hamileyim evli degilim

dpdp

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
24
9
34
arkadaslar oncelikle hicbir sekilde on yargi yapmayiniz lutfen, ciddi iliskim var 20 yasindayim erkek arkadasimla birlikte olduk hamile kaldim fakat evli degiliz henuz, ve bu yasimda okudugum icin vs ailem evlenmeme izin vermez. Erkek arkadasimin ailesi ile benim ailem cok yakin. Bebegi gonlum hicbir sekilde aldirmak istemiyor ama dogurmama sartlar el vermez ailem hamile oldugumu ogrenirse beni mahfedeler, yaptim buyuk bir hata. Aldirmak istemiyorum ama mecbur gibiyim, ne yapmami onerirsiniz ?

Sonuc ne olursa olsun ılerde daha büyük bir pişmanlık yaşamaman için erkek arkadasınla birlikte konuyu mutlaka ve mutlaka aılelerınıze acmalısınız bu tek basına altından kalkabılecegın bir sorun degıl.

Aldırma kesinlikle, senin suçunu o günahsız melege ödetme !!!!!

Nasil yaparsın edersin bilmiyorum ama. O yavruya kıyma

ne kdrlik hamilesin..ailene soylesen ilk basta tabi kizarlar ama sonrasinda tepkileri dinmezmi hani bi namus davasina cevirip oldururum moduna girenler vardir boylemi ailen..erkek arkadasin ne diyor

Aldırma kesinlikle, senin suçunu o günahsız melege ödetme !!!!!

Nasil yaparsın edersin bilmiyorum ama. O yavruya kıyma
iste bunu dusundugum zaman icim cız ediyor, bizim hatamizin sucunu kucucuk yavru vermemeli veremez diyorum, erkek arkadasim yanimda duruyor destek oluyor ama kafam cok karisik

ne kdrlik hamilesin..ailene soylesen ilk basta tabi kizarlar ama sonrasinda tepkileri dinmezmi hani bi namus davasina cevirip oldururum moduna girenler vardir boylemi ailen..erkek arkadasin ne diyor
öldürme moduna girmezler ama benimle konusmazlar cok kotu seyler olur sonucunca, 4 haftalik

Sonuc ne olursa olsun ılerde daha büyük bir pişmanlık yaşamaman için erkek arkadasınla birlikte konuyu mutlaka ve mutlaka aılelerınıze acmalısınız bu tek basına altından kalkabılecegın bir sorun degıl.
onun ailesi de sevgilimde bana sahip cikar ama benim ailem beni direk dislar

Olsun arkadasım konuşmasalarda zamanla duzelır ama aldırırsan ömür boyu acısı dinmez yuregının en güzeli ailelerinize acılmanız

öldürme moduna girmezler ama benimle konusmazlar cok kotu seyler olur sonucunca, 4 haftalik
cok yeniymis daha simdi aldir demek de dogur demek de bizim hayatimizi etkilemiycek oyuzden en dogru karari erkek arkadasinla birlikte vericeksin soyle dusun tek engel ailemi sen kendini hazir hissediyomusun ben istiyorum diyorsan goze alicaksin zorluklari

cok yeniymis daha simdi aldir demek de dogur demek de bizim hayatimizi etkilemiycek oyuzden en dogru karari erkek arkadasinla birlikte vericeksin soyle dusun tek engel ailemi sen kendini hazir hissediyomusun ben istiyorum diyorsan goze alicaksin zorluklari
bende erkek arkadasimda cok guzel bakariz durumlarida iyi cok sukur kendimi hazir hissediyorum ama ailem cok buyuk sorun ve beni engelleyen tek sey bu

