hamileyim evli degilim

ya rose kardesim cok ozur dlerim ben.konu sahibi 27yasimda oldugum icin cocugu aldiriyorum yazdizannettim kusura bakma lutfen hakkini helal et

ayrica konu sahibine soyluyorum 20nin neresi.kucuk evlilik icin ?veya anne olmak icin ?boyle nefsine hakim olamayip bu.islere giren sonra hamile kalip oyavruyu aldirmakla olduren herne kadar haber duyduysam Allahim onlara birdaha asla cocuk nasip etme diye dua ediyorum eger sende gidip o yavruyu aldirirsan sanada insallah birdaha anne olmak nasip olmasin o oldurdugun yavrunuzun acisiyla kavrulun insallah

INSANLIGA sigmiyor bu.soru daraldim aksam aksam kurtaj yapanlarada idam istiyorum ya bu.nedir zina edenlere ceza gelsin bu durumlar olmaz birdahaaaa

27 nin neresi kucuk anlamadimki gayet buyuksun kendini 16 zannnettin herhalde
Sende bellki yaş sendromu var kendşni baya yaşlı hissediyorsun sanırım bır dr görün yaşın menöi yok bedenın genç rıhun genç olsun çnemli olan bu

17 yadindan berimi cocuk sahibi olmaya çalışıyorsunuz yani.bravo vallahi. Daha kendiniz cocukken baslamissiniz calismaya. Umarim hakkinizda hayirlisi olur. Istediginiz evlada kavusursunuz daha fazla beklemeden...

Tabiki hayır 10 yıldır evliyim 7 8 yıldan berı bebegım olmuyor evlenme yadımı tabiki de tasvıp etmıyorum ama ne yaşadığımı bır ben bur aAllaj bılır yargılamak size duşmes

Tabiki hayır 10 yıldır evliyim 7 8 yıldan berı bebegım olmuyor evlenme yadımı tabiki de tasvıp etmıyorum ama ne yaşadığımı bır ben bur aAllaj bılır yargılamak size duşmes
Yok yahu yargilamadim. Sadece ustteki mesaji okuyunca yasiniz daha buyuktur diye dusunmustum. Sasirdim 27 deyince. Yanlis anlasildim sanirim kusura bakmayin.Umarim biran once kavusursunuz bebisinize :)

Neden evlat edinmeyi dusunmuyorsunuz. Devlet yurtlarinda sevgiye anne sefkatine muhtec binlerce cocuk var. Biz daha birkac aydir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz. Buna ragmen bir sekilde basaramaz isek evlat edinme gundemimizde. Gerci hos basarsak bile ileride evlat edinmeyi yine dusunuyoruz o ayri..

Bende pco var 29 yasimdayim. Doktorlar 17 yasimdan beri anne olamayacagimi idda ediyor bende o yuzden hep evlat edinme fikrini dusunuyorum aslinda. Ama ne mutlu sizinle ortak fikirde bir esiniz var...

Ben esime bunun konusunu bir kac defa actim. Bebegimiz hic olmazsa evlat edinir miyiz diye ama siddetle karsi cikti! Cunku kendisi evlatlik. Ve cok fazla sorun yasamis bu yuzden anne babasiyla. Hala da sorunlari devam etmekte. Nasil agzi yanmis ki ben hic bir cocugun hayatini karartmam evlat edinip diyor...

Cok sukur nasip oldu hamileyim simdi, ama olmasaydi gercekten alternatifim yoktu...

Korunmayi ogrenmenizi oneriyoruz ne onerecegiz baska.
Sevismeyi bilecek kadar buyuyorsunuz ama korunmayi ogrenemeyecek kadar da kucuksunuz!

Bende pco var 29 yasimdayim. Doktorlar 17 yasimdan beri anne olamayacagimi idda ediyor bende o yuzden hep evlat edinme fikrini dusunuyorum aslinda. Ama ne mutlu sizinle ortak fikirde bir esiniz var...

Ben esime bunun konusunu bir kac defa actim. Bebegimiz hic olmazsa evlat edinir miyiz diye ama siddetle karsi cikti! Cunku kendisi evlatlik. Ve cok fazla sorun yasamis bu yuzden anne babasiyla. Hala da sorunlari devam etmekte. Nasil agzi yanmis ki ben hic bir cocugun hayatini karartmam evlat edinip diyor...

Cok sukur nasip oldu hamileyim simdi, ama olmasaydi gercekten alternatifim yoktu...
Sağlıkla kucagına al inşallahhhh

X