hamişliği bekleyen arkadaşlar!!!

selam arkadaşlar bende bekliyordum ama dün adet oldum
haziranda 2. yılımızı dolduracağız evlendiğimizden beri bebek istiyoruz ama olmuyor çok yıprandım
eşim varikosel ameliyatı oldu ilaç tedavisi gördü ama olmuyo işte yine adet oldum
bize yine dr yolu göründü inanın nefret eder oldum her ay dr a gitmekten çok bunalıyorum dışarı bile çıkmayı canım istemiyor psikolojim bozuldu iyiki sizler varsınız sizlerele paylaşmak iyi geliyor

merhaba kızlar...Hanice yazdıklarını okudum..Allah hayırlısını versın bence bu kadar çok takma kafaya..Hem daha 2 yıllık bile evli değilsin. Doktorlar bile 24 ay sabredin daha sonra tedaviye başlayın diyor. Benım doktorum öyle dedi mesela..Umarım isteyen herkese bebek nasip eder Allah'ım

rahel ii dileklerin için teşekkür ederim.bu bir süreç ümitsizlikte oluyor arada.
hanice canım bende hemen hemen senin gibiyim.ağustosta 2 yıl dolacak bizimde.ama biz tedavi düşünmedik daha önce.her adetimle yıprandım orası başka mevzu tabi ama hep oyaladık kendimizi.bu pazartesi bende başvurucam dr uma bakalım beni nasıl bir maraton bekliyor.umarım çok zor aşamalardan geçmem.

Kızlar 3 ay öncesine kadar ben de sizin aranızdaydım,ama bakın şimdi 14 haftalık hamileyim allah sizi de duyacak inancınızı yitirmeyin,dualarım hala sizinle en yakın zamanda rabbim size de bu duyguyu yaşatsın inşallah.Bizim için endişeler hiç bitmiyor hamile kalınca da Allahım hayırlı,ve sağlıklı olacak mı diye kendinizi yiyip bitiriyorsunuz,kafanızı takmayın hiç,beklemek de güzeldi bence.Herşey gönlünüzce olsun....Kucaklarımız sağlıklı,tombiş bebeklerle dolsun inşallah...

Kızlar 3 ay öncesine kadar ben de sizin aranızdaydım,ama bakın şimdi 14 haftalık hamileyim allah sizi de duyacak inancınızı yitirmeyin,dualarım hala sizinle en yakın zamanda rabbim size de bu duyguyu yaşatsın inşallah.Bizim için endişeler hiç bitmiyor hamile kalınca da Allahım hayırlı,ve sağlıklı olacak mı diye kendinizi yiyip bitiriyorsunuz,kafanızı takmayın hiç,beklemek de güzeldi bence.Herşey gönlünüzce olsun....Kucaklarımız sağlıklı,tombiş bebeklerle dolsun inşallah...

tebrikler canım,ALLAH inşallah bebeğini sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip eder,buarada bebek istedikten ne kadar süre sonra hamile kaldın?

bugün hamile oılduğumu öğrendim:)) allahım herkezin hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

arkadaşlar bende mommy gibi 3,5 ay kadar aranızdaydım ama umudumu hiç kaybetmedim tedavimi ihmal etmedim ve morelimi hep yüksek tuttum tabi bunda eşimin desteği büyük ve beklemenin nasıl bi duygu olduğunu bilen biri olarak (ki 3 yıl bekledim) hepinize dua ediyorum Allah bebiş isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese sağlıklı sıhatli bebişler nasip etsin

canım çok sevindim bizim eski listelerin başındaydın sende.neyse sevindim senin adına kurtuldun sen.darısı bize:) ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.

arkadaşlar bende mommy gibi 3,5 ay kadar aranızdaydım ama umudumu hiç kaybetmedim tedavimi ihmal etmedim ve morelimi hep yüksek tuttum tabi bunda eşimin desteği büyük ve beklemenin nasıl bi duygu olduğunu bilen biri olarak (ki 3 yıl bekledim) hepinize dua ediyorum Allah bebiş isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese sağlıklı sıhatli bebişler nasip etsin

NE GÜZEL BÖYLE HABERLER ALMAK.BEN İKİNCİ YILII DOLDURMAK ÜZEREYİM.BAKALIM İNŞ ÇOK BEKLEMEM DAHA.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM.

bugün hamile oılduğumu öğrendim:)) allahım herkezin hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

CANIM NE GÜZEL.BENDE GÖRÜR MÜYÜM ACEP O ÇİFT ÇİZGİYİ...ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.NE GÜZEL BİR DUYGUDUR KİMBİLİR.

