hamişler implantasyon yada halk deyimiyle lekelenme yaşayan varmı?

ya sorma aynen öle oldum elim ayağıma dolaştı bir anda nolduğunu ben bile anlamadım annemi cepten ulaşamadım ewi arıyorum cvp vermiyolar sinir çatlıycam nerdeyse son anda abim açtıda balkondalarmış meğersem nası soruyorum ama anlatamam ee noldu nası oldu ah canım benim sen benim için çok değerlisin sen herkesin derdine koşarken ben bunu yapmazmıyım hiç inşallah en kısa zamanda hamiş kalırız RABBİM SEN NE BÜYÜKSÜN MELEĞİMİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMA MEVLAM....

canım arkadaşım sağol alakan için ben şimdi çıkıyorum yemek yiycem sonra grşz kendine çok iyi bak canım ben yemekten sonra burdayım burda olursan konuşuruz tatlım çok öpüyorum seni

ne işim olacak koçiş olmayınca buralardayım tatlım bende seni öptüm görüşürüz afiyet bal şeker olsun canım arkadaşım...

rüyacım banim komşumda seninkine benzer sorun yaşamış.az bi adet olmuş.sonraki ay olmamış
doktor geçen aydan hamile kalmışsın demiş.hem benim annem 6 ay adet oldu hamileyken biliyonmu.inşalaaahhh hamişsindir canım benim.dua ediyorum inanki

sağol canım benim inşallah öyledir
bende çok duydum bu üste görme durumunu ama bana aynısı olacak diye bi kaide yok rabbim hayırlısını versin

sağol canım benim inşallah öyledir
bende çok duydum bu üste görme durumunu ama bana aynısı olacak diye bi kaide yok rabbim hayırlısını versin

CANIM BENİM KIYAMAM SANA...
NASILDA SABIRLA BEKLİYOR, KENDİNİ HER DURUMA HAZIRLIYORSUN.
İNŞALLAH AKLIMIZDAN GEÇENLER BİZİ YANILTMAZ ve SEN HAMİLESİNDİR.

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. SENİ TANIMAK İSTERDİM.
OLGUN ARKADAŞIM BENİM...
SABREDENLER IŞIĞI EN AYDINLIK ŞEKİLDE GÖRECEKLERDİR.
İNANIYORUM Kİ SENİNDE BİR BEDENDE ATAN İKİ KALBİN OLACAK...

CANIM BENİM KIYAMAM SANA...
NASILDA SABIRLA BEKLİYOR, KENDİNİ HER DURUMA HAZIRLIYORSUN.
İNŞALLAH AKLIMIZDAN GEÇENLER BİZİ YANILTMAZ ve SEN HAMİLESİNDİR.

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. SENİ TANIMAK İSTERDİM.
OLGUN ARKADAŞIM BENİM...
SABREDENLER IŞIĞI EN AYDINLIK ŞEKİLDE GÖRECEKLERDİR.
İNANIYORUM Kİ SENİNDE BİR BEDENDE ATAN İKİ KALBİN OLACAK...

senacem canımsın bitanem
rabbim sabrı öğretti bana çok şükür
tabiki olumlu olumsuz her türlü sonuca hazırlıklı olmak lazım
inan bende seni tanımayı çok isterdim
canım arkadaşım burada 3 yada 4 arkadaş var çok yakın ve yüreğini yüreğimde hissettiğim beraber üzülüp beraber sevindiğim
bunlardan biri sensina.s.

senacem canımsın bitanem
rabbim sabrı öğretti bana çok şükür
tabiki olumlu olumsuz her türlü sonuca hazırlıklı olmak lazım
inan bende seni tanımayı çok isterdim
canım arkadaşım burada 3 yada 4 arkadaş var çok yakın ve yüreğini yüreğimde hissettiğim beraber üzülüp beraber sevindiğim
bunlardan biri sensina.s.

