hamileyim ve aldatildim

simurg211603

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2016
187
213
31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Ay okurken dehşete düştüm Allah yardımcınız olsun ne kansız adamlar varya bekarım okudukca evlilikten soğuyorum Rabbim zorunuzu kolaylaştırsın

Offf ne insanlar var. Ne zor durumda bırakmış seni. Ne diyeceğimi bilemedim. Evliliğe devam edebilecek misin böyle

artık bütün güvenini yitirdim ama sevgim ve bebeklerim nedeniyle çok caresizim. tek istediğim bebeklerimin sağlıkla doğması o yüzden acımı içime gömüp unutmaya çakışıyorum. yavrularima bir şey olursa daha kötü olurum.

Öyle erkek de baba da olmaz olsun pislik adi herif nasil ya hem sevip hem farklılık istemek.! Sakin ol canim bebeklerine ve doğumuna odaklan sakin kalmaya calis doğum yapınca davayı ac kurtul o pislikten ...

Okurken bende burda bir travma yaşadım resmen Allah yardımcınız olsun diyecek başka birşey bulamadım. Ama kendi sagliginiz ve bebeginizin sagligi icin bence daha fazla bu isletme oyununu sürdürmeyin düşük riskiniz de varmış hem. Goreceginizi gormussunuz zaten daha fazla devam etmek size daha büyük mutsuzluklar getirir. Sizin adiniza üzüldüm gercekten

Gözünüzün içine baka baka başkasıyla konuşan bir adamla devam etmek mi daha zor, yoksa ikiz bebekleri sıfırdan tek başına büyütmek mi :KK43: gercekten zor bir karar

Eger bu duygusalliktan kurtulup, mantiginizla birseyler yapabilecekseniz, bence bosanip 2 cocugun yukunu tek basiniza sırtınıza almaktansa, maddi ve manevi olarak kullanin kocanizi. Kenara surekli para koyun, birikim yapın. Bebeklerinizin maddi ve manevi butun ihtiyaçlarını yaptırın. Ama bir gün telefondan daha da ileri gidebileceğini unutmayin

Aslinda yaptiginiz çok çok yanlış. Yani onun hesaplarını arastirabilirsiniz ama denemeniz hiç olmamiş.

Şimdiden sonra siz bilirsiniz madem bu sonucu goze almadiniz neden yaptiniz?.. esiniz durumu anlayinca : ben sen oldugunu anladim ondan yaptim sana ders vermek için derse ne yapacaksiniz? Her turlu sakat...

artık bütün güvenini yitirdim ama sevgim ve bebeklerim nedeniyle çok caresizim. tek istediğim bebeklerimin sağlıkla doğması o yüzden acımı içime gömüp unutmaya çakışıyorum. yavrularima bir şey olursa daha kötü olurum.
Doğuma kadar bunlar olmamış gibi davran. Yüzleşme de. Allah korusun erken doğum olmasın. Doğum olduktan sonra yapacaklarını planlarsın. o mesajları da sakla silme

inan onun icin en agir hakaretleri etmek isterdim buna degmez senin hakkini. nasl verecek veremezde allah onu islah etsin bende hamileyim ve seni cok iyi anliyorm. keske elimden gelen bisey olsada .seni rahatlatsam ama bagzi erkekler hic biseyi hak etmiyor ne sizin gibi esi ne de o iki mahsunu suanlik onu boswer. cocuklarinin babasi ona. ilenmek istemiyorm tutar diye rabbim sana sabir versin onada akil fikir versin

Mesajlar elinizde, davada rahatlıkla kullanırsınız. Güzelde para alırsınız, bakarsınız miniklerinize.

Boşanmama ihtimalini düşünmeyin bile bence. Ruhunuza, bedeninize, çocuklarınıza çektirdiğiniz acıya yazık. Bu bitmeyecek, devam edecek. Doğum izninde başka bir kadınla yatacak kadar şereften uzak bu adam. Stresten uzaklaşın, ailenizin yanına gidin.

Utanmaz adam insan evlatlarını taşıyan kadına bu karaktersizligi nasıl yapar doğmamış çocuklarına size bu ihaneti nasıl reva görür haysiyetsiz.

Lütfen severek ödüllendirme şu p...lik kocanı. Uzun sürermiş bir de zannedersin ise eleman alıyor söylesenize o konuştuğunun siz olduğunu.

şimdi söyleyemem söylesem bile caresizligim yatağa mahkum olmam nedeniyle tepkimin ciddiyetini ortaya koyamam o da benim bu caresizligimi kabulleniş olarak görecek. ailemden uzağım bir ilçede yaşıyorum hastaneye yetişmek için bile ona muhtacim muhtaciyetimi kabulleniş olarak görsün istemiyorum bebeklerimi sağlıkla kucağıma alıp kendimi toparladigimda söyleyeceğim

Merak ediyorum, sormak istiyorum.
Yüzüne vurmadan bu durumu nasıl duruyorsunuz ?
Nasıl bir sabrin ürünüsünüz ?
Yani o her türlü naneyi yerken hakikaten susabilmeyi başarabilmek için ciddi ciddi ne yiyip iciyorsunuz?
Hamileyim bebeklerim var diyeceksiniz belki ama bana bu çok yavan geliyor, ne bileyim.

X