HAMİLEYKEN BOŞANMAK

Sareali36

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
555
184
Kızlar hamileyken boşanmak nasıl oluyor işleyiş nasıl yani deneyimleyen var mı varsa bilgi verebilir mi?

Kızlar hamileyken boşanmak nasıl oluyor işleyiş nasıl yani deneyimleyen var mı varsa bilgi verebilir mi?
oncelikle uzuldum eger sizin basiniza geliyorsa bu, hamileyken bosanmak bosanicaginiz kisiyle anlasarak ayrilirsaniz normal isler ve bosanirsiniz, velayet de annede kalir size ihtiyaci oldugu icin. ama esinizle konusmanizda fayda var.

oncelikle uzuldum eger sizin basiniza geliyorsa bu, hamileyken bosanmak bosanicaginiz kisiyle anlasarak ayrilirsaniz normal isler ve bosanirsiniz, velayet de annede kalir size ihtiyaci oldugu icin. ama esinizle konusmanizda fayda var.
Ben de hamileyim 12 haftalık fakat arkadaşım 7 aylık gebe ve eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşıyor eşinden şiddet gördü aniden beni aradı hastaneye vs götürdüm şikayetçi olmasını istedi doktor da adli vaka olarak açalım vs dedi olmadı sadece boşanmak istediğini söylüyor ben de eşimle problemler yaşadım tabii ki gebelik sinir stres vs biz aile danışmanlığı alıyoruz arkadaşımı da götürmek istedim boşanacağını söyledi ama geri evine döndü son durum nedir bilmiyorum maalesef

Eşiyle tartışma olabilir bu doğal yani ama hamile iken şiddet kabul edilemez üzüldüm gerçekten ne diyeceği mi de bilemedim anlaşmalı olursa kısa sürer anlaşmalı olmadığı zaman cekismeljye dönüyor maalesef

Darp raporu almamış mı aferin aferin. Bence önce gitsin çocuğu aldırsın

1 gün müşahede verdi doktor serum takıldı ama onu bile beklemeden imza atıp çıktı tek korkusu bebeğini ondan koparmaları bilmiyorum ben de eşimde o gün yanında olduk hatta eşim eşiyle falan konuştu maalesef böyle hikayelerde olan çocuğa oluyor bende hamile olduğum ve düşük riskim olduğu için maalesef çok gidip gelemiyorum

Darp raporu almamış mı aferin aferin. Bence önce gitsin çocuğu aldırsın
Önce bi boşanıcam diyor sonra bebeğim babasız mı büyüyecek kafasına giriyor ailesi de çok destek olmuyor bende eşimle yeni gebeyken (7.-8.) haftalar aşırı kavga ediyordum tabii ki şiddet kabul edilemez sadece eşim bardakları eşyaları falan kırıyordu aile danışmanına gittik karşılıklı şu an her şey düzeldi öfke kontrolünü sağlıyor arkadaşımın eşine de eşim bunları anlattı adam ben deli miyim demeye başladı maalesef olan yine çocuğa oluyor bende çok üzülüyorum ama hamile olduğum düşük riskim olduğu için maalesef bende çok yanında olamıyorum

Sen karışma, otur kendi evliliğine bak, yarın iyi olur sen akıl verdiğin için kötü olursun. Arkadaşına da mesafe koy, sen dert dinleme duvarı değilsin. Sana gelip ağlayıp zırlayacak sonra da evinde kocası ile sessiz sessiz oturacak. Az akıllı olun. Uzak dur kendi evinin huzurunu kaçırma

Çocuğum babasız kafasından oluyor zaten herşey hamile eşinin zatrn hormonlar korkuları kaygılari var bunu anlamak bu kadar mı zor destek yerine resmen köstek olmuş kadına bilmiom başına gelmedi zaman bekara kadın boşamak kolay gelir derler yardımcısı olsun rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…