GÜZEL KALBİNİN GÜZEL YANSIMASI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
EĞER SIRAYLA HAMİŞ OLUNACAK DESELERDİ, SIRAMI SANA VERMEK İSTERDİM.
ALLAH SABREDEN KULLARININ DERMANINI ÇABUK VERİR,
İNŞALLAH SAĞLIKLA, HAYIRLA DÜNYAYA GETİRECEĞİN BİR BEBEĞİN OLACAK.
HEMDE EN KISA ZAMANDA...
TEYZESİ BÖYLE OLDU, ŞÖYLE YAPTI DİYE YAZACAK,
ŞİKAYET EDECEK, SEVDİRECEKSİN KUZUCUĞUNU.... :sm_cool:

GÜZEL KALBİNİN GÜZEL YANSIMASI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
EĞER SIRAYLA HAMİŞ OLUNACAK DESELERDİ, SIRAMI SANA VERMEK İSTERDİM.
ALLAH SABREDEN KULLARININ DERMANINI ÇABUK VERİR,
İNŞALLAH SAĞLIKLA, HAYIRLA DÜNYAYA GETİRECEĞİN BİR BEBEĞİN OLACAK.
HEMDE EN KISA ZAMANDA...
TEYZESİ BÖYLE OLDU, ŞÖYLE YAPTI DİYE YAZACAK,
ŞİKAYET EDECEK, SEVDİRECEKSİN KUZUCUĞUNU.... :sm_cool:

canımmmm
sen neler diyorsun öyle bak yine doldu gözlerim sana canımsın diye boşuna demiyorum güzel ve kocaman yürekli arkadaşım bitanem benim.
inan ogünlerin geleceğini biliyorum fakat zamanı var demekki diye düşünüyor bebeğimi meleğimi özlemeye devam ediyorum ve inanıyorumki seninde rabbim kucağını boş bırakmayacak herşeyin zamanı var dimi güzel arkadaşım benim senin kelebeğinde hiç beklemediğin bir anda konacak bedenine ve senin o güzel yüreğin pır pır edecek rabbim tez zamanda senaceme kelebeğini yolla AMİNN

rüyacım eminim allah gönlünün güzelliğini ve zenginliğini karşılıksız bırakmıycak...ve sen harika bir ANNE olacaksın.gönlünü ferah tut sen

Benim Arkadaşimda üstüne Gördü Bir Ay Bidahaki Ay Adeti Gecikmiş Hatta Işyerindeki Arkadaşlari Zorla Test Aldirmişlar Hiç Ihtimal Vermiyodu çünki Eşi Askerdeydi şimdi Dünyalar Tatlisi Bi Oğlu Var Allah Sanada Nasib Eder Işşallah

ben ilk gebeliğimde lekelenme yaşamıştım.hatta regli olduğumu zannetmiştim.
ama ikinci hamileliğimde lekelenme falan olmadı.
kişiden kişiye değişebiliyor.
bir de bazen yumurtlama olduğunda da lekelenme olabiliyor.o da başıma gelmişti.

SİMS REGL DEN ÖNCEMİ OLDU YOKSA REGL BEKLEDİĞİN TARİHTEMİ GELDİ LEKELENME

melegim ya olurken bile umutlandim iysallah canim ya iysallah neden olmasin allah senin o güzel kalbini bosmu birakcak saniyosun tabiki HAYIRRRR canim benim sabirsizlikla bekliyorum müjdeli haberini senin icin bol bol dua etcem canim arkadasim benim

melegim ya olurken bile umutlandim iysallah canim ya iysallah neden olmasin allah senin o güzel kalbini bosmu birakcak saniyosun tabiki HAYIRRRR canim benim sabirsizlikla bekliyorum müjdeli haberini senin icin bol bol dua etcem canim arkadasim benim

DİLOŞUM CANIM ARKADAŞIM RABBİM DUYSUN İNŞALLAH DUALARINIZI VE RABBİM SENİNDE GÖNLÜNDEKİNİ TEZ ZAMANDA VERSİN BÖYLE GÜZEL YÜREKLİ ARKADAŞLARIMDA OLMASA NAPARDIM BEN SAĞOL BİTANEMa.s.

X