Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
saglık ocagına gittim sabah erken gel dediler kan testi 9.30dan snra almıyorlamıs

Hadi inşAllah :) sabaha böyle bi haberle başlamak çok güzel oldu. İnşAllah en kısa sürede kesinleşir. Amin amin amiiinnn
aminnnn aminnn tüm isteyenlereeee nasip olsun ben çörek otu bal tarcın yaptım bu ay olursa onun etkisi :)

Ben bi de bu ay kan testi verdim 1.20 çıktı 2 gün sonra da adet oldum.

ben önce soğan kürü uyğuladım çok şükür pko bitmiş gitmiş :) bi daha da gelmez umarım. Sonra bal çörekotu tarçın kullandım. Şimdi kuruluk var ki ben hiç kuru olduğumu hatırlamam :) nedendir bilmiyorum. Hamilelikte akıntı olurmuş (ben diyenlerin yalancısıyım :)) ama çok şükür o beladan kurtuldum ya bir adım daha yaklaşmış hissediyorum :)

İmom diye bi destek hali omega 3 de var kalsiyum vitamin ne ararsan var.eczaci kuzenim onermisti
daha önce hiç duymamıştım ama merak ettim baktım ilgimi çekti.doktora gittiğimde sorucam.teşekkür ederim bilgilendirdiğin için canım

Canim rahim asagida oluyor ya adet döneminde ondan sanirim
adetten hemen sonra hamile kalmak daha kolay çünkü zaten adetin bitene kadar 7 gün geçmiş oluyr.e spermler kadın rahminde 3 güne kadar yaşayabiliyorlar tüplere gidip yumurtanın gelmesini bekliyorlar.zaten adet bitiminden bi hafta sonra yumurta çatlamış oluyor.illa 14.gün olacak diye birşey de yok geç olur erken olur.yani tamamen kısmet

canım hoşgeldin.hadi hayırlısı inşallah kadınların çoğunda pko var zaten hepsi de doğuruyor inşallah hayırlısıyla sağlılıklı bi şekilde hepimiz gebe kalırız en kısa zamanda

yaa kızlar benım 17. günde yumurta 15 mm di . doktor ümitsiz konustu bu ay için . ama adet döngüsü 30-31 günde bir bazen 33 günü buluyor. umut varmıdrı acaba yaaa

Yumurta takibi mi yapıyosun? Ben de yaptırsam mı diyorum?
evet canım, takıp yaptırıyorum. 10. günü 14, günü gayet iyiydi ama 17. günü 15 te kaldı. doktor cok stres yapıyosun bu kadar yapma dıyor ama elimde degıl. bu ay ilk takıbim söyle bi kere catladıgını göreyim, yani öbür ay da gidicem. sonra gitmicem, doktora gidicegın gunlerı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…