Hamileyken Dayak Yiyen Kadinlar

Nexsxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
62
0
38
İNANAMAYACAKSINIZ AMA EŞİMLE SEVEREK EVLENMİŞ OLMAMA RAĞMEN .İLK HAMİLELİĞİM BOYUNCA KISKANÇLIK YÜZÜNDEN GECELERCE AĞZIM BURNUM KAN İÇİNDE DAYAK YEDİM.HELE ŞÜKÜR Kİ EŞİM ESKİSİ KADAR KISKANÇ DEĞİL YİNE HAMİLEYİM AMA BİR KEZ OLSUN BANA ELİNİ KALDIRMADI

KADINA KALKAN ELLER KIRILSIN

AHHH CANIM YA...
BU NE ZOR BiR DURUM...
ALLAH TEKRARINI GÖSTERMESİN...

SEVGİYLE KAL, HOŞÇAKAL...

Kıskanç olan senmisin eşinmi. Az önceki donlu konuda da sen kıskanç olduğunu yazmıştın. Yanılıyormuyum acep. Bu arada eşinide esefle kınıyorum.:mymeka:

Nişanliyken Kiskançliklarina Dayanamadim Seviyodum Ama Ayrilmaya Karar Vermiştim .beni Ayrilirsam Ailemi öldürebileceğini Söyleyerek Tehtit Ediyordu.bende Korkumdan Ayrilamadim.çok Seviyoruz Birbirimizi.dayak Yememe Rağmen Yine De Seviyodum Ne Yazikki.ama şimdi Değişti 1.5 Yillik Evliyim

Hiç bir mazaret şiddeti haklı çıkarmaz.
Ama 2.çocuğu yapmama mazereti ni çıkarabilirdi..

Aslinda O Benim Tek Derdim Aldatiliyormuyum
demişsin:

Bu kadar kuruntu yaparsan bir gün gerçeğini yaşarsın.

Seven insan kıskanabilir,
Ama kıyamaz.

Bendede Ne Ararsan Var Be Kardeş Komik Hikayelerden Tut Facia Olaylarina Kadar Ne Ararsan Var

Nasıl yani? Adam aileni öldüreceğini söyledi sen de korkundan mı ayrılamadın?

Dayak yemene rağmen yine de seviyordun?!?!?

Almıyayım ben böyle sevdayı!!!!

Yok arkadaş yok!!! Bu site beni tamamen ruhsuz yaptı!!!

Benim kociş azıcık bağırsa evde kıyameti koparırım "sen saygısızsın" diye... Cidden ruhsuz,kalpsizim ben! Ben sevmek için sevilmek,ilgi isterim. Merhamet,şefkat beklerim...

masallah sende bu yasta geregınden fazla macera yasamıssın allah sabır versın ama oyle adamdan ıkıncı bı cocuğu nası yapabıldın neye guvendın??

Aynen katılıyorum yani.Baştan belliymiş eşinin böyle davranışlar uygulayacağı.Ne diyim,ailemi öldürmekle tehdit eden adamla evlenmeyi bırak karakollarda süründürürdüm..

nasıl yani yaaaa sengözlerimebaksanabciddimi bu kamera şakasımı:uhm: nereye el sallayacaktık kızlar bi gösteriverin hele banafisfisfis

nasıl cesaretin varki ikinci cocuguda yapmaya kalkmışsın 1 bucuk sende bunca olaya karsı

Ya kıslar anlayamıyorum ben artık bu evlilikleri

Neşe kardeşim öyle bir anlatmışsın ki sanki normal şeyle yaşamış gibi :S:S
Aşkına kocana sahip çıkman güsel benim sevginide sözüm yok Deniz Akkaya mısın sen burası show yeri mi

arkadaşım benim şuanda ne durumda olduğumu biliyomusun sen buralarda bişeyler yazıyosam biraz içimi rahatlatmak için ama etrafta senin gibi taş kalpli insan çok olduğu için üzülüyoruz.show muş yazıklar olsun sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…