Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canlar gezdm tozdum bebiş yokken malum bidaki ay ikiz pırtlatcam yoramam kendimi ufavk tatil yaptk amma velakin çk iyi geldi yatın çalşmalara başlıcam hepinizi optm samsundan selmlar..
E hadi hayırlısı bakalım inşallah dört gözle bekliyoruz.birilerinden beta HCG+ haberi alalım artık :emir_bebek:

bende bu ay bi donukluk bi heycansızlık niye öle oldmki bugün 12. gunu çalışma yapsm bile yok kızlar noldu bi deyin koyvermişlik sendromuna yakalandım ya ben:110::110::110::110::110:o_Oo_Oo_O

bence bu günleri boşa sallama.kendini şımart en sevdiğin şeyleri ye kahveni iç ohh mis gibi.:KK37:

Kızlar beni de alin araniza noluuur.
4 yillik evliyim.ilk çocuğumuza niyetimiz var.yarin adet günüm. Bu ay ilk deneme yaptik.geçen cuma beta HCG 0,100 cikti.yani hamile değilim büyük ihtimal :KK43: bidaha ki ay olsun çok istiyorum :KK51:

4 yillik evliyim.ilk çocuğumuza niyetimiz var.yarin adet günüm. Bu ay ilk deneme yaptik.geçen cuma beta HCG 0,100 cikti.yani hamile değilim büyük ihtimal :KK43: bidaha ki ay olsun çok istiyorum :KK51:

mrb canım hoşgeldin ben de yeniyim ama olsun.inşallah isteyen herkes en kısa zamanda kavuşur

arkadaşlar ben folbiol tb kullanmaya başladım.gebeliğin başında veriyorlar ya aslında folikasit gebelik pozitif çıkmadan en az 6 hafta öncesinden alınması gerekiyor.nöral tüp defektini önlemek için önemli bi vitamin.gebeliğin 12. hafatsına kadar da bu ilaç günde bi tane alınıyor.3 ay boyunca gebelik oluşmazsa bile kullanılmasında sakınca yokmuş hatta daha fazla devam edilebilir.önümüzdeki 3 ay kullanmayı düşünüyorum.aranızda başka kullanan var mı???[/QUOTE]

mineati mineati hoşbulduk çok teşekkür ederim.amin inşaallah.Rabbim aratmasin kimseye... Ben foliktrio kullanmaya basladim.2 hafta oldu.bi vitamin daha aliyorum hatta.

Canim hosgeldin.sebebi özel değilse 4 yillik evliyim ilk denemem demişsin. Niye o kadar bekledi niz çocuk için? ??

Canim hosgeldin.sebebi özel değilse 4 yillik evliyim ilk denemem demişsin. Niye o kadar bekledi niz çocuk için? ??
KPSS kazanayim diye,kilo vereyim diye,daha ablam yapmadi Küçüğüm aslinda diye...29 yasindayim. Aslinda hep çok istedim ama hep bi bahanem oldu

KPSS kazanayim diye,kilo vereyim diye,daha ablam yapmadi Küçüğüm aslinda diye...29 yasindayim. Aslinda hep çok istedim ama hep bi bahanem oldu

Aslında yasin da küçük değilmiş demek ki vakti zamanı değilmiş. Muayene oldun mu hiç canım gebeliğe karar vermeden aslında yapılması gereken bişey

kuzumm kıyamam hoşgeldin bebişi olmayanlar klübüne :) ozamn ilk tedavimize ikinci günü çörek otu yiyerek başlıyoruz ve adetimizin 10-20 günü gün aşırı kocacıkla samimi olmayı tavsiye ediyoruz :))

X