Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

Selam bende 4+5gunluk hamileyim bu gece ewim ruyamda bana diyoki bebeyimiz erkek olucak yuzun cok guzel olmuw sivilcelerin azalmiw ne anlama geliyo acaba.cevaplarsaniz cok sevinirem salicakla kuzaginiza alin hepiniz bebeklerinizi

Selam bende 4+5gunluk hamileyim bu gece ewim ruyamda bana diyoki bebeyimiz erkek olucak yuzun cok guzel olmuw sivilcelerin azalmiw ne anlama geliyo acaba.cevaplarsaniz cok sevinirem salicakla kuzaginiza alin hepiniz bebeklerinizi

Canim ben de rüyamda yüzünden nur saçan üc kisi gördüm. Biri elini karnima koydu ve esmer bi kızın olacak dedi. Cinsiyetini cok merak ettigim bi zamanda gördüm ve ben o rüyadan sonra farkında olmadan kıza kendimi baya kaptırmısım. Simdi doktor erkek dedi. Bi bocalama yasadim ilk anda acikcasi. Benm gibi olma rüyalar bilinçaltıdır sadece.

Canim ben de rüyamda yüzünden nur saçan üc kisi gördüm. Biri elini karnima koydu ve esmer bi kızın olacak dedi. Cinsiyetini cok merak ettigim bi zamanda gördüm ve ben o rüyadan sonra farkında olmadan kıza kendimi baya kaptırmısım. Simdi doktor erkek dedi. Bi bocalama yasadim ilk anda acikcasi. Benm gibi olma rüyalar bilinçaltıdır sadece.
Evet derlerya ruyalar tersine cikar sizde oyle olmuw sag salim olsun cinsiyyet onemli deyil

Oncelikle bi konuya değinmek istiyorum. Benim çevrem de dahil burda okudugum yorumlardan da dahil herkes kız kız kız kız olsun yok işte kız saniyodum erkek cikinca yıkıldım şaşırdim bilmemne. Kiz evlatta erkeğe neden bu kadar sevinilmiyor ? Bende yaklaşık yedi haftalik hamileyim bugun ruyamda ve hayatimda ilk defa serçe gordum. Pencereye cikmistim o geldi kacicak sandim ama iceri gelip parmagima kondu pek tombik pek saglikli gozukuyodu. Erkek cocugu demekmiş, tam da hissettiğim gibi :)

Ben ğç kez bebeğimi erkek olarak gördüm. Sonra doktor 16. Haftada kıza benziyor dedi. O gece kız gördüm rüyamda. 23. Haftada ilk kez gösterdi ve kesinlikle erkek olduğunu öğrendik

Benim gorumcemde beni gormuwdu ruyasinda ben o zaman hamile oldugumu bilmiyodum bana diyorko ruyada goruyorum bi tane erkek bebek var kucaginda kara kaw goz agliyo diyorki ver bana ben bakayim bende vermiyorum sonra 2gun sonra hamile oldugumu oyrendim ve sonra kendim gordum ruyami bi tane erkek bekek kucagima kaka yapmiwdi uniden bi arkadawimda gormuwdu bana sms yazdimi goruyorum erkek bebeyin var kismet bakalim ne olursa olsun saglikli olsun

Ben hep erkek bebek istiyordum. Ruyalarimda hep oglum oldugunu gordum. Cinsiyeti erkek. Ruyam tersine falan cikmadi aynisi cikti:)

ben 19 haftalik hamileyim ruyamda bir derenin ustunden gecerken suyun ustunde binlerce yesil erik gordum cinsiyetini bilmiyorum bebeyimin 3uncu bebeyim 1 kizim 1 ogum var bu hamileligimde erkekte gordum kizda gordum bu ruyanin anlamini bilen varmi acaba?

ben 19 haftalik hamileyim ruyamda bir derenin ustunden gecerken suyun ustunde binlerce yesil erik gordum cinsiyetini bilmiyorum bebeyimin 3uncu bebeyim 1 kizim 1 ogum var bu hamileligimde erkekte gordum kizda gordum bu ruyanin anlamini bilen varmi acaba?
yeşil renk için erkek derler cnm

Bende rüyamda kırmızıya yakın kiraz ve beyaza yakın dut gördüm ve kızım olmasını nasipse hayırla sağlıkla çok istiyorum bakalım ne olacak.....

Icime er
ben 19 haftalik hamileyim ruyamda bir derenin ustunden gecerken suyun ustunde binlerce yesil erik gordum cinsiyetini bilmiyorum bebeyimin 3uncu bebeyim 1 kizim 1 ogum var bu hamileligimde erkekte gordum kizda gordum bu ruyanin anlamini bilen varmi acaba? Icimede erkek gibi bir his var persembe gunu ogrenicem cinsiyetini yazarim sizlere

Dun ulturasyona gittim ve bi kizim daha olucakmis ogrendim ama dr gosteremedi o 3.cizgiyi kimse inanmiyo kiz olduguna karnim kucuk top gibi yusyuvarlak insallah kizim olur cok sevinirim gercekten.

ben de geçen hafta rüyamda kendimi sakallı olarak gördüm, çenemin altında sakallar vardı erkek gibi. anlamında hamile kadın için erkek bebek diyordu, bakalım çok istiyorum erkek :KK200:

ama bir de eşimin teyzesi rüyasında beni beyazlar içerisinde görmüş (hamile olduğumu bilmiyor henüz), kayınvalidem de bu kız demek dedi, ne olacak acaba çok merak ediyorum :işsiz:

Bende rüyamda iki seferdir erkek bebegim oldugunu gördüm biri ikizdi .sonraki ruyamdada 2 3 yaslarinda erkekti gozleri esime teni bana benziyodu ama hamile degilim :KK43: hayirlisi Rabbimden..

X