Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Peki kiz anneleri altin takilar Ve gelinlik gorurlermis bide erkek bebekleri gorurmus ruyalarinda sende ole oldumu hic gordun mu

Vallahi ben 2 kez serçe gördüm 1 kez de kendi kızımı gördüm rüyamda 2 saniye de olsa onun dışında bariz birşey yok rüyalarım hep uzun soluklu ve karmaşık akılda kalıcı pek bişey olmuyor :) sizin kaç haftalik cinsiyet belli değil mi

4 haFtaLik henuz bilmiyorum icime kizda doguyo erkek de kiz anneleri ilk zamanlar idararlari koyuymus erkeklerde acik sari Ve benim koyu diye icimden kiz geciyo bide yumurtlama testlerine Gore hamile kaldim t cizgisi ç den koyu oluyo sonra aciliyo erkek bebek icin acilinca iliski olmaliymi sacma benim koyuyken oldu acildi sandim ama bi gun sonra acildi o yuzden kiz diyom ama icimde bi umutda erkek diyo bakalim nasip

4 haFtaLik henuz bilmiyorum icime kizda doguyo erkek de kiz anneleri ilk zamanlar idararlari koyuymus erkeklerde acik sari Ve benim koyu diye icimden kiz geciyo bide yumurtlama testlerine Gore hamile kaldim t cizgisi ç den koyu oluyo sonra aciliyo erkek bebek icin acilinca iliski olmaliymi sacma benim koyuyken oldu acildi sandim ama bi gun sonra acildi o yuzden kiz diyom ama icimde bi umutda erkek diyo bakalim nasip

Nub teorisini okudunuz mu peki hiç? Eğer ilerleyen zamanlarda ogrenemezseniz bi de ona bakın nub teorisine göre benim bebis de kız çıkmıştı

Kizlar bende cokca rüya görmeye basladim son zaman..
Bi rüyamda incir agacindan incir toplayip yiyorum..
Baska bi rüyamda saclarimi kiz kardesime ördürüyorum up uzun saclarim var rüyamda , normalde cok uzun sayilmaz..
Ve son rüyamda bu gece gördüm.. Benim bir oglum var..
Rüyamdada hasatnedeyim dogum yapmisim yanimda 2 erkek cocugu var ama yeni dogmus olani 2 yasindaki halini görüyorum ve esime diyorum o kadar kiz istedim ama ikinci oglumuz oldu bak..
Ve gördügm oglan cocuguda tanidigim bir cocuk, komusumun kücük oglu:110:
Ne demek acaba bütün bunlar??

Kızlar ben de geçen gece rüyamda sarı yeşil bir muhabbet kuşum varmış onu gördüm acaba bi işaret mi :)))

Rüyalar tersi cikarmis genelde.. cinde de oyleymis erkek görenin kiz bebek kiz görenin erkek bebegi oluyormuş %85 ihtimal ..
Evet gecenlerde bi arkadaş hep kız gördü rüyasında kızım olacak sandı.. Ama oğlu olacakmış :) bende hep erkek görüyorum.. Sadece 1 kez kız çocuğu gördüm bakalım sonuç ne olacak :)

Ben de bir kez erkek gördüm o kadar güzeldi ki.ni daha da görmedim.ay sonu öğreneceğiz inşalalh

Kızlar bende ruyamda kuzenımın kucuk oğlunu oldu gordum daha 5 aylık şuan Bıde yeşil elma ağaçta gordum ama kucuk tatlı olan elmalardan gordum

Bıde ruyamda bı arkadasıma kucuk Bi kizim vardı emanet edıyodum ona sonra gıdıp aldım saçı oyle çoktu kı koz bebektı

X