hamileyim evli degilim

İnsanlar size yardımcı olmaya çalışıyor siz her açtığınız konuda değişik bilgiler vermişsiniz bir evliyim bilmem ne şimdi sevgilim var falan ..kimseyi azarlamaya hakkınız yok yalan yanlış bilgiler vererek insanların duygularını sömürmeye çalışan sizsiniz .öncelikle psikoloğa görünün

Kızı neden şimdi azarladn ki ? O konuyu kendin için açmıştın hatta ben oraya da yorum yapmıştım ayrıca sevgilin mı eşin mı dürüst ol demiştim sende sevgilim demiştin. Asabi olma karnında bir bebek var
Bebek falan yok 6 nisanda adetliyken ilişkiye girdim diyen birinin şimdi hamileyim dediğine inanılmaz. Hamile olması imkansız o tarihte adetli olup ilişkiye girince şu vakit hamile olsa bile öğrenemez. Yalan rüzgârı.

Bebek falan yok 6 nisanda adetliyken ilişkiye girdim diyen birinin şimdi hamileyim dediğine inanılmaz. Hamile olması imkansız o tarihte adetli olup ilişkiye girince şu vakit hamile olsa bile öğrenemez. Yalan rüzgârı.
Neyse ne gülüm ya ne hâli varsa görsün. Demekki insanlarla dalga geçmeyi seviyor ya da zamanında oldu bitti ondan sonra konu açtı hamile olduğunu da şimdi öğrendi olabilir yani. Benim en kızdığım şey madem bir işi yapıyorsunuz korunma diye bişey var.

Aldır demicek herhalde. Bunu duymak istiyorsan cok yanılıyorsun. Su uçkurunuza sahip cıkamayız günahsız bir bebegi günahınıza ortak etmeye calısıyorsunuz ya yazıklar olsun !!!

oncelikle tovbe edin Allah gunahinizi affetsin cok buyuk bir gunah islemissiniz 2.olarakta kesinlikle ailene hicbisekilde hamile oldugunu soyleme onlari cok uzersin ve kendinide mahfedersin sana tavsiyem evlenmen kesinlikle o kisiyle evlen zaten seviyorsun hamileyim diyecegine evlenecegim diye tuttur agla zirla evlen ama hamileyim deme

Neyse ne gülüm ya ne hâli varsa görsün. Demekki insanlarla dalga geçmeyi seviyor ya da zamanında oldu bitti ondan sonra konu açtı hamile olduğunu da şimdi öğrendi olabilir yani. Benim en kızdığım şey madem bir işi yapıyorsunuz korunma diye bişey var.

Burda belki üzülüyoruz dimi dediğin gibi neyse ne artk. Bu gibiler yüzünden gerçekten yardıma ihtiyacı olan birine inanmıyoruz işte. Allah burda da iyilerle karşılaştırsın :)

Hicbir sekilde kucucuk masum bir melegin oldurulmesi taraftari degilim. Sebep ne olursa olsun. Evlenmeyi siz goze aliyosaniz evlenin. Sonucta ailen degil sen evlneceksin.

Kendini düşünmeyi bence bu hadde artık bırakmalısın erkek arkadaşın kabulleniyorsa eğer evlenelim demeniz gerekir aileler istese de istemese de o bebeği babasız büyütme zamanla kabullenirler hele kucagına al ondan sonra gördüklerinde torunlarını yumuşarlar zaten bence bir an evvel evlenın zaten resitsiniz

Anne olma hastetiyle yanan binlerce insan var. Bebegi evlatlik verin onu sevecek bakacak birine.

Ben on yıldor evlat hasretiyle tutuşuyorum eşime birgün dedim ki eğer evladım olmadan kokusunu içime çekemeden ölürsem mezar taşıma evladı olmadan evlat hasretiyle öldü yazdır dedimm rabbim bazısını vererek bazısına vermeyerek sınıyor işte böyle insanlar hak edip etmediğini tartışmal bize düşmez rabbim bilir en doğrusunu

arkadaslar oncelikle hicbir sekilde on yargi yapmayiniz lutfen, ciddi iliskim var 20 yasindayim erkek arkadasimla birlikte olduk hamile kaldim fakat evli degiliz henuz, ve bu yasimda okudugum icin vs ailem evlenmeme izin vermez. Erkek arkadasimin ailesi ile benim ailem cok yakin. Bebegi gonlum hicbir sekilde aldirmak istemiyor ama dogurmama sartlar el vermez ailem hamile oldugumu ogrenirse beni mahfedeler, yaptim buyuk bir hata. Aldirmak istemiyorum ama mecbur gibiyim, ne yapmami onerirsiniz ?
Birşey diyeyim mi bunu öğrenirse mahvede diyosunda bebek olmasaydı sadece birlikte olduğunuzu öğrenseydide aynısı olacaktı.

