Hamileyim ve çok mutsuzum

Hamile personeli işte çıkartmak yasak. bildirmiş miydiniz?

Merhabalar.Oncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.Herhangi bir şey kullanmadım ama 4 ay ovulasyon testi yaptım.İlk 3 ay hiç çift çizgi göremedim, yumurtlama zamanında birlikte olduk.Doktora gitmeye karar vermiştik ama Nisan ayında ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm ve hamile kaldım.Bana da bir arkadaşım ısrarla mutlaka ovulasyon takibi yap demişti, haklı çıktı.Kaybınız için çok üzüldüm, umarım en kısa zamanda ve en hayırlısıyla tekrar gebe kalırsınız.Sevgilerimle

Lütfen kıymetini bilin ve bebişinize sımsıkı sarılın Ben anne olma yolculuğumda iş ve tedavi arası 20 yıldır emek verdiğim işimden oldum üstelik kucağım da boş kaldı. Bu sizin mucizeniz iş bulunur hatta eş bile bulunur diyecem de demek istemiyorum :) Siz üzmeyin kendinizi de bebişinizi de inanıyorum zamanla düzelecektir her şey

Canım benim eşimde duygularını dışa varamaz bende beklediğim tepkiyi alamamıştım zamanla belli etmeye başladı canını sıkma Doğumdan bir ay önce eşimin iş yeri kapandı çok üzüldük ama sonrasında daha yüksek maaş alacağı ve saatler daha iyi olan bi iş buldu haftası geçmeden Allah en güzelini nasip edecektir

Patronum eşimi (o zamanlar nişanlımdı) sevmediği için işten çıkarıldım ahdhdjdjjfjf aynı iş yerinde dahi çalışmıyorduk ve gün içinde sadece molada telefonla ilgilenebiliyorduk. Patronum sadece 1 kez görmüştü eşimi ve o günden sonra vazgeç evlenme düğün günü bile ayrılabilirsin vs başladı ben ayrılmayınca işten çıkardı :) Alakasız dimi? Ama oluyor malesef :)
Konu sahibi anne olmaya hazır olmak diye bişey olmuyor malesef, çok isteyerek tüp bebekle oğlumu doğurdum. Doğum yaptığım ve bebek baktığım için işten ayrıldım. Şu an tüm gün bebekle ilgilenmek beni çok yoruyor. İstediği hayatı sağlayamamaktan, iyi bir anne olamamaktan, güvensiz hissetmesinden, iyi yetiştirememekten başına gelebilecek her şeyden ödüm patlıyor. Maddi manevi hazır olduğumu düşünüyordum ama hazır değilmişim ve yetersizim gibi geliyor. İyi ki doğurdum o bambaşka bi mevzu. Hormonal dengesizlikler malesef insanı çok zorluyor ve yoruyor kimsenin anlamaması amaan bi tek sen mi hamilesin sen mi doğurdun tavırları da cabası. Bebek alışverişi yap, en güzel terapi şekli :) Allah gönlüne ferahlık versin

konudan alakasız yaşlarınızı da bilmiyorum da patronunuz size aşık olabilir miydi acaba

Lütfen ne olursa olsun hamile olduğunuz için üzülmeyin, eşiniz size bu haldeyken negatif davranıyor olsa bile karnınızda öyle bir mucize varki…. Bende 28 yaşındayım ilk tüp bebek denemem dün negatif geldi, kahroldum. Karnınızdaki mucizedeye inanın.. Bende YL mezunuyum ve bende iş bulamadığım için home office evden müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Bir yandan doktoraya hazırlanıyorum. Eşinizden beklentinizi minimuma indirmeye çalışın, onu biraz daha fazla görmezden gelin ki ne oluyor demeye başlasın.. Birde bana dua eder misiniz? Bende anne olmak için senelerdir uğraşıyorum ama nasip olmadı… Üzüntm kederim çok büyük

Ahhh nasıl iyi geldi mesajınız, başlığı açtığım kadar kötü hissetmiyorum artık çok şükür Bu sabah kanamam oldu,doktor önemli bir şey olmadığını söyledi ama korkusu bile yetti.Cok daha iyi olucam,hepimiz olalım inşallah Allah size de en güzelini nasip etsin,çok teşekkür ediyorum desteğiniz için

Haklısınız,hormonlar da çok yorucu oluyor gercekten.Desteğiniz için çok teşekkür ederim,umarım sizin de gönlünüz hep ferah olur

Herşey güzel olacak inşallah, desteğiniz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum

Esiniz neden sevinmedi. Istemiyormuydu?

Ahhhh inşallah en hayırlı zamanda kucağınız mis gibi bebeğinizle dolar.Cok içten dua ediyorum sizin için

Öncelikle size çok içten dua edeceğimden lütfen emin olun.İnsallah en hayırlı zamanda güzel haberlerinizi paylaşın İnşallah emekleriniz karşılığını bulacak,lütfen umudunuzu kaybetmeyin Diğer yandan asla hamile olduğum için üzülmüyorum, yazdıklarımdan böyle anlasilmasi çok normal tabii ama inanın hiç aklımdan geçmedi fakat bu başlığı açtığımda çok kötü bir dönemden geçiyordum ama tahmin ettiğim gibi burda şahane kadın kardeşlerim varmış,desteğiniz çok iyi geldi İnşallah hep güzel haberler paylaşalım bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…