Nimessay tedeviye mi başlican canım??
Seni bir de arzuhalimi merak ediyordum ben de ,bakın ben 1 yıl bekledim,insanı çok yıpratıyor gerçekten ama umudunuzu kaybetmeyin,sonucu çok güzel oluyor..Ben bebeğimi gördüm,mutlukuktan ağladım, kıpır kıpırdı eşşek sıpası...allah bu duyguyu size de yaşatacak,sabır yeter...

merhaba ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evleyim.birşeylerden dolayı hep erteledik bebişi ama 4-5 aydan beri niyetine girdik :) ama her ay hüsran.bu ay 2 gün geçti ama kasıklarımda şiddetli bir ağrı var.sitelerde baktım ama böyle bir belirtiden bahsetmiyorlar.vallahi eşimde benim kadar heyecanlı utanmasa her saat arayıp regli olup olmadığımı soracak.bu siteyede sizden bilgi almak tecrübelilerden yararlanmak için kaydoldum.şimdiden teşekkürler

merhaba ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evleyim.birşeylerden dolayı hep erteledik bebişi ama 4-5 aydan beri niyetine girdik :) ama her ay hüsran.bu ay 2 gün geçti ama kasıklarımda şiddetli bir ağrı var.sitelerde baktım ama böyle bir belirtiden bahsetmiyorlar.vallahi eşimde benim kadar heyecanlı utanmasa her saat arayıp regli olup olmadığımı soracak.bu siteyede sizden bilgi almak tecrübelilerden yararlanmak için kaydoldum.şimdiden teşekkürler

hoşgeldin canım aramıza.......
burda çok arkadaş gördük biz adet olcağını sanarken hamile kalıyorlar.....
adet belirtileri hamilelik belirtileriyle aynı bunu çok kişi söylüyor....o yüzden stres yapma,sakin ol
istersen bi test al dene veya kan testi kesin sonuç verir.....umarım hamişsindir.....:içelim:

Nimessay tedeviye mi başlican canım??
Seni bir de arzuhalimi merak ediyordum ben de ,bakın ben 1 yıl bekledim,insanı çok yıpratıyor gerçekten ama umudunuzu kaybetmeyin,sonucu çok güzel oluyor..Ben bebeğimi gördüm,mutlukuktan ağladım, kıpır kıpırdı eşşek sıpası...allah bu duyguyu size de yaşatacak,sabır yeter...

evet canım tedaviye başlıyorum bu ay.gonophene alıcam ama dr um tüplerin tıkalı olabileceği ihtimali üzerinde durdu özellikle.çünkü muayenelerde gözle görülür bişiy yok.uzatmıcak bu gonaphene olayını sadece yumurtlamayı görebilmek için denicez bakalım.çok yıprandım beklerken.ne tedavi olacak kadar ciddiye aldım ne de akışına bıraktım.olmasada olur hep dedim ama içim bunu kabul etmedi,etmemiş yani.dr um da farkında bu halimin fazla süründürmeyecek beni sağolsun.sanırım iki aya kadar rahim filmi çekilecek.bakalım...görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

kızlar hoşgeldiniz.evet bebiş için bunalımlardaydım.arada geliyor böyle.kısaca özetlersek 16 aylık evliyim ve 16 aydır bebiş istiyorum:)sonuç malumunuz daha yok bişiy.ciddi manada tedaviye de başlamadık daha.ama düşünüyoruz artık(yani ben düşünüyorum).eşim pek takmıyorda malesef.oyalıyor galiba beni.ben gittim dr görünürde bişiy yok dedi ama bu daha ciddi bir olay tabi.işte benim hikayem kısaca bu.lütfen her yeni katılan arkadaş kendi hikayesinden kısaca bahsetsin ...üzülmek diğil ümit etmek tek çıkar yol...:teytey:

arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım aranıza bizde 3 aydır deniyoruz adetim geçeli 3 gün oldu inşallah hamileyimdir. nimessay canım bizde ilk başta doktora gitmemiştik sonradan gittik bende gittim eşimde eşimin sperm hızında problem çıktı bi iğne kullanıyo ve normal yoldan anne baba olabileceğimiz söylendi aslında deneme süresine bakınca doktora gitmemiz çok komikti daha 1 ay olmuştu ama biz yinede dayanamadık gittik ve bu sorunla karşılaştık umarım eşini ikna edebilirsin belkide minik bi problem var ve boşuna bekliyosunuz allah gönlüne göre versin

X