hamileyken regl olan var mı?

Tatlım ben bıldıgın adet oldum kızıma hamıleyken hanı lekelenme azıcık geldı alan degıl
tam 7 gın surdu ve bıldıgın cocuk bezı kullandım 5 6 haftalık dıye dr agıttık nerdeyse 12 hatalıktı mınık kızım
kese kalp atsı yerıne elı kolu olan bı bebıs gorduk
peki hiç hamilelik belirtiniz oldumu

Hanimlar bu ay adet gordum ama ilk gun cok az geldi kahve gibi sonra normale döndü fakat normlden biraz daha az geldi ve 7 gun suren adetim 5 gun surdu. Adetim bitmis olmasina ragmen belimde agri bacaklarimda sizlama devam ediyor gogus damarlarim belirginlesti baya. Istahim yok uyku hali var. Ani sicak basmasi ve ani uşumelerim oluyor. Sizce hamile olabilir miyim? Bunlar hamilelik belirtileri arasinda var mi

Yaa aynı durumu şuan bende yaşıyorum yoğun pintili uzun petek şeklinde var kanamam hoc böyle olmazdı halsizlik yorgunluk sürekli uyuma isteği fln var adet oldum diyorum ama üstüme gorme de olabilirmiş

Testi az once yaptım dünden beri adetinden 4 gün öncegeldi kanamam temizlik yapmıştım ondan sonra geldi
Testi yenilemelisin, hatta bana kalırsa kan vermelisin. Bana da cok söylendi adetliyken hamile olabiliyorsun yok efendim bazıları hamileyken 9 ay adet olmus, üstüne görme, gec yumurtlama dediler durdular. Ayrıca benim değerlerim de cok güzel yükseliyordu. Sonuç ic kanama ve acil ameliyat, sol tüpüm alındı 3 aylik bebeğimle birlikte.
Dikkat et ihmal etme canim. İnşallah sağlıklı gebeliktir tabii. Dualarim seninle. Haberdar et burdan.

Testi yenilemelisin, hatta bana kalırsa kan vermelisin. Bana da cok söylendi adetliyken hamile olabiliyorsun yok efendim bazıları hamileyken 9 ay adet olmus, üstüne görme, gec yumurtlama dediler durdular. Ayrıca benim değerlerim de cok güzel yükseliyordu. Sonuç ic kanama ve acil ameliyat, sol tüpüm alındı 3 aylik bebeğimle birlikte.
Dikkat et ihmal etme canim. İnşallah sağlıklı gebeliktir tabii. Dualarim seninle. Haberdar et burdan.
Aaa çok üzüldüm canım rabbim inşallah sana tekrar nasip eder inşallah hayırlı sonuçlar alırım bende test bu şekildeydi sağ tarafta kan toplandı sonra kayboldu 5 dk sonra

Eklentiler

• 20200912_141839.jpg
    20200912_141839.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 650
Aaa çok üzüldüm canım rabbim inşallah sana tekrar nasip eder inşallah hayırlı sonuçlar alırım bende test bu şekildeydi sağ tarafta kan toplandı sonra kayboldu 5 dk sonra
Amin canim, benim artık tek çarem tup bebekmis. Su an yasak zaten bebis düşünemiyoruz. Bu arada testinde ikinci çizgiyi ben göremedim, ilk damlattigimizda idrarı çıkıyor o sag tarafta yoğunluk sen 5 dk sonrasını baz alacaksin. Yine de tekrarla son bir kez testini.

Ben hamileliğimin ilk ayında regl oldum. Öyle basit lekelenme falan değil basbayağı normal regl idi. Zaten o yüzden hamile olduğumu 7. haftada öğrendim o da mide bulantılarımdan şüphelenmem sayesinde =))
Benimde oype ya 3 gün sürdü adetim normalde kısa sürmezdi bulantilarim var baş dönmesi halsizlik gözlerde yorgunluk fln

Merhaba ben hamilelikten şüphelenmiştim. Test yaptım silikti ama 2 gün sonra normal adet oldum ve adetim ağrılı geçer ama bu sefer ağrısızdı. Adet de hamile olduğunu nasıl anladın anlatır mısın kafam karışık biraz.. Şimdiden teşekkür ederim 💜

Canım senin durumuna benzer bende yaşıyorum belirtilerin ne olmuştu benim tek şüphelendiğim şey göğüslerimde aşırı derecede damarlarım belirginleşti

Canım senin durumuna benzer bende yaşıyorum belirtilerin ne olmuştu benim tek şüphelendiğim şey göğüslerimde aşırı derecede damarlarım belirginleşti

Canım biz çocuk istediğimiz için bekliyoruz. Ben adetimden 2 gün önce test yaptım silik belli bile değildi. Adetimden 2 gün geçti adet oldum. Normalde ben yatak döşek yatarım. Ağrıdan ağlarım. Ama bu ay hiç ağrım olmadı. Korktum yalan değil birsürü şeyler yazıyorlar. Neyse benim adet 5 ile 7 gün arası sürüyor. Ama bu adetim cumartesi öğlen başladı pazartesi sabah net kesildi. Şuanlık durumum.

Göğüs ucu hassaslığı yaşıyorum. Kasık sancım var arada. Gündüz uyukluyorum. Bildiğin aptal gibi oluyorum. Baş ağrısı var. Valla şuanlık bu belirtiler var tatlım.. 💜

hamile olduğu ay regl olan var mı? regl normal mi geçiyor kısa mı sürüyor bilgisi olan var mı?
Genel bir bilgidir "hamile iken regl olunmaz" evet çoğunlukla da öyledir yani eğer regl olduysanız hamile olma ihtimaliniz yok gibi birşeydir.. Fakat ben yaşamasam da yalan konuştuğunu düşünmediğim 2 kişi tanıyorum hamile iken regl olduğunu söyleyen.. Yani buna da bakacak olursak hamile iken regl olunabiliyormuş.. Ama bazen hamile iken kanamalar da yaşanabiliyor bunun yanı sıra implantasyon yani yerleşme kanaması dediğimiz kanama olabiliyor.. O kanama adetr yakın ama adetten önce olan bir kanama ve regl kanaması şeklinde değil.. Yani bunlarla da karıştırmamak lazım.. Bilmiyorum kanama mı yaşıyorsunuz o yüzden fikir vermek istedim..

Genel bir bilgidir "hamile iken regl olunmaz" evet çoğunlukla da öyledir yani eğer regl olduysanız hamile olma ihtimaliniz yok gibi birşeydir.. Fakat ben yaşamasam da yalan konuştuğunu düşünmediğim 2 kişi tanıyorum hamile iken regl olduğunu söyleyen.. Yani buna da bakacak olursak hamile iken regl olunabiliyormuş.. Ama bazen hamile iken kanamalar da yaşanabiliyor bunun yanı sıra implantasyon yani yerleşme kanaması dediğimiz kanama olabiliyor.. O kanama adetr yakın ama adetten önce olan bir kanama ve regl kanaması şeklinde değil.. Yani bunlarla da karıştırmamak lazım.. Bilmiyorum kanama mı yaşıyorsunuz o yüzden fikir vermek istedim..

Teşekkür ederim 💜 zaten salı günü doktora gidiyorum kan vericem bakalım ne olucak Allah biliyor. Umarım gönlümdeki olur ☺️

X