hamiş miyim neyim :)

tebrikler canım hayırlı olsun Allah kucağınada almayı nasip etsin.Darısı başımıza...Belirtileri yazmışsın ama merak ediyorum bel ağrılarıon da olmuş muydu?Bize de dua et canım.Sevgiyle kal.

tebrikler canım hayırlı olsun Allah kucağınada almayı nasip etsin.Darısı başımıza...Belirtileri yazmışsın ama merak ediyorum bel ağrılarıon da olmuş muydu?Bize de dua et canım.Sevgiyle kal.

saol canımm..Allah hepinize nasip etsin inşallah..bel ağrım yoktu canım..hoş olsaydı da sanırım ben buna yormazdım çünkü bel fıtığım war..azıcık zorlasam hemen ağrır..biçok kişide olabiliyo bel ağrısı..

canım zuzuum dualarım sizler için ve kardeşim için
tüm bebek bekleyen annelerin sağlıklı bir şekilde kucaklarınıza bebeklerinizi almanız
ve bebek özlemiyle tutuşan kardeşlerime de mevlem nasip etsin senağlama

zuzummm hayirli olsun canim.hamilesin sanirim.ikinci cizgi ciktiysa kesin hamilesin.kan testi yaptirdinmi bilmiyorum ama büyük bir ihtimal hamilesin.benimde adetim gecmisti 15 gün sonra test yapmistim.ona ragmen silik cikmisti.hamileydim yani.simdi degilim ama.cünkü bebegimi kaybettim.Allah senin bebegini saglikli bir sekilde kucagina almani nasip etsin.kendine cok dikkat et.darisi isteyen herkese

canımm öncelikle çok geçmiş olsun sana çok üzüldüm :çok üzgünüm: yaptırdım canım..hamişim ewet..çok şükür..rabbim sana da yaşatsın tekrar inşallah ...

Slm kızlar
Ben doktora gitmiştim geçen ay yumurtlamam yoktu.Doktor klomen verdi onu kullandım ve yumurtam oluştu adetime 2 gün kaldı hamilemiyim diye meraklanıyorum aşırı merak sardı napabilirim?

Birde 1 haftadır ara ara bel ağrısı çekiyorum.Ağzımda kuruluk var sürekli su içme ihtiyacı hissediyorum.Dün akşamda hafif bir göz kararması yaşadım belkide baş dönmesi neydi anlayamadım açıkcası geldi geçti kısa sürdü.Karnımda biraz şişlik var.Arada sırada sıcak basıyor ve mide yanması yaşıyorum.Acaba hamilemiyim???

yani hayatım belirtilerin hamişşlik belirtisi ama hani gaza getirip de ümitlendirmek istemiyorum..okuduysan belirtilerimi ağız kuruluğu sık su içme isteği,karın şişliği bende de wardı..inşallah diildir ama malum adet belirtileri de benzer şeyler..umarım diiildir..bikaç gün bekle..adetini 2 gün filan geçince bi test yap bakalım..rabbim gönlüne göre wersin..

canımm öncelikle çok geçmiş olsun sana çok üzüldüm :çok üzgünüm: yaptırdım canım..hamişim ewet..çok şükür..rabbim sana da yaşatsın tekrar inşallah ...

sagol canim.nasip degilmis.seninde gözünaydin.Rabbim saglikli bir sekilde kucagina almak nasip etsin.insaallah canim.Allah isteyen herkese versin..........

gözün aydın....ne mutlu sana .. RABBİM sağlıkla sıhatle kucaklamayı nasib etsin... senide babayıda tebrik ederim...

hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…