Hamileyimmm

ceydatcım işim nedeniyle istirat edemeyecem şu an okuma yazma kursum olduğu için raporda alamıyorum allah inşallah bebeğimide korur

tebrik edrim canım allahım kucagına alacağın günleri de göstersin inş

kızlar bem gene yardım isteyecem galiba bu dokuz ayı sizlere dokuz doğurtturarak geçirecem. ya benim acayip bir belim ağrıyor ne yapmam gerek doktor normal dedi ve haftaya keseyi görmek için ultrasona randevu verdi çok korkuyorum bu ağrılar bi soruna yl açmaz değilmi

menekşecim meraketme bu ağrılar normal istirahat et. bak değerin ne güzel yükselmiş maşallah . boş yere korktun işte dedim ben sana herşey yoluna girer aynısı banada oldu diye ooo sen benide geçmişsin benim önce 64 sonra 371 çıkmıştı maşallah seninki daha iyi gönlünü ferah tut dikkatli ol.... hadi gözün aydın...:nazar:a.s.

ya sağol serdicim umarım herşey iyi olur ben bişey daha soracaktım bugünkü aldığım beta hcg değeri >1000.00 çıkmış bu nedemek doktorum izinde soramadım şimdi merak ettim matematiksel olarak açıklarsak benim değer binin üstünde çıkmış gerçekten öylemi anlamadım bilgili ve tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım

canım merak etme o değer 250000 binlerede çıkıcak merak etme herşey yolunda işte belkide ikzdir ha nedersin?? içini ferah tut değer böyle giderse çok yakında bebeğini görürsün...

canım bande ilk hamile kaldığımı kan testiyle öğrendim ama dr gittiğimde bana sen hamile deilsin çok istediğin için hormon salgılıyosun dedi şok olmuşdum.iki haftayı nası geçirdim bilemedim devamlı idrar testi yapıyodum negatif çıkıyodu hamile deilim diyodum artık ama dr bidaha gittiğimde bebişim görünüyodu ve şu anda 3.5 yaşında. Rabbim hepinize hayrlısını nasip etsin.

kızlar hepinize şimdiden gunaydın dun gece meraktan uyuyamadım ya allah aşkına benim dünkü beta hcg değerimde sonuç >1000.00 bu şekilde çıkmış doktorum yok soramadım eşimde hastanede kimseye sormamış lutfen bu değer ne anlma geliyor ben hıç anlamadım.

emilyacım benim kafama takılan değerin önündeki > (buyuktur) işareti niye kesin sonuç çıkmamış darısı başınıza allah sizlerede hayırlı evlatlar versin inşallah

Menekşe ben de konyada yaşıyorum.Öğretmen misin?Hangi okuldasın?Hangi hastane ve doktora gidiyorsun?Ne kadar süredir korun muyorsunuz?tedavi ile mi oldu?Allah bana ve isteyen herkese nasib etsin.Hamişlerin duası kabul olurmuş,bana da dua et.Bu arada değerinin güzel olduğunu yaşayan arkadaşlardan biliyorum,keseni de yakında görürsün sanırım.Stres yapma,strese en büyük düşman biliyorsun.Bebeğini düşün.

aybalacım ben konya ereğlidenim tedavi olmadım cunku bı sorun yoktu ama olmuyordu kısmet bugüne imiş allah senın gıbı ısteyen herkese versın inşallah hayırlı evlatlar ıyı akşamlar

arkadaşlar ben aşılama yaptırdım ve bugün 10. gün. rahmimde sancılar oluyor hamile olanlarda oldu mu böyle bişe. arada sırada anlık sancılar vurup geçiyo. sizde oldu mu böyle bişe?

benmde adetim gecikti göğüslerimde acı var arada kasıklarımda ağryor midem bulanıyor acaba hamilemyim banada cevap yazarsanız sevinirim herkeze hayrlı olsun inşallah bebeşlermzle mutlu olallım

kızlar perşembe günü beta hcg değerim >1000.00 çıkmıştı şimdi ise 9135 çıkmış sizce çokmu artmış ya nıye açıklama yazmazlare ki bu değerlerin altına doktora yarın gidecem gidene kadar çatlarım ben bilgisi olan varmı artış normal mi

X