Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

210 modarate yuvarlak konmus cnm meme altim 68 cm di baya iriler suan :)

Sevgili dream öncelikle çok geçmiş olsun.dün ameliyat oldun sanirim ve şu an bayağı şişler.sen memnunsan sikınti yok canim.umarim zamanla fikrin değişmez.
Ben daha büyük istemediğimi pismanim.kiyafetsiz güzel,ama kıyafetli kayboluyor.

Ay yok cnm daha buyuk istemem bu yeter bana:) sadece sivriler biraz yuvarlanirsa baska bisi istemem tabi birde agrilar

Dur kuzu, adamcağızı korkutma, bir ömürü taş gibi memelerle geçireceğim sanmasın
Ancak tam olarak yumuşayıp doğal form almalarıda şekil almaları da nir yılı bulacak. Arada, özelliklede uzun süre hareketsiz kalınca taş gibi sertleşiyorlar ama masaj yapınca yumuşacık oluyorlar tekrar. Eğer 1 ayı geçtiysen bayağı bir sert masaj yapabilirsin, daha hızlı yumuşarlar. Masaj yaparken bonal, bepanthen gibi hamilelerin kullandığı çatlak önleyici krem sür ki hem rahat masaj yaparsın hem gerilmeden dolayı çatlağı engellersin. Meme başına da bol bol sür, çabuk ufalsın, gerilip büyüyen kahverengi kısmı. Günde iki defa yapıyorum ben, fırsat bulursam üç defa hatta. Doktorum inanamadı yumuşaklığına 6 ayda gelecekleri hale 1,5 ayda getirmişsiniz dedi.

Nazar etme ne olur, kolların kopana kadar masaj yap, seninde olur

erkeklerin kas mevzusu gibiymiş desene; aylarca çalışıyorsun, 2 hafta salsan geri gidiyor Şimdi daha iyi anladım galiba. 1 ayı geçse hamur yoğurur gibi yoğurucam yumuşasın diye ama, 1 hafta oldu daha. Doktorun verdiği kremi bitirdim. Gidip aktardan yağ almayı düşünüyorum. Ay inşallah benim de seninki gibi kısa sürede yumuşayıp normale döner

o kadar lafını ettik, maşallah diyeyim seninkilere :)

Son düzenleme:

Canım aktardan yağ alma istersen, ne olursa olsun dikişin var. Ne kadar dikkat edersen et, dikişlerine yağ gelirse risk yaratabilir sanki. Ne bileyim, korktum işte... Mustela nın falan kremlerinden al veya bephanthen. Yağ kıllandırıyor diyorlar birde, iş açma başına:18:

Kızlar sabah doktorum geldi tekrar yanıma baktı ve direnleri çıkardı sonra üstten sıkı bir bandaj takıldı memenin üst kısımlarının şişmemesi ve yukarıya kaymaması için , o bandaj çok rahatsız edici tabi ama yapıcak birşey yok. Birde gögüs kaslarını hareket ettircek birşey yapma dedi. Yatmıyorum ama sırtımı rahat bir kaç yastıga dayadım. bu arada sırtımda agrıyo tbi biraz:) onun haricinde iyileşiyorum , mesajlar atan yorumlar atan destek olan herkese çok teşekkür ederim , hızla iyileşip ayaklanmak dileğiyle darısı tüm isteyenlerin başına

hadi ya :44: doktor bepanthol verdi, çabuk emiliyor ve çabuk bitiyor. O yüzden yağ almayı düşünmüştüm ama risk varsa hiç girmem oralara. Gerçi dikişlere elim bile değmiyor, onlara paralel yapıyorum masajı en fazla ama yağ bu, haklısın ben farkında olmadan ulaşabilir

sırtına dikkat et, rahat ettir. Sırt ağrısı başlayınca, memişlerin ağrısını bile unutturuyor canım. çabuk toparlanırsın inş. tekrar geçmiş olsun :)

