Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Haberiniz olsun istedim ykm de esteenin rimeli ve göz makyaj temizliicisi 55ytl . Ben görnce çıldırdım tabiii . 2 side benim vazgeçilmezlerim . düşünün normalde bi rimeli 60 civarı oluodu . bu markayı denemeyi düşnen varsa kaçırmasın.

layyza selam;
ben dramatic look kullanıyorum uzun süredir. Estee, Clinic, dior falan denemedim.
şimdi senin söylediğin fiyat bana da uygun geldi, fakat benim kirpiklerim hem kısa hem de gür değil, tek güzel tarafı kıvrık olması.
Benim gibi kısa ve gür olmayan kirpikler için de Estee'nin rimeli uygun mu sence. Çünkü güzel kirpikler çok kötü olmadığı sürece hangi rimeli kullanırlarsa kullansınlar iyi sonuç alıyorlar.

esteeenin bu fiyatı müthiş bi kere hiç biyerde bulamazsın bu tip şeyleri esteede sdc ykm yapıo yani tekin acara filan gitsen 2sini 100 den aşaaa bulamazsın zaten yanlış hatırlamıosam rimeli de temizliyicisi de ayrı ayrı 60 civarıydı Eğerki bu markayı denemek istiosan kaçırma. zaten 2 seçeneğin var rimel konusunda 1) double wear , bu kirpikleri tek tek gösterenmiş uzatıomuş filan 2) magnascopic, bu dolgun gözteren. Ben magnascopicli olanı aldım orada sorarsan hemen denersin zaten ama tabi onlar tester olduu için biraz topak topak durabilio kuruo çünkü. Bence o rimelleri sürdür sorada ykm de gez bi 20dk filan sora aynaya bakıp seçersin. temizliyicisine gelirse benim 1 numaramdır . ben cliniq givenchy ve body shopunkini kullanmıştım body shop u zaten kesinlikle tavsiye etmem zatem dier 2 si orta ama en iiisi bence estee . Ama dene hepsini sora pişman olursan ben de üzülürüm sebep oldum die.

Bide şöle bi durum var cliniq de çok güzeldir rimel konusunda ve cliniq hemen hemen her kirpikte gzel duruyo onda da High definition lashes cils hautment definis i kullanıorum. onuda tavsiye ederim. cliniq pahalı olmuo zaten ama o da tekin acarda sanki daha ucuzdur gibime geldi. Ama öncee estee yi bi dene derim

geçen okuldan bir öğretmen arkadaşım çok ısrar etti ve ondan avonun yeni çıkan super shock maskarasını aldım,bana bütün max factor falan kullanan arkadaşlarım bunu çok beğendi,al sende bir daha büssürü para vermezsin rimele dedi,10 tl verdim aldım
ama sonuç fiyasko,almayı düşünen varsa SAKIN almasın,berbat

maybelline valume expres kullanıyorum uzun zamandır çok memnunum. avon ve oriflame aldım ikisi de berbat ikisi de öylece duruyor .

bundan önce cok rimel degistirdim
en son bunda kaldim cok guzel tawsiye ederim

ben loreal teleskobic kullanıyorum çok memnunum kaydirigubbakcemile2 maybellinede kullandım oda çok iyi tavsiye ederim hihoyyyt

Maybelline 2000 Calorie Kıvrık Fırçalı-Siyah

Volum’Express Kıvrık Fırçalı Rimel

Lorealin bi kac mascarasini kullandim ve cook memnun kaldim ama genelde ustu putur putur olurdu, ve son bi kac aydir resimde gösterdigimi kullaniyorum inanin cok iyi herkese tavsiye ederim

Lorealin bi kac mascarasini kullandim ve cook memnun kaldim ama genelde ustu putur putur olurdu, ve son bi kac aydir resimde gösterdigimi kullaniyorum inanin cok iyi herkese tavsiye ederim

Bende aynından kullanıyorum çok güzel bende memnunumkaydirigubbakcemile2

filizim söylediğin gibi bende badem yagı sürüyorum yaklaşık 3.aydır kirpiklerim bi harika oldu tüm arkadaşlara tavsiye ederim

lancome dan cok memnunum akmıo cok uzun gosterıo topaklanmo bıara golden rose unkını almıstım oda harıka hem ucuz 4 tl dı sanırıım thıckenıng lengtenıng curlıng mıs turu 3x1 dıo

bnde bu ürünün waterproofunu kullanıorum aynı şekilde pütür pütür olmuo çok memnun kaldım.onun üstüne loreal lash artchitch aldım ama onu hiç beğenmedm örümcek baacaı gibi olduuu

surekli rimel degistiren bir insan olarak en sonunda memnun kaldigim bir urun buldum...turkiye'de var mi bilmiyorum ama loreal Double Extend bir harika...ustelik sicak suyla yikadiginiz zaman aninda cikiyor rahatca...

benim kirpiklerim oldukca gur ama cok uzun sayilmaz..kirpiklerinin uzun gorunmesini isteyenler icin birebir..once kremli tarafini suruyorsunuz daha sonra asil rimeli suruyorsunuz ve kirpiklerinizin uzun ve kivrikligina inanamayacaksiniz hihoyyyt

Eklentiler

• $3093double_extend.JPG
    10,8 KB · Görüntüleme: 48
kesinlikle oriflama %500 VOLUME MASKARA şimdiye kadar cok rimel kullandım ama yaklaşık3 yıldır hiç değiştirmedim.Tavsiye ediyorum kesinlikle hem fiyatıda uygun

bende alix avien kullanıorum çok memnunum akmıyo bulaşmıyo gür ve uzun gösteriyo loreal lash architecde güsel

Arkadaşlar ben yeni bi rimel aldım, bi daha asla değiştirmeyi düşünmüyorum:) Tam istediğim gibi, dolgun ve uzun gösteriyo, birbirine yapıştırmıyo. Önceden hiç iki kat süremezdim rimeli. Şimdi rahatlıkla sürebiliyorum. Max Factor False Lash Effect. Deneyin valla pişman olmazsınız:)

estee lauder illionıst maxımum curl kullanıyorum su an .... takma kırpık gıbı yapsada bıraz topaklanıyor ve bulasıclıgı yok yuksek bulsatıgı yerdende ole kolay kolay cıkmıyor benı delı edıyor:)))uzatıyor ama asla dolgun gostermıyor:)) arkadasım lancome vırtouse kullanıyor onunkını denedım daha guzel bence benımkınden:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…