Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
cnm ben gcen ay corek otunu tozunu almamistim yerken dunya basima yikiliodu resmen :KK43: bu ay tozunu aldim agzima bir tatli kasigi aliorm sonrada 1 yudum suyla yutuorm yoksa olmuo eggg bogggg :KK43:

bu çörekotunun hazır tozunu hiç görmedim ama benim teyzem evde kendi öğütüp yer. çörekotuna bayılırım öğütülmemiş yesem aynı etkiyi verir mi acaba?

Canlar gezdm tozdum bebiş yokken malum bidaki ay ikiz pırtlatcam yoramam kendimi ufavk tatil yaptk amma velakin çk iyi geldi yatın çalşmalara başlıcam hepinizi optm samsundan selmlar..

Canım ilaç falan içmektense doğal biseyler dene bence bak bir arkadas bizim diger topikte paylasmisti onunda iltihap sorunu falan varmis adaçayı yağı ile zeytinyağıni karistirmis ve tamponu o yağa batirip vajinaya koyuyormuş gece yatmadan sabahda cikariyormuş ve kesin çözüm olmuş onun için sende bi dene bence dimi kız Minesuu Minesuu hatirliyon mu sende
Sağol canım tavsiyelerin için ilaclarim bitsin yine faydası olmazsa artik doğal yollara basvurcam bende rabbim kimseye vermesin zor beterinden de korusun insallah

Ovu testi yaptm bugun 12.gun çok silik çıktı ya geçmi yumurtlıcam acaba okadar çorekotu bu ayda boşa gtcem galiba

bende bu ay bi donukluk bi heycansızlık niye öle oldmki bugün 12. gunu çalışma yapsm bile yok kızlar noldu bi deyin koyvermişlik sendromuna yakalandım ya ben:110::110::110::110::110:o_Oo_Oo_O

X