Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende kirpiklerim kısa olduğu için avonun çift taraflı rimelini kullanıyorum acayip uzatıyor çok memnunum

max faktör 2000 calori en iyi rimel arkadaşlar.çünkü uzun süre kozmetik alanında çalıştım.ben dahil bir çok bayan 2000 i tercih ediyordu.ama klasik olanı alın.yeni çıkardıkları 2000 iyi değil ben onuda denedim

nivea yı bende tavsiye etmiyorum..yenialdım almaz olaydım o ne öyle ya! zaten bi doğru rımeli bulamadım bıktım rımellere para vermekten yaw!

avonun belirginlik veren ve çarpıcı görünüm diye 2 ayrı rimeli var.tavsiye ederim

Kizlar ben Size Lorealin 4*4 adli rumelini tavsiye ediyorum gercekten mükemmel
Sivasli CIndy bacim tavsiye etmisti,,, Onun gibi ünlü bir manken niye bunu kullansin dedim,,, Amma velakin kizcagiza hak verdim,,,
Deneyin pisman olmiyacaksiniz,,, Memnun kalmassaniz gelin yolun benijeyyar
(duyanda beni loreal firmasinin sahibi sanicak israrima bakilirsa)
Kirpikleriniz dolgun ve olgun gözükecek benden söylemesi,,,şakkıdı

benden size tavsiye asla topaklaşmıyor gür ve uzun kirpiklere sahip oluyorsunuz günlerce dayanıklı suyla çıkmıyor özellikle denize havuza girerken mükemmel asla akma yapmıyor çok güzelde kokusu var parfümlü

ismi waterproof mascara

ark avonda kırpıklerınıze uygun rımelı almasınız memnun kalmasınız bende avon kullanıyorum ve cok memnum hıc tortu falan bırakmıyor bende kırpıklerım bır o kadarda uzun ayrıca en az 15 dk rımel surerım rımelı cok sevıyorum yaa hıc makyaj yapmasamda gozumde mutlaka olur evde bıleee hehehehehehe

karar veremedim şimdi herkez aynı rimelden hoşnut olsa olmazmı yahuuuu:)))

ben avon kullandın çok güzel oda ama terleyen biri olarak sürekli akma yaptı bende böyle sorunun varsa alma derim benim tavsiye ettiğim maskara yukarıda ben bazen gözüm rimelliyken yıkıyorum hiç akma yapmıyor nasıl sürdüysem öyle kalıyor kirpik aralarında kömür gibi kuru parçalar kalmıyor güzellik uzmanı tavsiye etmişti bana ve o getirmişti nerede satılıyor bilmiyorum asla pişman olmazsın

bende loreal carbon u kullaniyorum pahali markalardan bence cok daha guzel sonuc veriyor birde alabilenler icin estee lauderin Lash XLi tavsiye ederim

birde arkadaşımın maskarasını kullanmıştım harikaydı maybeline nin maskaralarından rengi mavi kutusu oda çok güzeldi ama hangi serisi bilmiyorum
avonu tavsiye etmem kendim satışını yaptım çünkü başka şeylerini tavsiye edebilirim ama maskaralarını değil tabi bu 1 yıl içinde yeni çıkan maskaraları varsa onlara hiç bakmadım onlar hakkında birşey diyemem

maybelline süper ama flormar çok kötüydü şimdi avonun superfull u kullanıyorum oda güzel

ben lorealin voluminous kullaniyorum memnunum ama lorealin iki taraflisini kullanmistim ondan hic mi hic memnun kalmadim...

benim suanda kulladigimdan memnunum ama kirpiklerimi cok dogal gösteriyor... Ama arada sirada kirpiklerimin cok belirgin nasil desem cok böyle kalin siyah sik sik uzun uzun gözükmesini istiyorum önerebilecegiz bir rimel varmi bu konuda???

yerimseniben
maybelline süper bir rimel arkadaşlar tavsiye ederim.birde max factor çok güzel acayip dolgun kirpiklerin oluyor bir anda tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…