Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Doktor ultrasonda baktı senin %80 kız olcak dedi ama gercek gibiydi bakalım hayırlısı 1 ay sonra cinsiyeti öğrencem Allah nasip ederse:)

Ben rüyamda traş oluyordum,erkek dediler, üzüm siyah üzüm yiyordum ovda erkek dediler. Dr da erkek dedi ama bakalim ne olacak.

Bende rüyamda doktora gitmişim bayan doktor %80 kız olcak dedi ama daha cinsiyeti belli değil bu ay sonu gitcem özele bakalım hayırlısı :)

ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..
Ben hamilelikten bir ay önce eşimle beni kovalayan bir erkek çocuk gördüm rüyamda. Hatta çok korkmuştum.. Hamile olduğumu öğrendikten sonra da bir kez belli belirsiz bir çocuk gördüm. 10gün önce de çok tatlı bir erkek bebek gördüm, giydiriyorum emziriyorum seviyorum çok tatlı bir bebekti ve oğlum olacakmış

Ben kendimm hiç görmedim ama bugun kuzenım aradı senı gördüm kız bebektı dedılerr 12. haftama girdimm

Hep erkek bebeği gördüm rüyamda rüyalar tersine çıkar derlerdi ama bende doğru çıktı bebeğimin cinsiyetini öğrendik erkek

Ben dr erkek görüyordum ruyamda hep ama kızım olacak Allah'ın izni ile :KK68:

Hamile oldugumu ogrenmeden uc hafta once gormustum erkekti erkek.cıktı tutuyor 😇

Ben rüyamda erkek bebeğimin olduğunu gördüm o gün test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim gerçekten de oğlum oldu. Doğuma yakın mavi gözlü bi oğlan gördüm eşimde ben de kahverengi gözlüyüz ama oğlumuz mavi gözlü doğdu hala da değişmedi 🤷‍♀️

Ben rüyamda erkek bebeğimin olduğunu gördüm o gün test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim gerçekten de oğlum oldu. Doğuma yakın mavi gözlü bi oğlan gördüm eşimde ben de kahverengi gözlüyüz ama oğlumuz mavi gözlü doğdu hala da değişmedi 🤷‍♀️
Ben babasinin.kopyasini.gordum oyle mi.olcak hahahah😂

15 haftalık hamileyim .
8 haftalıkken falan rüyamda eşime kızımız olcak diyodum .
Ama bebek falan görmedim .
12. Haftamda kızım olcağını öğrendim :)
Tuttu benım .
Onun harıco bebekle ilgili hiç rüya görmedim ☺️

Ben hamileliğin başlarındayken bebeğimin cinsiyetinin kesinlikle kız olduğunu tahmin ediyordum, öyleki doktora gittiğimizde cinsiyeti merak etmiyordum kesin kız diye. Sonra göbeğimin duruşu vb şeylerle sürelli erkek olduğu tahmin edildi iş ortamında. Sanırım bu yoğun tahminlerden etkilenerek rüyamda iki kere tatlı bir erkek çocuğu gördüm ve kendimi onun annesi olarak hissettim. Bu duygu çok güzeldi ve erkek de olabilir diye düşünmeye başladım. Daha sonra doktorumuzdan öğrendik ki bir kızımız olacak. 😇 o yüzden kimseden etkilenmeden ne hisettiğinize bakın derim.

Hamileligin daha baslarinda acaba hamilemiyim degilmiyim diye dusundugum zamanlarda ruyamda doktor ultrasyonda kiziniz olacak dedi sonra erkek dogurdumu gordum hani kiz olacak di dedim uyandim acaba hamilemiyim diye dusundum cinsiyete yormadim sonra ruyamda kolumda 2 tane bilezik gordum biri gumus biri altin sonra zaten hamile oldugumu ogrendim. Sonrasinda cinsiyetle ilgili hicbirsey gormedim simdi 14 haftaligiz doktor birsey soylemedi bakalim bu arada bir oglum var

ama cogununda tersi cikmiyor canim ben hep kizim oldunu görüyom ve dün kedi yavrusu gördüm kedi yavrusunu göreninde kizi oluyormus bugün usg terminim var umarim doktorum söyler

Ruyada Kedi yavrusu görüp cinsiyetinizin ne olduğunu öğrenebilir miyim :)

X