Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maybelline kullandım güzeldi...şuan estee lauder kullanıyorum...memnunum...

lorealin double extention water proof ta aldım bir ara ama hiç beğenmedim...kirpiklerimi semsert yaptı ve çıkmak bilmiyor...ayrıca döküyor....

Ne alsam diye düşünüyordum burayı okudum ve maybelline volume express aldım şimdi bakalım memnun kalcakmıyımCADIARZU

Maybelline volume express üzerine tanımamsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

AVON uplifting maskara mavi olanı ve color trend java kullanıorm..memnunum.Gül gibi geçinip gidiyoruz :)

bende maybelline volume express ucu kıyrık olan ondan aldım bugün ya benim kirpiklerdemi bi anormallik var yoksa ben kulanmayımı bilmiyorum o kıvrımın çıkık tarafıylamı sürücez yoksa girinti tarafıylamı? Lütfen cevap...

ben uzun zamandan beri avonun rimelini kullanıyorum. uzatan rimel ''astonishing lenghts''.. memnunum baya tavsiye ederim

bu arada zuzu mu diyeyim ne diyeyim:1rolleyes: ben de gecen aylarda up lifting rimel almştm ama hiç de bekledğim gibi olmadı yok fırcayı eğince kıvırırmış düz kullanınca uzatırmş sözde. ne fırcayı eğebildm ne de düz kullandığımdan bi hayır gördm attım bi kenara öylece duruyor

Slm bence de maybelline rimel konusunda çok başarılı daha önce volume express kullandım kıvrık fırçalı olanını memnun kalmştım sonra bir ara avon perfect wear aldım ama hiç beğenmedm:1no2: şimdi maybelline define a lash kullanıyorum cok memnunm kalıntı falan bırakmıyor.Üstelik fiyatı da uygun.Bi de şişesinin rengi yeşil yeşil gördükçe kirpiklerime süresim geliyor:dance:

yeşil şişadekinin özellikleri neler? bende kıyrık olandan kullnıyorum hangisi daha iyi?

yeşil şişadekinin özellikleri neler? bende kıyrık olandan kullnıyorum hangisi daha iyi?

bence ikisi de güzel .yalnız ucu kıvrık olan biraz daha dolgun gösteriyodu sanki . yeşil şişedekinin fırçası düz ama normal kıllı fırçalı olanlardan değil dikenli gibi tam anlatamadım ama layhayhoy bazı rimeller kalıntı yapar kirpikleri yapıştırır ya birbirine bu öyle yapmıyor ben memnun kaldım.çünkü bazen o kadar makyajımı yaparım sıra kirpiklere gelince yapışırdı birbirneklava: şimdi öyle bir sorun yaşamıyorum.:sm_cool:

Bende avonun çift tarafli rimelini kullaniyorum çok memnunum çok kullandiğim için biraz kurumaya başladi bende hint yaği koydum inşallah faydasini görürüm

ben maybellıne define_a_lash kullanıyorum çok süper kirpiklerin takmamı diyorlar:)

kirpiğim uzun ve düz..kıvrılsın istiyorumm.. maşaya ihtiyaç olmadan kıvıran bir rimel önerisi istiyorummmmmmm

Arkadaşlar ben Avon'u kullandım bence iyi;ama her rimeli değil.Şimdi epilasyon aleti aldım üstüne Max Factör'ün rimelini ve allığını hediye ettiler ve Max Factör'le tanışmam bu şekilde oldu.Ve avondan daha iyi.Kirpiklerim kısa ama öyle bi uzatıp,kıvırıyor ki...Ama allığını kullanmadım bile çünkü yanaklarım zaten kırmızı hatta kırmızılığını kapatayım diye hergün fondoten kullanmak zorunda kalıyorum.Sadece yanağım değil cildim de hassas olduğu için sıcakta,soğukta,utandığımda kızarıyorum ve kendi rengime döndüğüm nadirdir sadece geceleri ve hava serin olduğunda.İyi ki Van'dayım yoksa ...Renk bozukluğu mu var bende acaba,Ve bunun için ne kullanmalıyım bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…