Hamileyim arkadaşın davranışı

Siz de paylaşmasaydınız keşke.

Ben karnında bebeğinin kalbi durmuş bir anneyim, tabiki tekrardan çok zor hamile kaldım cekıncelerim olabilir, korkmuş olabilirim hertürlü hakareti yazmıssınız,kendinizde bu hakkı nasıl görüyorsanız, rabbim size yaşatmasın

Ben de yakın zamanda bir düşük yaptım Rabbım ikimize de bi daha yaşatmasın. Hassasiyetiniz anlıyorum. Bence daha fazla düşünüp kendinizi üzmeyin. Kim ne demiş, yok kıskanmış mi filan düşünmeden kendi hamileliginizin tadını çıkarın. İnşallah hayırlısıyla sağlıklı kucağınıza alırsınız.

Kelimeleri vermişsiniz derdi biz mi tahmin ediyoruz? Çok karışık yazmışsınız.
Kimsenin bilmesini istemediğiniz sırrı sizde anlatmayın bir zahmet, siz kendinizi tutamamışsınız ve arkadaşınızda öyle. Bu konuda bu kadar hassasanız sevincinizi eşinizle yaşamanız yeterliydi. Hamileliğinizi keyifle geçirin olumsuz düşünmeyin.

Çocuğun üzerine yemin edilmez. Çocuktan ne istiyorsunuz iki arkadaş . Onu karıştırmayın .

Sizin durumunuza gelince Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız umarım . Bir şey olmayacak . Kalbimizi ferah tuttun . Allah uzun , sağlıklı ömür versin inşallah iki çocuğa da . Siz sağlığınıza dikkat edin gerisi boş takıntı .

Kıskanır kız.
Dolu kuduruk var

Çocuğun üzerine yemin ettirmek neyin kafası?
Birde anne adayısınız. Kendi çocuğunuzun üzerinede böyle rahat yemin edecekmisiniz?

Çocuklu biri, hamile kalmış bi kadını neden kıskansın çok saçma. Bu kadar nazardan korkuyosanız bunca zaman sonra zorlukla gelmiş bir bebeği koştur koştur neden anlatıyosunuz? Saklayın 3 ay madem ne var bunda. Sanki taş ocağında çalışıyorsunuzda gizleyemeyecek durumunuz var

Nasıl anladın ay yazdıklarını.
bacım ne diyor bize de anlat
Not: Bu bir amme hizmetidir
Şöyle ki konu sahibi 9 yıllık evli daha öncesinde gebelikte bebek kaybı var, evlat sahibi olmak istiyorlar ve tüp bebek tedavisi görüyorlar. Tedavi başarılı olmuş Rabbim nasip etmiş ve üye hamile. Üyenin bir arkadaşı var alışverişe gidelim diyor . Artık ne alışverişiyse onu bilemiyorum ama üye gitmek istemiyor arkadaşı ısrar edincede ağır kaldıramayacağını ve hamile olduğunu ancak yeni olduğu için olası bir kayıpta zaten üzüleceğinden; bebeğinde yerleşmesi için insanlara duyurmak için erken olduğundan kimseye söylemek istemiyor. Arkadaşından da rica ediyor kimse duymasın diye. Sonra arkadaşı gidip kendi ninesine ağlayarak C cocukgetirgelin (bu arada bu nasıl bir nick) hamileymiş diye anlatıyor. Burası kendi çıkarımım ya çevreden ya da arkadaşından üye boşboğazlık yaptığını anlıyor çünkü gebeliği öğrenen başkaları var; arkadaş erkek tarafı ile samimi aynı zamanda neyse arkadaş ile C cocukgetirgelin yüzleşiyor ve arkadaşı sadece ninesine ağlayarak vs anlattığını kendi evladı üzerine yemin ederek üyeyi inandırmaya çalışıyor. Ayrıca rüyasında ölü hayvan başı gördüğünü ve bunu üyeye yorulduğunu da söyleyince üye iyice işkilleniyor.
Tüm hikaye bu C cocukgetirgelin (nick çok manidar) arkadaşının onu ifşalamasından ayrıca ağlamasından ve gördüğü kabusu ona yormasından ne anlam çıkartması gerektiğini soruyor
Evet üşenmedim yazdım, amme hizmeti burada sonlanmaktadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…