Hayır yaparken düşünmüyosun neden korunmadın eğer o kadar ciddiyse ilişkin kimaeye duyurmadan annenle paylaşırsın oğlan kapı gibi arkanda durur en kısa zamanda snei ister evlenir.

20 yaşındayım daha erken diye birşey yok aldırma zorunluluğunda yok o bir can ve seni seçti sende en iyi şekilde ona bakmalısın o çocuk hemen oluşuyor kürtaj olsan nasıl onun canı yanar dili olmasada sana beni bırakma anne der.

Kulağını ver bebeğini hisset dinle ,anne ne söyle babana duyurmadan hızlıcı bu işi bitirin karnın çıkmadan.Doğum zamanıda erken dersiniz kimseye duyurmazsınız tabi oğlan gerçekten ciddiyse ve arkanda durursa...

Ben on yıldor evlat hasretiyle tutuşuyorum eşime birgün dedim ki eğer evladım olmadan kokusunu içime çekemeden ölürsem mezar taşıma evladı olmadan evlat hasretiyle öldü yazdır dedimm rabbim bazısını vererek bazısına vermeyerek sınıyor işte böyle insanlar hak edip etmediğini tartışmal bize düşmez rabbim bilir en doğrusunu
Neden evlat edinmeyi dusunmuyorsunuz. Devlet yurtlarinda sevgiye anne sefkatine muhtec binlerce cocuk var. Biz daha birkac aydir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz. Buna ragmen bir sekilde basaramaz isek evlat edinme gundemimizde. Gerci hos basarsak bile ileride evlat edinmeyi yine dusunuyoruz o ayri..

Ne olursa olsun aldirmayin ve evlenin.Okuyup bebek sahibi olan bir sürü insan var.Benim sinifimda vardi mesela.sinifa bebekle gelmislerdi.aman allahim cok güzeldi..Sakin bu günaha girme..Ömür boyu acisini cekersin.Hic kolay degil.Bu dünyada azap istiyorsan aldir.Zaten büyük bir günaha girmissin.Ikinci bir günahi isleme.
bir an önce ailenle konus..

Neden evlat edinmeyi dusunmuyorsunuz. Devlet yurtlarinda sevgiye anne sefkatine muhtec binlerce cocuk var. Biz daha birkac aydir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz. Buna ragmen bir sekilde basaramaz isek evlat edinme gundemimizde. Gerci hos basarsak bile ileride evlat edinmeyi yine dusunuyoruz o ayri..

27 yaşındayım canım daha yaşım küçük olduğunu düşünüyorum ve çözümünü bulduk rabbımın izniyle onla uğraşıyorum iki gündür inşallah rabbim izniyle olacak

Erkek arkadaşın ve ailesi kabul ediyorsa hiç gecikmeden ailelere söyleyin ve Yıldırım nikah kıyın .. ya ben anlamıyorum bir halt yiyecekseniz korunun bari ....Sonra doğmasmis bebeklere olan oluyo ...üzülüyorum ya

27 yaşındayım canım daha yaşım küçük olduğunu düşünüyorum ve çözümünü bulduk rabbımın izniyle onla uğraşıyorum iki gündür inşallah rabbim izniyle olacak
17 yadindan berimi cocuk sahibi olmaya çalışıyorsunuz yani.bravo vallahi. Daha kendiniz cocukken baslamissiniz calismaya. Umarim hakkinizda hayirlisi olur. Istediginiz evlada kavusursunuz daha fazla beklemeden...

27 nin neresi kucuk anlamadimki gayet buyuksun kendini 16 zannnettin herhalde

X