hamileyken regl olan var mı?

Kızlar benim gebeliğim dış gebelik çıktı mtx ignesi yaptılar, işe yaramazsa ameliyat dedi doktor, çıktım hastaneden
Şimdi gördüm geçmiş olsun canım. Benim de şu an senin anlattığın gibi gidiyor. Hamileliğimi öğrendim iki gün sonra adet oldum,doktora gittik ultrasondan baktı kimyasal hamilelik olabilir dedi . Ama yine beta hormonu takibi yapmak için yarın gel bakalım ama değerin düşmüştür dedi. Şimdi senin yazdığını okuyunca tedirgin oldum ama dediğim gibi doktor dış gebelik olsa görürdü değil mi

Merhaba, son durumunuz nedir. İnşallah bebeğin seninledir

MErhaba canım son durumun nedir merak ettim bende aynı durumu yaşıyorum beta da az artış var ama benim

İyi akşamlar bende siteye yeni üyelik yaptık 1ocakta test yaptım ve 2.cizgi silik cikti doktora gittim hamile olduğumu öğrendim 1 hafta sonra şiddetli kanamam oldu ve kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim. Adet sürecim bitince denemek istedik ve subat 4 de tekrar normal hastalandım 2 gün gecikmeli oldu hatta test aldım negatif çıktı die umursamadim hastalık sürecim yoğun geçti ama birden brie kesildi 1 hafta kadar sürdü. Hastalık süreci bitince tekrar düzenli olarak denedik. Ve smdi hastaligima 1 hafta kadar süre var aşırı sırt ağrım var kasıklarımda şiddetli ağrı oluyor sabahları bulantım oluyor şişkinlik var sık sık idrara çıkıyorum. Son bı kaç gündür karnımda şişlik farkettim acaba bende kimyasal gebeligin üstüne hamile kalıp da adet görmüş olabilir miyim yarın hastaneye gidecem genel kontrol icin test yapmak da istemiyorum açıkçası negatif sonucunu görürüm die hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama sizce durum ne olabilir yardımcı olur musunuz:)

İyi akşamlar bende siteye yeni üyelik yaptık 1ocakta test yaptım ve 2.cizgi silik cikti doktora gittim hamile olduğumu öğrendim 1 hafta sonra şiddetli kanamam oldu ve kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim. Adet sürecim bitince denemek istedik ve subat 4 de tekrar normal hastalandım 2 gün gecikmeli oldu hatta test aldım negatif çıktı die umursamadim hastalık sürecim yoğun geçti ama birden brie kesildi 1 hafta kadar sürdü. Hastalık süreci bitince tekrar düzenli olarak denedik. Ve smdi hastaligima 1 hafta kadar süre var aşırı sırt ağrım var kasıklarımda şiddetli ağrı oluyor sabahları bulantım oluyor şişkinlik var sık sık idrara çıkıyorum. Son bı kaç gündür karnımda şişlik farkettim acaba bende kimyasal gebeligin üstüne hamile kalıp da adet görmüş olabilir miyim yarın hastaneye gidecem genel kontrol icin test yapmak da istemiyorum açıkçası negatif sonucunu görürüm die hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama sizce durum ne olabilir yardımcı olur musunuz:)

merhaba kızlar konu çok önce açılmış ama yinede bir umut diye yazmak istedim. 21 mayıs regli günümdü yani yarın :) 13 Mayıs ve 16 mayısta korunmasız denedik . ancak nedendir bilinmez dün yani 19 mayısta regli oldum. Normalde reglilerim çok şiddetli olur seruj yada ağrı kesici iğne olurum o şekilde gecer.. Dün gece hafif bir ağrım olunca uyumak için 1 adet dolarex içtim sabah kalktığımda bir damla bir gelmemişti. işe geldim kontrol ettim bildiğiniz koyu kahve renginde bir yapışkan kanama vardı , sonrasında rengi açııldı ama 1 saat önce hiç olmayan şekilde inanılmaz mide bulantım oldu başımdan aşağı terler boşaltı ve tansiyonum düştü dedim arkadasıma ... hemen tansiyonumu ölçtüler 9-5 cıktı ayran falan derken inanılmaz uyku modundayım ve midem bulanıyor. Bir umuttur yaşamak diyip acaba bende hamile olabilir miyim ? test yapsam cıkar mı bana da yardımcı olur musunuz

ben 20 gün önce evlendim ve regl günüm 5 gün sonra başlaması lazım, ama şu an kanamam var ve hafif birkaç damla geldi ve durdu. dün arabayla çok kötü yolculuk geçirdim yollar çok berbattı ve annem bu yüzden kanamam olabileceğini ve regl olmadığımı söylüyo. genelde reglimin ilk günü baya kanamam olur. böyle bi durum yaşadınız mı acaba?

