Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

canım bendede teleskopik var altın kaplı olanı.ama ben sürmeyimi beceremiorum yaaa.
bi türlü istediğim sonucu alamadım:çok üzgünüm:
fotolarını en kısa zamanda bekliyorumkaydirigubbakcemile5
belki bende yapabilirim senin gibidelikafadulden

Loreal Telescopic Carbon Black (siyah kaplı olan) gözümdeki. şiddetle tavsiye ederim altın kaplı olan da aynı etkiyi veriyor

Son düzenleme:
malesef daha büyük yapamıyorum fotoğrafı en fazla bu kadar oluyor yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:

Loreal Telescopic Carbon Black (siyah kaplı olan) gözümdeki. şiddetle tavsiye ederim altın kaplı olan da aynı etkiyi veriyor

güzelim benim kirpiklerim uzun ama düm düz bende mecburen kıvırma aleti kullanıyorum ama çok kırıyo oda artk kullanmak istemiyorum ve sadece rimel kıvırsın istiyorum şu anda loreal ikili olanı kullanıyorum ama kıvırmıyo kirpiklerimi bende loreal telescopik almayı düşünüyorumda acaba bana faydası olurmu dümdüzzz senağlama

avonun içinde 1 grammı vardır nedır aldığın giibi bıtıyo
bende mayb volume esp kullandım 3x almıştım 5x çıkmış onu alcam bence süper
ama bırde loreal teleskobik denemk ıstıyorum ben ?

canım ikili rimeller dolgunlaşma etkisi yaratmak için. Telescopic kirpiklerini hem dolgun gösterir hem uzatır ve rimeli sürerken kirpiklerinin üstünden fırçaya taktırıp fırçayı çevirerek yukarı doğru kaldırıp, alttan da yukarı doğru zigzaglar çizerek sürersen istediğin kıvrımı yaratırsın. o kıvırma aletlerini hiç kullanamadım beceremiyorum da bi kere denedim kirpiklerimin yarısı döküldü ve canım yandı. bence bi parfümeriye git onların sana öneride bulunmasına fırsat vermeden Telescopic i denemek istediğini söyle. çünkü onların eli alışmış 1 liralık rimeli bile sana şahane gibi gösterebiliyorlar.eve getirip denediğinde malesef aynı etkiyi alamıosun. Telescopic i denediğinde farkı göreceksin.hatta denemeye giderken beyaz far sür ki daha açık görebilesin etkiyi. mesela benim koyduğum fotoğrafta ben öyle yaptım :) yani şöle sölim Loreal bi rimel fazla satmış benim bundan bi çıkarım yok neden ısrarla tavsiye ediim di mi :roflol:sositososito

Son düzenleme:
Bugün tavsiyeler üzerine maybellıne volum express aldım ama sonuç koca bir hüsranÇok üzgünüm çoook. Bugüne kadar kullanmadığım rimel kalmamıştır herhalde ama piyasada daha bulamıyorum verita water proff en iyisiydi.Bir de loreal lash architect siyah olanı fena değil

bugün aldım güzelim yarında deniycem senin dediğin gibi oldu aynen illa max faktör al diye tutturdular ama ısrarla loreal dedim Çok üzgünüm çoook inşallah sayende kurtulurum kıvırma aletindenhihoyyyt ve beyaz,siyah göz kalemi aldım kajalın mükemmmel kızlar hepinize tavsiye edebilirim siyah bnm gözümde hiç durmazdı ama bu hiç akmadı ve çok yumuşak deneyin derim :lepi::lepi::lepi:

Ben Rimmel Glam Eyes maskara kullaniyorum, inanilmaz memnunum. Kullandigim renk siyah-kahve.

Sol tarafta Rimmel Glam Eyes, sag taraf makyajsiz.

güzelim süper olomus ama sanki pütür pütür kalmis cokmu sürdün yoksa rimeldenmi??

bende loreal x5 voliminous aldim internetten arastirdiktan sonra ama hic memnun kalmadim, sürerken bile tane tnae kirpiklerde rimel birakiyor birde üstünde yapismaz pütür birakmaz yaziyor -tatlicadiarzu-
birde artdeco aldim onuda begenmedim ya offfkafamçokkarıştı
sanirim ben sorunumu anladim

ilk rimel kullanmya basladigimda kirpiklerim uzun ve gürdü ve ilk kullandigim rimel agnes b 3 boyutlu oldu, ve salaklik ettim bazen temizlemeden yattim, ve cok yiprandilar döküldüler. Simdi artik rimelimi kesinlikle temizliyorum ne olursa olsun, gerci hala daha uzunlar ama nedense rimellerden memnun kalmiyorum, sanirim sorun burda zaten uzun kirpiklerim her rimel nerdeyse ayni etkiyi yapiyor, agnes b yi kullanirken tabi daha önceden hic kullanamdigim icin daha degisikmiydi neydi anlamadim, ama o rimeli sürdügüm zaman sanki kirpiklerimde hic rimel yokmus gibi görünüyordu iste benim istedigimde bu, simdiye kadar kullandigim tüm rimellerde hep rimel sürüldügü besbelli bazen pütür pütür kalin ne bilim sevmiyorum ben öyle....

simdi kirpiklerime mavala kirpik bakimi uyguluyorum rimelimi temizliyorum vede agnes b nin 3 boyutlu rimelini buldum tekrar ve siparis ettim bakalim hala aynimi rimelkaydirigubbakcemile

ben şuan dıorshow mascara kullanıyorum çok memnunum.ilk sürdüğümde hiç hoşuma gitmemişti yada ben süremedim ama şimdi çok hoşuma gidiyor.çok uzatmıyor ama çok iyi hacim veriyor.maybelline define a lash pembe olanı aldım o pek hacim vermiyor,ama çok rahat sürülüyor.topaklanma falan yok.max factoru de yeni bitirdim ondanda mennundum ama çok çabuk kurudu.kaç senelik yarım rimellerim duruyor hiç bi kuruma yok max factorunki 5-6 ayda kurudu hiç sürülmüyor.avonunda kalkık ve kıvrık gösteren rimelini kullanmıştım oda idare eder performansta.

ben şuan dıorshow mascara kullanıyorum çok memnunum.ilk sürdüğümde hiç hoşuma gitmemişti yada ben süremedim ama şimdi çok hoşuma gidiyor.çok uzatmıyor ama çok iyi hacim veriyor.maybelline define a lash pembe olanı aldım o pek hacim vermiyor,ama çok rahat sürülüyor.topaklanma falan yok.max factoru de yeni bitirdim ondanda mennundum ama çok çabuk kurudu.kaç senelik yarım rimellerim duruyor hiç bi kuruma yok max factorunki 5-6 ayda kurudu hiç sürülmüyor.avonunda kalkık ve kıvrık gösteren rimelini kullanmıştım oda idare eder performansta.

Şu anda Mybeline kullanıyorum. Şimdiye kadar en çok memnun kaldığım rimel!!!

kızlar ben avonun rimelini kullaanıyorum yeni çıktı avon extra diye ama çok memnunum hem dolgunlaştırıcı hemde uzatıyor tavsiye ederim. Bu arada hint yağı kullanıyorum kirpiklerime ve faydasını görüyorum.

bayanlar bende avonun super shock maskarasını aldım yeni..süper gerçekten :dance:..kirpiklere tek tek sürülüyor..upuzun duruyor.tavsiye ederim.

ben dramatic look kullandım o biraz iyiydi daha sonra dior show aldım oda ortanın biraz üstü lancome vırtıose aldım ama henüz kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…