hamişler implantasyon yada halk deyimiyle lekelenme yaşayan varmı?

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6
hamiş arkadaşlarım benim merak ettiğim implantasyon lekelenme olayı adet kanamsıyla aynı tarihlerdemi olur yoksa daha erkenmi neden sordugum gelince benim hiç sekmeyen regl bu ay beklenenden 6 gün kadar önce geldi ve renk tuhaftı acabamı diye düşünürken sizlerinde bilgi ve tecrübesine başvurmak istedim

canım benim temuz 16 da beklerken temmuz 11de geldi ve 2günde bitti yani 12 gün oldu ve olması gereken tarihte hiçbirşey olmadı ve ben hala test alıp yapmak istemiyorum korkuyorum yine tek çizgi gömekten:çok üzgünüm:

canım bence kendini sitrese sokma derim ben düşük yapmış biri olarak.tabi dediklerin olabilir ama eğer düşük yapıyo olsaydın o acıya dayanamazdın Allah kimseye göstermesin ben ölüyorum falan sandım yani.felakat sancım olmuştu.stres yapma boşver.

pardon canım sorunu yanlış anlamışım galiba inşallah hamişsindir.bence test yap merakından kurtulursun

RÜYAMELEĞİM CANIM, HAMİŞLİKTEN ÖNCE YANİ KESE ve BEBEK OLUŞMADAN ÖNCE....

AÇIK PEMBE BİR LEKE GELEBİLİYOR.
BUDA BEBEĞİN YERİNİ HAZIRLIYOR OLMASI DEMEK...

GELEN KANIN RENGİ KAHVERENGİ GİBİ KOYUYSA EĞER,
SANIRIM HAMİŞLİK BELİRTİSİ DEĞİL... benneyaptımki

GÖNLÜNDEKİ KELEBEĞİN BEDENİNE KONMASI DİLEĞİYLE...

SEVGİYLE KAL, HOŞÇAKAL CANIM ARKADAŞIM...

benim tam regl günümde kahverengi bi lekelenme olmuştu.bende regl oldum sanmıştım.ama sonra hiç olmadı 4 gün sonrada test yaptım.çok silik çıktı.
2 gün sonrada kan testi yaptırmıştım.BHCG 900 küsür çıktı.:)
inşallah sende hamişsindir canım:)

canım pek umudum yok ama erken, kısa süreli olması ve sol kasığımda ara ara sağdada oldugu oluyor kasılma ve batma düşündürdü işte.
o kelebek seninde bedenine tez zamanda hayırlısıyla konar umarım canım benima.s.

benim erken gelen bir kanamaydı fakat bir sitede okudum şüpheli ilişkişden 10 -15 gün sonra olurmuş lekelenme benimde öyle oldu fakat birde hava değişimi olayı var belkide ondan erken geldi ne bileyim hayırlısı

pardon canım sorunu yanlış anlamışım galiba inşallah hamişsindir.bence test yap merakından kurtulursun

yanlış anladıgını tahmin ettim önemli değil cnm bakalım bu regl tarihimi beklemeyi düşünüyorum ağustos 2 yada 3 gibi olması lazım bekleyip görmek daha iyi hüsran yaşamak istemiyorum açıkçası

rüyacım bu her türlü anlama geliyo olabilir hava değişikliği ama hiç aksamayan adet niye aksasınki bide 2 gün olmuşsun belkide hamile olabilirsin bekleme nedenini çok iyi anlıyorum tatlım ama bu bekleme sürecinde sen yinede kendine dikkat et bence (halk dilinde) üstüne görülme olayıda olmuş olabilir yengem şahsen öle oldu benim ve 2 .adet tarihinde regl olmayınca dr gitti ve 2 aylık hamile olduğunu gördü dedğim gibi herşey olabilir ama açtığın topiği okurken bile yüreğim pır pır etti tatlım inşşlaaaaahhhh hadi hayırlısı meleğim senin küçük meleğin kavuşur sana.....

canım benim öle içten öyle güzel yazıyorsunki inan gözlerim doldu nedeni çok samimi ve içtenlikle oldugunu hissetmem sağol bitanem inşallah seninde meleğin hayırlısıyla tez zamanda gelira.s.

canım benim böyle düşünmen işte benim sana niye bu kadar çok değer verdiğim burdan anlaşılıyo sen gerçekten bi meleksin yüce rabbim senin kucağını hiç boş bırakmasın sen gerçekten değer verilecek bi insansın...........ya buarada sana bişey itiraf edeyim ama biz nası bekliyeceğiz şimdi bu kadar zaman ama neyse 1 hafta varmış sabredelim bakalım ama lütfen kendine dikkat et nolur nolmaz ama düşünmemeye çalış çünkü sonunda çok üzülüyosun kıyamam ben sana istersen konuyu hemen kapatalım unutalım 1 hafta...

ben şimdi yengemi hemen arayıp soruyorum tatlım kesin olarak tam olrak öğreniyorum 5 dk gelirim ben öptüm canım benim...

canımsın benim kalpler karşılıklı atarmış..
buarada ben beklemeye hüsrana öyle alıştımki bitanem artık çok etkilenmiyorum eskiden olsa şimdiye kaç tane test yapardım ama rabbim sabrımı veriyor işte
bekliyorum cnm sağol ilgin için a.s.

canım benim geldim ve öğrendim yengem aynı olmuş yani adet olmuş ve hiç anlamamış bile 2. adeti gelmeyince dr gitmiş annemde aynısı söyledi üstüne görülmüş olabilir dedi takdiri ilahi rabbim çok büyük öle olanlar çokmuş ah canım benim hadi hayırlısı o zaman bekleyelim bikaçgün daha yaparız test ....

rüyameleğim ben hamile kaldıktan sonra 3kere lekelendim farklı zamanlarda ama bu lekelenme denilen şey öle şarıl şarıl kanama şeklinde olmuyo üstüne görmede öyle olmuyo yani kahverengi bi leke geliyo iç çamaşırına Allahtan hayırlısı canım seni takip ediyorum

sağol bitanem evet bekleyip görelim ben umutlu değilim ama ihtimal işte rabbim tüm anne olmak isteyen kadınlara hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin bekletmesin kimsenin kucağı boş kalmasın beklemek çok zor
seninde güzel yüreğine gönlüne göre verecek canım kısa zamanda içimden öyle geldi:1hug:

22 - 23 gün arası en geç ayın 3 de olamam lazım hayırlısı artık
inan benim kadar sabırsızlandıgını ve heyecanlandıgını hissediyorum canımsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…