Hamileyim 🥰 ilk aşılama belirsiz pozitif 10. Gün ve POZİTİF

Merhaba yazınızı heycanla okudum rabbim hayrla kucaginzia almayida nasip etsin benimde 4. Günüm asilamamin sanki günler gecmio bu süreci nasıl geçirdiniz acaba

Merhaba ben yumurta büyütüp ovitrelle iğnesi oldum daha sonra ilişki günleri önerildi değerlendirdik doktorum iğneyle beraber 10ncu gün beta hcg ver dedi yarın gideceğim 2 gün önce de bir test yaptım , silik çizgi çıktı 6 gün öncesi en kaliteli testti söylenilene göre tedirginim birde 2 gündür aşırı gaz göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntım var

Malesef aşılamam kiste dönmüştü, yaklaşık 8-9 ay sonra tüp bebek denedim o da kalp atışı olmadı düşük oldu

Malesef aşılamam kiste dönmüştü, yaklaşık 8-9 ay sonra tüp bebek denedim o da kalp atışı olmadı düşük oldu
vardır herşeyde bi hayır , benımde asılamam tutmadı doktor tüp yapalım dedi şimdi değil dedim 1 yıldır evlıyım sorunumuz yok o yuzden rabbıme bıraktım bi süre düşünmek istemiyorum umarım en kısa zamanda gönlumuzden gecen nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…