Hamileyim ❤️

önerebilceğiniz yağ vs var mı bir kaç marka araştırdım sepetimde duruyor 12. haftayı bekliyorum
Ben Biooil ve Loccitane kullanıyorum, Loccitane hediye geldi diye kullandım yoksa muhtemelen o kadar para vermem ona, Biooil'den devam edicem. Amaç gerilen cildi yumuşatmak, hepsi aynı amaca hizmet ediyor gibi geliyor bana çatlayacak olan isterse güreşçi gibi yağlansın yine çatlıyor PALMER şu da çok övülüyor bunu da alabilirim

Hayırlı olsun o zaman 2025 Haziran ayı annesi grubuna gelinizzz

benim sepetimde ki ürünler de biooil ve loccitane çok duydum birde incia diye bir ürün duydum ama kararsız kaldım gerçi ne yaparsam boş gibime geliyor biraz genetiklikle alakalı ve vücudum çatlamaya müsait bir cilt ama en azından hiç çaba göstermedim demek istemediğim için kullanıcam azıcık anneme çekseydim ya 45 yaşında kadın maşallah 2 çocuk doğurmasına rağmen hiç çatlağı yok

Maşallah evet biraz genetik biraz vücut yapısı her şey etkiliyor, umarım çatlamadan mis gibi geçer 9 ay

bunlar da işe yarar o zamann
Amaç karnın esnerken yumuşak olması tabi ki sağlıkla yarayan bunlar zaten. İçinde ne olduğu belirsiz şeyleri neden tenimden direk kanıma karistirayim.
Bu arada benim karnım küçüktü 9 ay yırtılmadi ama doğum yapacgm güne yakın karnim aşağıya indgnde çatladı az. Doktor da ne sürersen sür genetik bu çatlama olayı sadece azaltmış olursun dedi.

evet yukarı da da söyledim benim vücudum da çatlamaya yatkın ama elimden geleni yapmak istiyorum sadeceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…