hamiş miyim neyim :)

Canımmmm çok sevindim hayırlı olsun sağ salim kucağına almak nasip olur inş. meleğini.

Sen beni tebrik etmiştin ben senin için dua etmiştim bak sende meğer hamiş olacakmışsın yaaaa

Canımmmm çok sevindim hayırlı olsun sağ salim kucağına almak nasip olur inş. meleğini.

Sen beni tebrik etmiştin ben senin için dua etmiştim bak sende meğer hamiş olacakmışsın yaaaa

ewet kuzuum yaa duaların kabul oldu bak..inşallah alırız minnoşlarımızı sağlıcakla kucişlerimize..çok öpücükkk

saol beyazcım..kan testimin sonucunu bekliyorum..akşam 5 gibi çıkabilirmiş..dün sabah ewde yine yaptım ikinci yine silikti ama bu sefer durdukça iyice belirginleşti..inşallah bi yanlışlık yoktur boşa umutlanmamışımdır...

kızlaarrr kan testi sonucum çıkmış...değerim 669:dance: :teytey:

canım hayırlısı olsun sağlıkla kucağına alırsın minik meleğini inşallah:)))

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

bence bir test daha yap canım belki hamile olabilirsin benim de kanamalarım olmuştu başlangıçta ona göre önlemini alırsın..

Hayırlı olsun canım allah sağlıklı evlat nasip etsin
belirtilerini yazcaktın döktür bakalım şimdi

kaydirigubbakcemile3 döktürüym canımmm..bi hafta öncesinde başladı belirtiler hemen hemen..hergün yeni bişey çıktı..5-6 gün kala gözbebeklerimin büyüdüğünü farkettim..karnımda aşırı bi şişlik oldu..4-5 aylık hamile gibi..sonra bikaç gün kala bikaç damla kahwerengi lekem geldi..normalde de çok su içtiğim için sık çıkarım idrara ama bu sefer yarım saatte bir gittim..kirpiklerim karıştı adete bi iki gün kala..hala karışık..ağzım çok kurudu..sürekli su içme ihtiyacı hissettim we tuhaf bi tat wardı ağzımda..bi hafta kala bigün yemekte patlıcan yerken birden midem kalktı..bidee 2 gün filan kala normalde pek sewmeme rağmen acaip turşu yedim..bak turşu dedim yine ağzım sulandıııkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
zuzuum ne kadar sevindim anlatamam canım
allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin sana
vallah sevinçten kelime bulamıyom gızzzzzzzzzz
önce ecrinin sevinç haberi ardından senin ay ay inanamıyom sanal teyze oluyom yaşasınnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

zuzuum ne kadar sevindim anlatamam canım
allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin sana
vallah sevinçten kelime bulamıyom gızzzzzzzzzz
önce ecrinin sevinç haberi ardından senin ay ay inanamıyom sanal teyze oluyom yaşasınnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

canımm benimm...teyzoş oluyosun tabi..:CüvCüv:bise dua et e mi cicimm...öpücükkkŞeniz

son adet tarihim 1 ocak..dayanamadım bu sabah test yaptım.kaydirigubbakcemile2.ikinci çizgi silik..ama warrr...delikafadulden delikafadulden elim ayağım tutmuyo çok heycanlıyım...hihoyyyt pazartesi kan testine gidicem..bi kesinleşsin biir birr yazıcam belirtilerimi..:icecream:dua edin nooluurrr...:CüvCüv:

arkadasim hayirli olsun bebisin benimde sat 1 ocak bende hamileyim saglicakla gelsin bebislerimiz:sm_cool:

arkadasim hayirli olsun bebisin benimde sat 1 ocak bende hamileyim saglicakla gelsin bebislerimiz:sm_cool:

saol canımmm senin de bebikin hayırlı olsuuunn..beraber gitces doğuma demekki :) aminn inşallahh sağlıcakla alalım kucişlerimise yawruşları..

Zuzu hayırlı uğurlu olsun, gözünüz ayın, Allah bebeğinize sağlıkla kavuştursun inşallah, bizler için de dua et...

Zuzu hayırlı uğurlu olsun, gözünüz ayın, Allah bebeğinize sağlıkla kavuştursun inşallah, bizler için de dua et...

saol canımm..amiinn inşallah..okadar çok dua ediyorum ki gün içinde..inan sayısını bile bilemiyorum..rabbim isteyen herkese nasip etisn inşallah..

Zuzuum topicini yeni gördüm daha öncede tebrik etmiştim ama birde burdn seni kutlamak istedim rabbim tamamına erdirsin canım inş

X