Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar peki lancome virtuose kullanan var mı hani kıvıran modeli?

kullanmadığım rimel kalmadı diyebilirim...
ama dior un azure blue sunu aldım...nedense istediğim gibi mavi renk vermedi..çok umutluydum hayalkırıklığına uğradım
lancome u tavsiye etti arkadaşım ama nedense kalbim hep loreal 2 step volume schoking den yana...ama maalesef duty free lerde bile yoksanırım artık üretilmiyormuş..sevil de de yoktu...bakmadığım yer kalmadı...yerine çift taraflı başka bir rimel çıkarmışlar

Son düzenleme:

Selam amway 'in rimelini tavsiye edebilirm...memnun kalacağınıza eminim kaydirigubbakcemile5

canım ben kullanıyorum lancome hypnose gerçekten çok memnunum. çok az ya da kısa kirpiklerin yoksa gerçekten hem uzatıp hem dolgunlaştırıyor. adeta takma kirpik. çok memnunum =)

ben max factor false lash effect kullanıyorum..memnunumda.gayet iyi görünüyor kirpiklerim..ama max factor 2000 i çok merak ettim..onuda denemek istiyorum.burda güzel yorumlar okudum onunla ilgili..

Loreal Paris Volume Shocking 2 Aşamalı Rimel ..arkadaşlar bu rimeli kullanan varmı aranızda..görüntüsü bu rimele benzeyen ama piyasada adı sık duyulmayan bir rimel varı bi ara..kirpiklerim takma kirpik gibiydi..her gören takma kirpik sanıyordu..aynı rimelden 1 kez daha aldım..aynı etkiyi yapmadı ..ama 2 yıl önceydi..adını hatırlamıyorum..acaba bu rimelde de o etkiyi bulabilirmiyim..

ben max factor false lash effect kullanıyorum..memnunumda.gayet iyi görünüyor kirpiklerim..ama max factor 2000 i çok merak ettim..onuda denemek istiyorum.burda güzel yorumlar okudum onunla ilgili..

canım bende önce 2000 kullanıyodum evet güzel ama sonra max factor false lash effect e geçtim bende.. ondan daha çok memnunum çünkü 2000 hemen bitti gibi bende.. bence hiç bırakma rimelini..:CüvCüv:

canım ben kullanıyorum lancome hypnose gerçekten çok memnunum. çok az ya da kısa kirpiklerin yoksa gerçekten hem uzatıp hem dolgunlaştırıyor. adeta takma kirpik. çok memnunum =)

bende senin gibi bi hevesle lancome aldım ama sonuç hüsran!!! inanki kaldırmıyor bile kirpiklerimi.. üstelik 15 gün oldu alalı topaklanma yapıyo.. max factor false lash effect al canım inan aynı etkiden fazlasını verir sana. hem daha uygun hem daha güzel ve kıvrık kirpikler yaratıyo..alkisalkisalkis

olabilir tatlım herkesin kirpik yapısı aynı değil haklısın; ama ben memnunum kullanıyorum bayadır =)

bende flormarın çift tarflı rımelını kullanıyorum kızlar fiyatıda 9 lira cıvarlarında bırsey ve annem okadar çok rımel değiştirip rımele dunya kadar para vermesıne ragmen benım rımelımı cok beyenır.onemlı olan kırpık yapısı ve surenın nasıl surdugu:) ben oturup 2 saat ugrasırım kırpıklerımle o rımelı surmek ıcın ve çok hoş da durur tavsıye ederım..

arkadaşlar daha öncede demiştim yine diyorum daha önce maybelline,max factor filan hepsini denedim ama golden rose un 3D effect maskarası acaip uzatıyo kirpikleri hiç biri bu kadar uzatmamıştı hemde fiyatıda çok uygun uzun kirpik isteyenlere tavsiye ederim

yvesaintlaurent everlong mascara.muhteşem bir şey.benim kirpiklerim kısa seyrek bide aşağıya doğrudur.beni bile takma kirpikli gibi göstermeyi başarıyor ama çabuk kuruyor yani kullanım ömrü oldukça kısa.uzun süredir kullanıyodum şimdi başka rimel almayı düşünüyorum ama buna alıştıktan sonra kolay olmayacak gibi

avon süper shock maskara şiddetle tavsiye ederim gerçekten çok gsl bi rimel tek tek ayırıyo dolgunlaştırıyo kıvırıyo akma topaklanma flnda yapmıyo avonun en iyi rimelleri arasında zemuszemus

Gerçektende her maskara farklı bi yapıda ben Avonun mistake proof maskarasından çok memnun kalmıştım kirpiklerim kalın olmasına rağmen hem çok güzel ayırıyordu hemde uzatıyordu hem dolgunlaştırıyordu.. Hata düzeltici tarafıda fazla kullanmama ma rağmen gerçekten işe yarıyor ve kolaylık sağlıyor.. Daha sonra Avon SuperCurlacious maskarasını aldım o da fena değil memnunum ama kıvırmıyor yani dediği gibi..zaten ben kirpik kıvırıcı kullanıyorum dediğim gibi kirpiklerim kalın ve sık olduğu için işe yaramıyorda olabilir Şimdi strawberrylips arkadaşımızın dediği maskarayı deniyim diyorum uzun kirpik istiyorum çünkü

bende mac kullanıyorum hiç memnun değilim bir kaç saatten sonra rimel ufalanmaya başlıyo yanağıma dökülüyorbenneyaptımki şuan kullanmama kararı aldım ne alacağımı bilmiyorum

kızlar ben1 yıldır max factor false lash effect kullanıyordum..biraz daha uygun bir fiyata beğenebileceğim bir rimel almak istedim kk de Maybelline Colossal Volum’ Express Mascara hakkında genelde çok iyi yorumlar okudum ve gidip aldım ama aldığıma binpişman oldum..sadece 1 kez kullandım..maybelline in define a lash mascarasını kullanmıştım ama suya dayanıklısını memnunda kalmıştım..waterproof olmayanda aynı etkiye sahiptir değilmi..bu 2.pişmanlığım olmasın ((

Maybelline Volume Express ve Max Factor 2000 kullanıyorum ikisindende memnunum günlük olarak Maybellineyı tercih ediyorum golden rose 2 taraflı rimeli var merak edip almıştım maybelline gibi değil
avonda kullandım en son simli rimelini almıştım ondan memnun kalmadım arkadaşıma verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…