hamişliği bekleyen arkadaşlar!!!

nimessay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
856
0
kızlar nerelerdesiniz.ben bunalımlardaydım bir döndüm kimsecikler kalmamış.listelerin yerlerinde yeller esiyor.hayırdır küstümü herkes...:1no2::uhm:

bende bunalımdayım, bu bekleyiş beni yoruyor :KK43: bütün günümde bu sitede sizlerin yazdıklarını okumakla geçiyor vakit geçiremiyorum başka türlü, aklımdan çıkmıyor hamilemiyim acaba yoksa yinemi olmadı diye......... 10 gün var adetime beklemek zor... Allah herkeze bebek çocuk olmayı nasip etsin

kızlar hoşgeldiniz.evet bebiş için bunalımlardaydım.arada geliyor böyle.kısaca özetlersek 16 aylık evliyim ve 16 aydır bebiş istiyorum:)sonuç malumunuz daha yok bişiy.ciddi manada tedaviye de başlamadık daha.ama düşünüyoruz artık(yani ben düşünüyorum).eşim pek takmıyorda malesef.oyalıyor galiba beni.ben gittim dr görünürde bişiy yok dedi ama bu daha ciddi bir olay tabi.işte benim hikayem kısaca bu.lütfen her yeni katılan arkadaş kendi hikayesinden kısaca bahsetsin ...üzülmek diğil ümit etmek tek çıkar yol...:teytey:

üzülme arkadaşım sadece senin dr görünmen yetmiyoo.eşininde muayene olması gerekirr?bi de fazla takma allah belirlemiştir onun zamanınıdaa.umarım en kısa zaman da senden de o güzel haberi alırız allah gönlüne göre versin hayatımmm..tüm isteyenlere de nasip etsinn:)

Nedense erkekler bizim kadar takmıyo.Valla en iyisini yapıyolar.Bu arada ben 17 aylık evliyim.Eşim askerde ayda bir görüşüyoruz.3 ay var bitmesine.Askerliği var diye bu zamana kadar erteledik,bu ay denedik.Heycanlanmıyorum desem yalan söylerim.Ama düşünmemeye çalışıyorum.Eğer hamiş olmazsam paniğe kapılırım bunu da biliyorum.Çünkü daha denemeden acaba kısırmıym?bi sorunum varmı diye dert ediyodum.Önceleri pek istemedim ama şimdiistiyorum.Baya da alıştım bu hamişlik düşüncesine.13 martı bekliyorum hayırlısı olur inşallah hepimiz için

merhaba arkadaşlar bende bebiş isteyenlerdenim 4 yıllık evliyim ama henüz 2 aydır istiyoruz bebiş benim adet düzensizliğim var doktor plistik over dedi progeston kullanıyorum şimdilik bende sitres yok takmıyorum fazla kafama hayırlısını versin rabbim herkese a.s.

arkadaşlar güzel temennileriniz için teşekkür ederim.rabbim herkesin gönlüne gre versin.ayrıca öyle bir denemeyle bunalıma girmeye gerek yok:)altı ay kafaya takma,çünkü yumurtlama her ay düzenli ve kaliteli olmayabilir canım.hepinize kucak dolusu sevgiler.en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alalım inş.

Bizim de bu ay 3. ayımız. Bu ay da 16 martı bekliyorum heyecanla. Ben bu ay ovulasyon testi kullandım o yüzden sanki hamile olma ihtimalim daha yüksek gibi geliyor.
Benim eşim de pek takmıyor, hiç sormuyor bile adet ne zaman olacaksın ya da oldun mu diye. Napalım artık inşallah Allah tüm isteyenlere bana da en kısa sürede sağlıklı bebişler verir.

:a015:

Tuttuğun kalem olsa yüreğinin elleri
Bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim
Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına
Öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti

Uğruna döktüğüm gözyaşlarım için
Yağmurdan özür dilerim dilerim
Kuruttuğum kızıl gülleri alıp
Senin için senden geçerim geçerim

nimessay neden böyle karamsarsın?Ne olursa olsun umutlar bitmemeli.Biterse herşey biter unutma.Güçlü olmalısın,olmalıyız.

ayrılıkk oluyor arada.galiba bu duygumu çok perdeliyorum insanlar arasında.yalnız kalınca buluyorum bir bahane ve ...yani psikolojim kötü.allah yardım etsin hepimize.
hadi şimdi adet beklediğimiz tarihleri yazalım ve lıste yapalım.sonra vakti gelipte adet diğilde hamile olanları hamişler listesine geçirelim.
benim 10 mart mesela...sizlerde yazın liste yapayım...

mesela...

nimessay...................10 mart

kızlar hoşgeldiniz.evet bebiş için bunalımlardaydım.arada geliyor böyle.kısaca özetlersek 16 aylık evliyim ve 16 aydır bebiş istiyorum:)sonuç malumunuz daha yok bişiy.ciddi manada tedaviye de başlamadık daha.ama düşünüyoruz artık(yani ben düşünüyorum).eşim pek takmıyorda malesef.oyalıyor galiba beni.ben gittim dr görünürde bişiy yok dedi ama bu daha ciddi bir olay tabi.işte benim hikayem kısaca bu.lütfen her yeni katılan arkadaş kendi hikayesinden kısaca bahsetsin ...üzülmek diğil ümit etmek tek çıkar yol...:teytey:

16 aydır çocuk olmuyosa tedaviye başlaman lazımdı yani...bence hiç geç kalmayın derim...eşinide ikna etmeye çalış..sonuçta şuan takmıyo ama ilerde isteyipte olmadığı zaman boşa vakit kaybetmiş olacaksınız....eşininde kesin testler yapması lazım...tek taraflı olmaz...
Allah yardımcınız olsun canım..umarım tez zamanda kavuşursun bebişine...:emir_bebek:

nimessay.................................10 mart
baharcık .................................15 mart

sudenaz çok teşekkür ederim ilgine.eşimle konuştuk ve dr a başvurmaya karar verdik.dua edin inş bir sorun yoktur.

nimessay.............................................10 mart
baharcık .............................................15 mart

selam kızlar.. ben aranıza yeni katıldım..20 aylık evliyim 8 aydır korunmuyorum.Yalnız şunu söyleyim 24 aydan önce karamsarlığa kapılmayın lütfen.Herkes için hayırlısı bakalım.
bu arada
nimessay................10 mart
baharcık .................15 mart
rahel.......................25 mart

hoşgeldin rahel.umarım gönlünce olur dileklerin ve umutsuzluğa kapılmazsın hiç.

Hoş bulduk canım teşekkür ederim. Bence sende umutsuzluğa kapılma..

X