Hamileyim arkadaşın davranışı

Hangi dil bu?

Birinin çocuğu üzerine niye yemin ettiriyorsunuz yav, o da etmiş ne çirkin bi şey. Başka bi şey söylemezsiniz siz de oldu bitti
Aman o da cocugunun ustune yemın etmenin anlam ve onemi uzerınde hıc durmamış zaten.
Hemen yumurtlamış bırılerıne

Ben çocugunun üstüne yemin et dedim yemin etti agzını tutamamış, çocugabirşey olur diye üzüldüm ben
Ya siz nasıl böyle bir yemin ettirirsiniz? Biliyorsunuz ki ağzı sıkı değil ve söyler zaten böyle olmasa o yemini ettirmezdiniz! Çok kötüsünüz pes!
Prens ya da prenses geliyor herhalde? Hayır çünkü kimseye söylemek istemeyen arkadaşına da söylemezdi!

Gördüğü rüya beni tedirgin etti korktum, 9yıllık evliyim bir kere hamile kaldum karnımda öldü bu gebeliğimide aşılamayla zorla hamile kaldım

Böyle rüya görmül falan dedim dedi allah esirgesin nazardan birşey olur dedi
Allah korusun. Allah saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin.
Ama siz bilincaltinizda kotu bir senaryoya karsi gunah kecinizi hazirlamissiniz bile gibi geldi.

Annemin cok yakın arkadası vardı, kadın acık acık gizliyse yanımda birşey söylemeyin benim ağzım gevşektir engel olamıyorum demisti
Fesat olarak görüyorsanız mesafe koyar bitirirsiniz bahsettigim teyzemiz gibi dürüst ağzı gevşeklerdense de artık bilecegi kadarını söyleyin kafi.

Öyel biri değildi eşimin akrabaaıyla arkadaş yrmin edip koşa koşa söylemesi tuhafıma gitti, çokzor hamile kaldım, alışverişegifelim drdi agır kaldıramam söylemek zorunda dkaldım kimseye söyleme çok yenı dedim,

Böyle rüya görmül falan dedim dedi allah esirgesin nazardan birşey olur dedi
Size daha önce kıskanç ve kötü kalpli olduğunuzu söyleyen oldu mu?sanki gayrimeşru bir çocuk doğacak ,sanki mehdi doğacak...
İnsanları az biraz rahat bırakın özellikle şu masum çocuklardan uzak durun hem dilinizle hem elinizle

Çocuğu olan kadın neden sizi kıskansın? Demek ki siz böyle duygular besleyen birisiniz ki karşıdan da bunu bekliyorsunuz. Ağladığını duyduğumda ben mutluluktan ağlamış diye düşündüm valla

Benim bi arkadaşımın bebeği doğumda vefat etmişti. Çok üzülmüştüm. Sonra tekrar halime kaldığını söylediğinde onun için o kadar sevindim ki sarılıp ağladım. İçimden geldi çünkü bebeği öldüğünde ne kadar perişan olduğunu görmüştüm. İnşallah o da sizin gibi kıskandığımı düşünmemiştir. Ki benim çocuğum da yok

Yani kısacası biraz fesatlık sezdim ben sizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…