Hamileyimmm

menekşecim neden hala kan tahlili yaptırıyorsun anlamadım canım artık yaptırmana gerek yok şekerim değerin gayet iyi kaç gün arayla yaptırdığını bilmiyorum ama güzel artık tahlil yapma bundan sonra hamileliğindeki gelişmeler direk ultrasondan doktor takip edicek.. tahliller seni yorar ve kafanı karıştırır... sağlıkla kal...

Serdicim artık bıraktı tahlilleri doktor istedi hep dün çok şükür keseyi gördü doktor şimdilik allaha şükür herşey yolunda darısı ısteyen herkesin başına

kızlar benimde adetim 3 gün geçti dün test yaptım ikinci çizgi ince bi çizgi halinde çıktı.hamilemiyim bilmiyorum kan testi için pzartesi salıyı bekliyorum.

kızlar günaydın. hamileliğim 7 haftanın içinde ama içimde surekli bir sıkıntı var sanki kötü birşeyler olacak gibi surekli bir korku ile yaşıyorum ve buda psikolojimi etkiliyo doktorum bi sorun yok diyo ama ben bunu kendime anlatamıyorum.birde ıkı gundur sürekli aç hissediyorum kendimi yemek yiyorum 1 saat geçmeden gene acıkıyorum ne yapacağımı şaşırdım bu konuda tecrübeli arkadaşlar bana yardım edin çok kötüyüm lütfen...

tecrübeli değilim canım ama içinde bulunduğun psikolojinin sana olumlu etki etmeyeceğinin farkındayım. pozitif olmaya çalış güzel düşün bebeğin senin her düşündüğünden hissettiğinden yaptığından etkilenir.. nasıl düşünürsen öyle olur derler ya güzel düşün güzel olsun..

Kızlar maşallah Allah sayınızı arttırsın ne güzel....
Allah kucağınıza hayırlı evlatlarınızı sağlıkla almanızı nasip eylesin...

selam arkadaşlar dun kan testimde beta hcg 60,67 çıktı hpozitifdi ama ultrasonda bebek gozukmedi doktorum fazla umutlanma beta hcg'nin ikinci tahlılde 150-180 arası olmazsa düşük olabilir dedi birde kasıklarımda ve karnımda ağrıların olduğunu soyledim adet olursan gebelik biter dedi gerçektende kızlar bu kadar bekledıkten sonra bebeği kaybedermıyım lutfen yardım etsın tecrubeliler

canım daha çok erken birşey söylemek için...bol bol dua et hayırlısı olması için ve evet moral çok önemli...rabbim hakkında hayırlısı versin arkadaşım...

ya sağolun arkadaşlar ama çok kötüyüm bunalıyorum ne yapacağımıda bilemiyorum evet allaha dua etmekten başka yapacak birşeyim yok allah yardımcımız olsun

Kızlar bu açlık duygusuyla nasıl başa çıkacam çok kötüyüm ya canım birşey yemek istemıyor ama surekli açım ne yapacam lütfen yardımmmm

X