Merhabalar ben de siteye yeni üye olanlardanım. 6 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz çocuk istiyoruz fakat her ay genelde reglden 1-2 gün önce hafif lekelenmem olur daha sonra adet olurum. bu ay normalde pazar günü yani dün adet olmam gerekiyordu perşembe gününden itibaren kahverengi lekeler gelmeye başladı, pazar günü de adet olacağım karnım ağrımasın diye düşünerek dün öğlen arvales yuttum fakat her ay adet olunca arvales yutarım ve kanamamı hiç kesmedi. bugün hala adet olmadım ve adetim hiç gecikmez normalde bir de lekelenme hafif de olsa devam ediyor. şuanda aklımda çok fazla soru var. lekelenme yaşayarak mı adet gecikiyorum hala kanamam olmadı, dış gebelik vs olabilir mi test mi yaptırsam veya arvalesten dolayı olabilir mi diye düşünüyorum sizlerin yorumlarını da merak ettim. bu arada adet olacak gibi göğüs ağrım vardı fakat o da şuanda yok denecek kadar az. hamile olsam azalmazdı değil mi?

Merhabalar ben de siteye yeni üye olanlardanım. 6 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz çocuk istiyoruz fakat her ay genelde reglden 1-2 gün önce hafif lekelenmem olur daha sonra adet olurum. bu ay normalde pazar günü yani dün adet olmam gerekiyordu perşembe gününden itibaren kahverengi lekeler gelmeye başladı, pazar günü de adet olacağım karnım ağrımasın diye düşünerek dün öğlen arvales yuttum fakat her ay adet olunca arvales yutarım ve kanamamı hiç kesmedi. bugün hala adet olmadım ve adetim hiç gecikmez normalde bir de lekelenme hafif de olsa devam ediyor. şuanda aklımda çok fazla soru var. lekelenme yaşayarak mı adet gecikiyorum hala kanamam olmadı, dış gebelik vs olabilir mi test mi yaptırsam veya arvalesten dolayı olabilir mi diye düşünüyorum sizlerin yorumlarını da merak ettim. bu arada adet olacak gibi göğüs ağrım vardı fakat o da şuanda yok denecek kadar az. hamile olsam azalmazdı değil mi?

hamile olduğu ay regl olan var mı? regl normal mi geçiyor kısa mı sürüyor bilgisi olan var mı?
Tabiki de hayır böyle bir durum söz konusu değil, sadece belli zamanlarda lekelenmeler olabilir ve adet dönemi geldiğinde şişkinlik olur hafif ağrılarda olabilir fakat kanama olmaz

Benim de annem hamileligin başında 20 gün yerlesme kanaması görmüş her kadında farklı farklı gösteriyor demek ki bende evliyim önceki adetimden sonra korunmasiz ilişkiye girdim bu ay vaktinde adetim geldi sadece iki gün sürdü bulantım var kokulara karşı bir test yapcam içim rahat olsun

Yılllaaar geçmiş ama beni biraz aydınlatırmısın bu konuda canım. Benim gebelik testlerim pozitif geldikten sonraki gün adet oldum belki de üstüne görmedir çünkü 4 gün sürdü.7 gün sürer normalde. Ve bu kanamam bitmesinde rağmen 2 haftadır sol kasım ağrım var sanki adet olucakmışım gibi hep var acaba hamilelik olabilir mi

Hadi yaa 20 gün sürmüş peki normal adet gibi öi olmuş? Benim iki gebelik testim de pozitif geldi ertesi gün adet oldum ama 4 gün sürdü. Normalde 7 gün sürerdi. Bitmesine rağmen hala adet ağrısı gibi sancılarım var ben adet olduğumu düşündüğüm için kan tahlili vermedim ama bu kanamadan önce işte iki testim de pozitifti böyle bi durumda gebelik olma ihtimali var mı canım

Yıllar olmuş ama yine de sorucam benim bir hafta önce gebelik testlerim pozitif geldikten sonraki gün adet oldum 4 gün sürdü normalde 7 gün sürerdi. Ben de normal adettir diye tekrar test yapmadım kan da vermedim ama hala 2 haftadır adet bitmesine rağmen kasık ağrım var adet sancısı gibi bu durumda gebelik ihtimali var mı

Evet bana öyle anlattı ama her kadinun vücut yapısı ayri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…