Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

benımde dr um bayan ve ruyamdakıde o dr du bakalım hayırlıso işalhhh
Biz suan hamile oldugmuzu bildigmiz icin bilinc altindanda kaynakli olabiliyor.. illaki cok düsündügmz icin rüyalarimiza cok giriyor..
Hamile kalmadan görüldügnde daha inandirici olur bence..

Bi arada mavi yazma taktıgımı gordum ve altın kucuk yuvarlak bı kupe gordum en onemliside ruyamda utrasyondan bebege bakıyordu dr bak burda pipi var dedı yorumlarınızı beklıyorum
Senin rüyalar baya baya erkege isaret ama belli olmaz.. mavi yazma erkek demek, altin erkek bebek demek..
Son rüyandan bende gördüm ultrasonda dr bakarken bak pipisi diye banada cizmisdi :) ama bilinc altindanda kaynaklanio olabilir.. cok düsündügmzden dolayi.. :)

ogluma hsamıleyken gurbuz bı oglan cocugu gördum
kızıma hamıleyken 4 ylıkken ultrasonda dr kız dıyor gösterıyor bende ay cok tatlı dıyorum cıkartayım sevın gerı koyalım dıyor
üstunde nette gördugum bı elbıse vardı acaba o elbısedeb örsemmıkı
dr cıkardı sevdık ama gerı sokamamıstık
esım senın bıyerın acık kalmıs öle ruys olmaz demıstı
Hahaha :KK70:

Bende rüyalarimda hep yemek yiyorum ve uyandigimda yediklerimin hepsini hatırlıyorum birde bu yyemekli rüyalarda evim hep kalabalık oluyor insanlar dolup taşıyor ilk kızımda hiç böyle yemekli rüyalar görmemiştim birde hamile kaldigimda ilk zamanlar ruyamda ikiz erkek doğuruyordum isimlerini koyuyolardi emzirmek için kucağına veriyorlalardi sonra bir daha gördüm bir kız bebek doğuruyorum kız olduğuna inanmıyorum kalkıp kendim bakıyorum emzirmek için kucağıma veriyorlar ışıl ışıl gözümün içime bakıyor ve emdiği süt agzindan taşıyordu. Cinsiyet için daha 3 hafta var çok merak ediyorum

Merhaba, bir sabah uyandığımda rüyamda büyük dedemi görmüştüm.. O bana bir evlat sahibi olacagımı söylemişti. Hemen test yaptım ve bata 6 gun kala hamile oldugumu öğrendim bin kere sükür olsun.. sizce kızım mı olacak oglum mu:))

Ben daha hamile olmadan once rüyamda annemin evinde bir kız çocuğu gördüm benimmiş bezini aldım çok gülen bir çocuktu ve rüyadan 1 sene sonra kadar bir kızım oldu..Şuan 5 aylık hamileyim 8 9 ay öncesinde gene annemde kızım yerde zipliyor birde oğlan çocuğu kucağımda oylamaya çalışıyorum aynı kızıma benziyor Benim oglummuş oda. O zaman arkadaşlarıma anlatmıştım bi çocuğum daha olursa erkek olacak bak görürsunuz diyordum ve bu da erkek benim genelde de rüyalarım çıkar zaten o yüzden inanırım ruyalarima

Annem abime hamile iken bi horoz görmüş rüyasında o zaman ultrason yok tabi hep erkek olacak demiş abi oldu bana hamile olduğunda da bizim trabzonlu bir komşumuz var kucağında kızını onlara verdiğini görmüş. eşim trabzonlu benim annem uzak memleket diye çok karşı çıktı vermem diye sonra dedi ki ben sonu doğmadan verdim Trabzonlular a neye karşı çıkıyorum

ilk çocuğuma hamileyken eşim kız görmüştü..ikinci gebeliğim sürpriz oldu henüz cinsiyeti öğrenmediğim için kimselere söylemedik. eşim bu da kız çünkü gördüm rüyamda dedi. ablam da aynı zamanlarda kız bebeğe hamile olduğumu gördü. (henüz haberleri yok tabi) bende dün gece rüyamda kız bebeğim olduğunu gördüm..ya tersine çıkacak yada kızım olacak bakalım 1 haftaya belli olur umarım :)

ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..[/QUOTE
Daha çok rüyalar göreceksiniz hamilelikle.baglantili .. erkek hissettim rüyamda erkekti ve erkek oldu

Ben de ilk oğluma hamileyken erkek bebek sevdiğimi görmüştüm kucağımda benim bebeğimmiş sonra uyandım kız hissediyordum hep inanmadım rüyaya sonra bidaha rüya gördüm kayınpederim bana diyorki kzım ben rüyasını gördüm erkek bebek geliyor boşuna kız bekleme diyordu.. rüyanda birinin rüyasını anlatması rüyanın doğruluğuna işaret edermiş gerçekten de oğlum oldu
Bu hamileliğimde ruya görmedim ama eşim erkek olduğunu çok net gördü rüyasında direk soyluyorlarmış bebek erkek diye eşim hep 2 oğlu olsun istersi onun gönlüne göre oldu bense hep bir koz hayali kurardım hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin ikinci oğluşumda

Ben evlenmeden öncesi bile esimle flörtlesirken hep oğlan gorurdum ruyalarimda sünnetine kadar
Hamile kaldigimda 7.haftada günaydın oglum diye sevdim onu
Bir kerede ruyamda oglan gordum masallah cok tatliydi
Hatta esim kız istiyor diye dedi ki tersi cikar ruyalarin
Ama sonuc oglumuz olacak
Allah saglikla kucafimiza alıp analı babalı buyutmeyi nasip etsin hepimize hanimlar

ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..
Rüyamda bayan doktor %80 kızın olcak dedi daha 11. Haftamdayım cinsiyeti belli değil hayırlısı:)

slm kızlar. rüyada erik ve elma gömek ne demek.aradm bulamadım.sonra gidip pembe düğmeli yeşil bir bebek pijaması aldım. yorumlarsanız çok sevinirim :) 7 haftalık hamileyim daha. merak ediyorum çok içimde ki bıdık nedir acaba

Bende yeni hamileyim hatta ogrenmeden bir gun önce yesil elma ve yesil erik agaci gordum.. sizin cinsiyet ne oldu acaba

ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..

Ruyanda erkek bebek gorursen kiz olacak demektir . Kiz bebek gorursen erkek . Buna kesinlikle inaniyorum cunku iki cocugumda da ruyamda erkek oldugunu gordum ve simdi ikinci kizimi bekliyorum hayirlisiyla . :)

Ben oglumun 3 yas civari halini gormustm ve gercektn de ayni inanilir gb degil ama ayniydi

X