Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Tsk ederim canım bana doktorun uyguladığı biraz daha farklıydı siddetli masaj :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dün gittim doktoruma dtaylıca konuşabildik nihayet.. herseyin normal olduğu dışında bişi anlatmasada yinede rahatladım. en azından 6 ay gecene kadar beklememk gerektiğini öğrendim.. sizlerde 1 ay olup sıkıntı yaşayan varmı..?

Aaa ne kadar guzel 10. Gunden sonra masaja baslamissin.. benim de yarin 10 olucak tek gogsum ameliyatli olmasina ragmen hala tas gibi ve mosmor masallah guzel toparlanmis. Deli gibi gergin ustelik dumbelek niyetine calinir oyle gergin :KK43: Ya bi de eski sayfalara bakmadim da seyi sorucam sizde de ameliyat sonrasi karni davul gibi olan var mi? Nasil incek bu karin :KK43: zaten perküsyon ekibi gibi oldum meme dümbelek karın davul etekler zil :KK70: tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Arkadaşlar bende 1 hafta oldu ameliyat olalı kas altı 350 cc lik anlaşmıştık doktorum ile ama ameliyattan 375 cc lerle çıktım denemiş uygun gördüğü nü takmış mentor marka. Ve bu gün bayramın 1 ci günü kutluyorum her kesin Bayramı'nı da en son kontrole gittimde bana masaj yap demedi ve bayramın 3 cü günü arıcam seni yüz üstü yatmaya başlıcaksın dedi 3 ay ve onlar içeri de daha çok yerleşicek açılacak yumuşayıp daha da doğal duracak dedi ben şimdi kaç b takcam bilmiyorum ama şu anda durumdan memnunum ve kız arkadaşlarımın göğüs estetiklerini gördüm doktorumuz aynı olduğu için güvendim ve gittim tabi acı hala var ama ilk 3 gün zorlu geçti şişlikler hala var daha yeni tabi normalmiş .

Hasret1987

Kizlar yardim edin..mentor mu daha iyi yoksa allerganmi (natrelle)? Olanlar fikir verebilirse sevinirim. Cogu doktorlar ikisinide kullaniyormus isteyince ama biri mentor iyi diyor öbürü allergan

kızlar,ben plastik cerrahi tıbbi sekreteriyim doktorum kesinlikle mentor diyor başka protez kullanmıyor çünkü mentor dünya çapında kullanılan ve türk plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi derneğinin onayladığı bir marka ve bu güne kadar doktorumun yaptığı hiç bir protezden şikayet gelmedi hastalar gayet memnun tabiii bir de protezden önce doktorunuzun alanında iyi bir hekim olması da operasyonu etkileyen sebeplerden...

Bana Mentor damla modeli takıldı 15.günüm.Şimdiden doğal göğüs kıvamında :)Görünümü de öyle..Korse takıyıyorum hala 1 hafta sonra çıkarıcam inş..Bende morluk falan olmadı 2 tane dren vardı göğüslerimde.

Aaa ne kadar guzel 10. Gunden sonra masaja baslamissin.. benim de yarin 10 olucak tek gogsum ameliyatli olmasina ragmen hala tas gibi ve mosmor masallah guzel toparlanmis. Deli gibi gergin ustelik dumbelek niyetine calinir oyle gergin :KK43: Ya bi de eski sayfalara bakmadim da seyi sorucam sizde de ameliyat sonrasi karni davul gibi olan var mi? Nasil incek bu karin :KK43: zaten perküsyon ekibi gibi oldum meme dümbelek karın davul etekler zil :KK70: tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

10.gün oldu hala nasıl mosmor ve gergin?Benim morluk zaten yoktu.Şişlik ve gerginlik 1 haftaya gitti şuan gayet normal göğüs kıvamında

Slm kizlar. Ben de 5 yildir 350 cl mentor damla kullaniyorum ve 5 yildir hic bir sorunum olmadi cok sukur :nazar: Ustelik yaptirdigimda 19 yasindaydim ve herkes karsi ciktigi halde yaptirdim.

Kızlar fransız olanların kalitesiz oldugunu içerisinde saglıksız bir jel oldugunu duymuştum. Benim doktorum da McGhan kullanıyormuş. Bunu duyan var mı? Yada kullanan?
benim kuzenim fransada yasıyor ve yanılmıyorsam 4-5 sene önceydi, fransada bı fransız doktora yaptırmısdı.ilk baslarda yanı ılk sene harıka görünüyorlardı. ama zamanla sarkmaya ve sanki inmeye basladılar kendide pisman oldu turkıyede yaptırmadına..almanyada yasıyorum ve burun estetıgını bu sıte sayesınde arasdırdım ve turkıyede ıstanbulda yaptırdım cokda mutluyum. sımdı ise meme estetigini arasdırmaya koyuldum:)
fransadakı proteslerın bende ıyı olmadını duydum

10.gün oldu hala nasıl mosmor ve gergin?Benim morluk zaten yoktu.Şişlik ve gerginlik 1 haftaya gitti şuan gayet normal göğüs kıvamında

Merhaba hayırlı olsun göğüsleriniz:) bende Çarşamba olucam ameliyat.size ameliyat öncesi tahlil yapıldı mı tek korkum anestezi resimleriniz var kı sayfada varsa görebilmem mümkün mü Acaaba beni takip edebilir misiniz sizde rica etsem

Arkadaşlar bende 1 hafta oldu ameliyat olalı kas altı 350 cc lik anlaşmıştık doktorum ile ama ameliyattan 375 cc lerle çıktım denemiş uygun gördüğü nü takmış mentor marka. Ve bu gün bayramın 1 ci günü kutluyorum her kesin Bayramı'nı da en son kontrole gittimde bana masaj yap demedi ve bayramın 3 cü günü arıcam seni yüz üstü yatmaya başlıcaksın dedi 3 ay ve onlar içeri de daha çok yerleşicek açılacak yumuşayıp daha da doğal duracak dedi ben şimdi kaç b takcam bilmiyorum ama şu anda durumdan memnunum ve kız arkadaşlarımın göğüs estetiklerini gördüm doktorumuz aynı olduğu için güvendim ve gittim tabi acı hala var ama ilk 3 gün zorlu geçti şişlikler hala var daha yeni tabi normalmiş .

Hasret1987

Merhaba hayırlıs olsun yeni göğüsleriniz .damla mı yuvalak mı takıldı resimlerinz varsa görebilmem mümkün mü rica etsem beni izleyebilir misiniz

Merhaba hayırlı olsun göğüsleriniz:) bende Çarşamba olucam ameliyat.size ameliyat öncesi tahlil yapıldı mı tek korkum anestezi resimleriniz var kı sayfada varsa görebilmem mümkün mü Acaaba beni takip edebilir misiniz sizde rica etsem
Tahlil yapıldı genel anesteziydi çünkü.Diğer fotoları paylaştım da göğüsleri paylaşamam heralde:KK48:

Teşekkür ederim sordum benimde tahlil olacakmış son görüşmeyi bugün yaptım içim daha rahat artık

Ya benim dokular geç iyileşiyomuş biraz.. zaten iyileşemedi garip bi reaksiyon gösterdi vee malesef bir buçuk ay önce silikonu çıkardılar yeni yeni kabullenmeye çalışıyorum :KK43:(

Merhabalar. Hic mi allegran/natrelle silikon takilan yok yahu hic yorum yapilmadi. Mentor da mentor :))) bi ben olucan heralde :))

X