Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

dün dr um bana da nagor dedi ..ama sekil ve buyukluk konusunda bi yerde tıkandım üstüm çok zayıf ..sarkık durmasını da istemiyorum 280cc ile 300 cc arsında kaldım 2 haftaya olmam lazım bana yardımcı olabilirmisiniz

a cup to b diye google da arama yap istersen , yabancı örneklere ulaşabilirsin biraz fikir verebilir sana:26:

Tesekkür ederim canım yaa..anladım ki 280 cc küçük :)) heralde yuvarlak olucak üstü dolgun dursun diyee...oofffff çok zor yaaa..

Tesekkür ederim canım yaa..anladım ki 280 cc küçük :)) heralde yuvarlak olucak üstü dolgun dursun diyee...oofffff çok zor yaaa..

Valla cnm bu cc ler her insanda o kdr farkli durabiyor ki ben vazgectim cc olayindan sutyenimi goturcem en sonunda bu kdr olsn dicem

Canım seninki high profile mi olacak? Modarate profil yuvarlak protezde sarkık durmuyor değil mi?

Benim ki high profile yuvarlak kas altı olucak cnm , natrelle markası da.. şuanki hali albumde ekli.. modarate de orta yükseklik bilmem ki sarkık dururmu ben istedm aslnda mod ama gögüs altım dar olduğu için high kullanalım dedi doktor... 68 cm gögüs altımda bu arada

Canım gördüm resimlerini de senin meme dokun var bence dediğin gibi dümdüz değil belki benim senden daha küçüktür ama sırtım geniş benim de. Benim doktorum modarate önerdi. High profil sanki çok yüksek oluyor diye istemedim ben de :2: cc'ye mayısta karar vericez ama galiba 300cc civarı düşüncem. bende zayıfım ama gördüğüm kadarıyla 200cc civarı küçük baya. Olmuşken doğal ve biraz da büyük olsun dimi

Evet cnm aslnda pek yok ya spor çok yapıyorum son zamanlarda ve hakktn gögüs çalışmak hafif büyütüyormuş onu anladım ama beni kurtarıcak kadar değil tabi ki
Ben küçük memeciyim ya düzgün olsun küçük olsun modundayım 300 e asla çıkmam ama benim dediğim gibi minyonluğumdan ötürü. Doktorda kesin ben buna cc yükselttiremiyorum en iyisi high profile koym de bişiye benzesin dedi Ya aslnda bu arada baktığım örneklere göre keşke tahta gibi olsaymışım da demedim değil çünkü onlarda sanırım daha da güzel sonuç oluyor acaba bende nasıl bişi olucak hiç tahmin bile edemiyorum. Birde protezi öyle görünce ilk görüşmede bana büyük büyük geldi belki de içeride öyle durmuyordur ... bide kas altı ya daha küçük durabiliyormuş ... bakalım ameliyattan çıkınca doktor söyleyince anlıcaz kaç cc konduğunu şuan sen cc leri bırak ben sana küçük yapıcam tmm dedi susturdu beni :18::18::18:

Anladım canım sonuçları bekliyoruz resimleri :) Resimlere bakınca 280 325 arası büyüklükleri beğeniyorum ben de o yüzden olursa o büyüklükte istiyorum protezi:)

Anladım canım sonuçları bekliyoruz resimleri :) Resimlere bakınca 280 325 arası büyüklükleri beğeniyorum ben de o yüzden olursa o büyüklükte istiyorum protezi:)

bnde doktoruma foto gösteriyorum , ztn fotolara bakarken damla değil yuvarlak istediğimi farkettim. Yoksa en başta damlaya karar vermiştik , ama baktım ben hep yuvarlaklara bakıp ben böyle istiyorum diyorum... çünkü kıyafetlerden gözüken hafif üst dekolte çok hoş duruyo gögüs dokumda pek olmadığı için damla da onu pek yakalayamayız gibi geliyo , böylelikle yuvarlakta tamamız.. cc de benimde kafam karışık inan ya ... ama tek tek ölçülerine baktım 25 cc ile ztn pek bir fark olmuyor hatta 50 cc ile bile milim farklar .. bi ara evde maketini mi yapsam protezin dedim o derece:) keşke ameliyatta uyanık olsak da şöle olsun böyle olsun diyebilsek

hadi hayırlısı canım..olduktan sonra yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum..ben im mayıs 5 gibi olacak ..özel günümden dolayı.bide yurt dışından misafirim geliyor..mecbur erteledim..

Bizde özel günüme göre ayarladık göya da , hala olmadım:) tabii ki paylaşıcam deneyimlerimi

kızlarrrrrrrrrrrrr büyük günüm yarınnn kalbim fırlayacak resmennn .... yarın hayırlısıyla bende ameliyatıma giriyorum :18::18:

kızlarrrrrrrrrrrrr büyük günüm yarınnn kalbim fırlayacak resmennn .... yarın hayırlısıyla bende ameliyatıma giriyorum :18::18:

hadi gözün aydın canım...büyük gün geldi...bizlere göre yine şanslısın sadece bu gece senin için zor geçecek ben 20-25 günden geri sayım yapmıştım...hayırlısı ile yarın hayallerine kavuşacaksın...bugün dışarı çık şöyle güzel bir yürüyüş yap kendinle ilgilen güzel bir uyku uyumaya bak sonrası Allahın izni ile sağlıkla mutlu bir şekilde aramızda olacaksın

canım benım tesekkurler ... evet aslında kendı sansımı kendım yarattım doktora kalsa daha bekletebılırdı dun ıstemıstım ya numarasını senden .. sonra maılımde kayıtlı buldum aradım ve bı an önce çagırın hadı sabrım kalmadı deyınce donus yapıcam dedı :)) az önce aradı yarın sabah 8 de hastahane de ol dedi... korkuyum mu heyecanlanayımmı bılemedım... ama ne olursa olsun pişman olmayacagımdan eminimm ... allah bu yolla giren herkesın öncesinde ve sonrasında yardımcı olsun :18:

EstetikEditor arkadaşlık isteği gönderdim kusura bakmazsın umarım. Birkaç kişi profilime bakmış ama yorum yapmamış yada bana ulaşmıyor neden anlamadım :44: Arkadaşlar yeni üyeyim pek işleyişini anlayamadım sitenin. Meme estetiğiyle ilgili güncel olmayan bir başlıkta yorum yazmıştım kimse neden cevap vermiyor diye üzüldüm birkaç gün, şimdi yeni yeni anlıyorum. Buraya yazma nedenim de yeni cevaplar verildiğini görmem Aradığım şey Ankara'da devlet, araştırma hastanelerinden hangisi bu ameliyatı yapıyor, yeni ameliyat olan var mı, Hacettepeyle ilgili bilgi verebilecek var mı özellikle son ücretler ne kadar .... Birbirinin sorunlarına çözüm bulmada iyi insanlar olduğunuz için ben de yardımlarınızı bekliyorum

Kaldiii son 6 gunnn 😃 ve bgn regl oldum sonunda kizlar :)))

Ben Ankarada Hacettepede 1 ay once ameliyat oldum hocalara muayene ücreti 125tl Doç. Dr.Haldun Kamburoglu girdi ameliyatima 4300tl verdim asistana ameliyat olursan daha uygun sormak istedigin sorun varsa yardımcı olurum

Inşallah sorunsuz gider dönersin hayirlisiyla ameliyat sonrası cok daha iyi olacaksin ağrıyı siziyi kafana cok takma psikolojik olarak rahat edersin☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…