Böyle konularda yorum yapmayı bile istemiyorum ..Ancak şöyle bir örnek vereyim lise çağında iki genç sizin yaptığınız gibi ilişki yaşamışlar v hamile kalmış kız ailesinden saklamış sonra kanaması başlayınca hastanede ailesi herşeyi öğrenmiş tabi ki ilk günler kız içim çok kötü geçmiş dövme falan kastetmiyorum babası böyle bir kızım Yok falan demiş kimden hamile kaldığını söyleyince erkek tarafı kızı kabullenmiş düğün yapmış ve su an kaynanayla birlikte oturuyor mutlu mu mutsuz mu pişman mı değil mi bilmiyorum ..yaşanmış bir olay ..bu durumda kimse vebal almak istemez evlilik en temizi

bende erkek arkadasimda cok guzel bakariz durumlarida iyi cok sukur kendimi hazir hissediyorum ama ailem cok buyuk sorun ve beni engelleyen tek sey bu
ailede kardesin varmi veya bu konuda daha yumusak tepki verecek biri ilk once konuyu ona ac hem evlenicez hemen dediginiz an sinirleri azda olsa yatisacaktir

arkadaslar oncelikle hicbir sekilde on yargi yapmayiniz lutfen, ciddi iliskim var 20 yasindayim erkek arkadasimla birlikte olduk hamile kaldim fakat evli degiliz henuz, ve bu yasimda okudugum icin vs ailem evlenmeme izin vermez. Erkek arkadasimin ailesi ile benim ailem cok yakin. Bebegi gonlum hicbir sekilde aldirmak istemiyor ama dogurmama sartlar el vermez ailem hamile oldugumu ogrenirse beni mahfedeler, yaptim buyuk bir hata. Aldirmak istemiyorum ama mecbur gibiyim, ne yapmami onerirsiniz ?

İlişkiye girdiğin erkek arkadaşınla konuşmanı öneririm?! Madem ilişkiniz ciddi ailelerde tanıyor. Evlenmek istediğinizi söyleyin. Hayır derlerse kaçırsın seni. Sonra arayı zaten düzeltirsiniz :) herşey bebiş için ♡

6 nisanda da böyle bi konu açmışsın eşin mi sevgilin mi karar ver? Saçma Sapan şeyler yazıyorsun . Git aynada kendinle dalga geç aptal.

Eklentiler

• Screenshot_20170423-164210.png
    Screenshot_20170423-164210.png
    162,9 KB · Görüntüleme: 271
Cocugu aldirmayin benim fikrimce, Allahin verdigi cani almak cok kotu, her iste bir hayir vardir belki de sizin sinaviniz budur. Erkek arkadasinda yaninda destek olmus ne kadar guzel bir sey. Seni o sekilde birakip gidebilirdi de, bence ailelerinizle konusun nikah islemlerinizi simdiden baslatin yaza evleneceginize biraz erken evlenin. Dogum yaptigin zaman evlenmis olacaksiniz kim ne diyebilir ki evliyken dogurdugunda? Ailen evliyken seni mi dovecek?

Awsed in meşhur konusuna bunu yazmissin.

6 nisanda da böyle bi konu açmışsın eşin mi sevgilin mi karar ver? Saçma Sapan şeyler yazıyorsun . Git aynada kendinle dalga geç aptal.
bana bak bana haddini bil. O farkli bir sey icindi burada sorulan her sey kendisi icin mi insanin ? Bir sey bilmeden konusma agzi olan laf yapiyor dedikleri bu olsa gerek.

Cinsel ilişki yaşarken korunma yöntemlerini de kullanın bir zahmet sonra olan küçücük canlara oluyor ! Sevgilinle konuş bu durumu ailesine söylesn bir an önce ve onun ailesi gelsin senin ailenle konuşsun bir an önce de nikah kıyılsn o çocukta annesiz babasız ortalarda ser sefil kalmasın...

bana bak bana haddini bil. O farkli bir sey icindi burada sorulan her sey kendisi icin mi insanin ? Bir sey bilmeden konusma agzi olan laf yapiyor dedikleri bu olsa gerek.
Kızı neden şimdi azarladn ki ? O konuyu kendin için açmıştın hatta ben oraya da yorum yapmıştım ayrıca sevgilin mı eşin mı dürüst ol demiştim sende sevgilim demiştin. Asabi olma karnında bir bebek var

X