Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ebruserkan bizo burda strese soktun yemin ederim zaten hcg alana kadar burda kafamizi sisirionuz hcg yuksek cikinca bay bay eger sende oyle yaparsan hakkimiz bilgilerimi helal etmem bilesin

ebruserkan bizo burda strese soktun yemin ederim zaten hcg alana kadar burda kafamizi sisirionuz hcg yuksek cikinca bay bay eger sende oyle yaparsan hakkimiz bilgilerimi helal etmem bilesin
Ay aşk olsun bebeğim tek yüksek çıksın umudum yok gerci :)) söz terk etmiycem dogursam bile seni dogurtturrmadikca gitmiycem sozzz :)

Kizceler 0.26 çıkmış önceki 0.66 , di çıkacağına dusmus hayırlısı rabbimden :)))

İnşallah dış gebelik değildir canım ya tutunamasa değerin düşmesi mi gerekirdi acaba.

Kızlar kuruduk mu ne hiç beta Hcg yükselten yok mu yaa.bi ara bir bir gebeler döküldü sonra arkası gelmedi
cnm demekki yeni topik acma vakti geldi diger topikte oyledlydi baya bi durulmustuk sonra yeni topik actim patlatan patlayana

cnm demekki yeni topik acma vakti geldi diger topikte oyledlydi baya bi durulmustuk sonra yeni topik actim patlatan patlayana

Benmde yarın olacğım aynen bole :) bu kızcağız kırmızı çizgi gorp kaybold 0.2 çıkt bende oda çıkmcak :)))

Canın sağolsun tatlım üzüldüm
Ben uzulmedim canım ya biliodum çünkü hayırlısı bu denek ki şimdi hormonlara baktircam ya heycanlandim ona inşallah bsy çıkmaz da en kısa zamanda bebisimizin haberlerini tek tek alırız topikceee :)))

Kızlar sperm testi otellerde be kadar oluo fiyatını bilen var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…