Dream kas gevşetici almayı unutma, onların ödem söken cinsleride var. Ben ondan içince rahatlamıştım.Doktorun yazmazsa sen söyle, yazsın canım.
Ne zaman çıkacakmışsın, direnlerde çıktığına göre

evdeym şeker:) sabah erkenden çıkardılar aslnda bandajsız iyi ve rahattm da sıkı sıkı bandaj sarılınca ağrı arttı:) bitki çayı içiym mi? bana bir çok ilaç allerji yaptığı için kataflam verildi ağrılar için cnm ağızdan günde 2 tane. birini içtm sabah iğnede yaptılar:) ama dirayetli olmaya çalışıorm sonuçta güzellik için kendmz istedk :)

sırtına dikkat et, rahat ettir. Sırt ağrısı başlayınca, memişlerin ağrısını bile unutturuyor canım. çabuk toparlanırsın inş. tekrar geçmiş olsun :)

ztn normalde sırtı ağrıyan bir insanım tuzu biberi oldu çok çok yastıklar koyup yaslanıyorm , teşekkürler ederm

Bitki çayı içme bence, gereksiz kan sulandırabilir, doktor bana sadece normal çay iç, çok demli olmsdın demişti. Bol bol ananas ve kivi ye, birde anacağın sana kemikli etten havuçlu falan haşlama yapsın, bol bol onu ye. Sabahları iki yumurtayla omlet ve her öğün mutlaka protein al ama mercimek, bulgur gibi şişlik yapacsk şeyler yeme, ızgara veya haşlama et ve balık senin için en ideal beslenme rejimi olacak 15 gün boyunca.
Eve gelince rahatlamışsındır, 3 gün sonra da duş alınabiliyor, saçınla uğraşma, berbere yıkat canım.

Arzum un hep dediği gibi, acı geçici, güzellik kalıcıdır
Sevgiler

Ananas ve kivim aksama geliyo smdi acik cay iciyorum :) sirtima muscoril surdurerek biraz ovdurdum cook rahatlatti iyiyim cok sukur bunada , evet sacimi oyle yapmayi dusunuyorum bende yoksa sacim ztn cok uzun mahvolurum agridan

Ananas ve kivim aksama geliyo smdi acik cay iciyorum :) sirtima muscoril surdurerek biraz ovdurdum cook rahatlatti iyiyim cok sukur bunada , evet sacimi oyle yapmayi dusunuyorum bende yoksa sacim ztn cok uzun mahvolurum agridan

sen ameliyattan sıkı sıkı bandajlı cıkmadın mı canım bn gozumua ctıgımda her yerım sargılıydı öle 1 hfta durdum sonra cıkardı doktorum sutyene gectım

sen ameliyattan sıkı sıkı bandajlı cıkmadın mı canım bn gozumua ctıgımda her yerım sargılıydı öle 1 hfta durdum sonra cıkardı doktorum sutyene gectım

sakın yıkama zaten kuafor guzelce yıkar kıas yapayım derken gözü cıkarmayagerek yok :))

Ameliyattan siki bir sutyenle ciktim ve direnlerim vardi ertesi sabah da sadece gogus ustunu bastirmak icin siki bir sekilde cirt cirtli bandaj takildi ( ertesi sabah bgn oluyo tabi:) )

ben de istiyorummmmmmm siz böyle konustukça kendimi hayal ediyorum. Yaz sonu düşünüyorum. izmirdeyim. ufuk bey ya da cenk tokat olabilir. Siz ne güzel atlattınız. Darısı başıma inşallahhhhhhh

Kizlar ucunun sivri durmasi normal dmi? Zamanla yuvarlaniyor insallah benim biraz sivri uclar

Kizlar ucunun sivri durmasi normal dmi? Zamanla yuvarlaniyor insallah benim biraz sivri uclar

Canım geçmiş olsun geçti bitti ya ne güzel darısı başıma benim de 2 ay kaldı daha çok var Hala resimlere bakıyorum büyüklük için. Sütyen alıp gitmeyi düşünüyorum doktora bu büyüklükte istiyorum diye 2 hafta sonra randevum var bakalım neler olcaaak Anestezinden çıkarken sıkıntı yaşadın mı ben sigara alkol kullanmıyorum ama çok korkuyorum nedense anesteziden

Yok cnm tembihledm zor ayildigimi cok kez , ona gore verdiler anesteziyi ameliyattan cikinca 1 saat biraz sayiklamisim sonrasinda ayildim biraz kusma oldu oda anestezinin cikmasini rahatlatti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…