hamiş miyim neyim :)

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.352
112
son adet tarihim 1 ocak..dayanamadım bu sabah test yaptım.kaydirigubbakcemile2.ikinci çizgi silik..ama warrr...delikafadulden delikafadulden elim ayağım tutmuyo çok heycanlıyım...hihoyyyt pazartesi kan testine gidicem..bi kesinleşsin biir birr yazıcam belirtilerimi..:icecream:dua edin nooluurrr...:CüvCüv:

tebrikler canım inşallah hamişsindir..bugün yaptırsana pazartesiye kadar nasıl beklyeceksin valla ben aynı gün yaptırmıştım yada kan testini bugün yaptıramıyorsan birde git sağlık ocağında yaptır..hihoyyyt

inş hamilesindir cnm
genellikle doğru çıkıyor süresinde baktıysan
ama geçince bazen 2.çizgi belirebiliyor
hüsrana uğramıştım da
mutlak haber ver bize

canımm teşekkürler..inşallahh..ailemin yanına geldim memlekete..kesinleşmeden pek bilinmesin istiyorum..yarın ewime dönüp,pzt test inşallahh...
inş hamilesindir cnm
genellikle doğru çıkıyor süresinde baktıysan
ama geçince bazen 2.çizgi belirebiliyor
hüsrana uğramıştım da
mutlak haber ver bize

taam beyazcım weririm tabi..teşekkürler...

zuzummmmmmmmmm allah kıcağına almanı nasib etsin meleğimmm biliyodummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zafer seninnnn dua et bizedeeeeeeeeee:lepi::sm_cool::sm_cool:

zuzummmmmmmmmm allah kıcağına almanı nasib etsin meleğimmm biliyodummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zafer seninnnn dua et bizedeeeeeeeeee:lepi::sm_cool::sm_cool:

yawrumm benimmmmm....amiinnn....inşallah az kaldı..sizden alcam güzel haberlerii....

ya tatlım bendee yaptım 1 saat önce falan seninki gibi 2.çizgi siliktii ama emin değilim ne zaman kan testi yaptırmak lazım acaba..mirmirmirmir

Tebrikler canım inş. hamilesindir bende 3 haftalık hamileyim daha dünden önceki gün öğrendim adetim gecikmişti bir de evde kendim gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok hafif silikti dün de kan testine gittim bebişim geliyor umarım senin de öyledir canım :)

ya tatlım bendee yaptım 1 saat önce falan seninki gibi 2.çizgi siliktii ama emin değilim ne zaman kan testi yaptırmak lazım acaba..mirmirmirmir

yeni gördüm canım cewabını..en kısa zamanda git bence..hadi güzel haberi wer sende..gözün aydın şimdidennnnhihoyyyt

süper ya..Allah tamamına erdirsin cicimm...hepimizinkiniii:CüvCüv:

hamilesin canımcım tecrübeyle sabittir benim ikisindede silik çizgi vardı silik çizgileri çıkartanlar şimdi içerde oturmakta :1rolleyes:hihoyyyt
çok sevindim zuzum allah bebişini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv:

ay inşallah canım seninde sevinçi haberini alırız
bi ara sevindim di biliyon biraz bekleyim bakem
haberin gelsin öyle uçam havalara hihoyyyt

gozunuz aydın yerimseniben
Allah tamamına erdırsın :Saruboceq:

dualrımz senınle canım allah yarve yardımcın olsun guzel hberlerle don inş bıze

saytros bebiimm ööledir inşallahh..aminnn...

canım bence hamilesin
şimdiden tebrık ederim

teşekkür ederimmmmma.s.
tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin.....

aminn canımm teşekkürlerr...hihoyyyt

ay inşallah canım seninde sevinçi haberini alırız
bi ara sevindim di biliyon biraz bekleyim bakem
haberin gelsin öyle uçam havalara hihoyyyt

gündüzümmmm
Şeniz

gozunuz aydın yerimseniben
Allah tamamına erdırsın :Saruboceq:

amiinn..çok teşekkürler..a.s.
dualrımz senınle canım allah yarve yardımcın olsun guzel hberlerle don inş bıze

Canım inşaallah hamişsindir. Hadi güzel haberini bekliyoruz.

ecrinim peş peşe patlattık bombaları kaydirigubbakcemile3 inşallah kuşummm

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…