hamileyim ama hiç belirtim yok

yamukprenses

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
9.221
14.632
arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ama ne başım dönüyor,ne midem bulanıyor,ne karnım ne de göğsüm ağrımıyor.hamileler çok yer,acıkır diyorlar ama ben de iştahsızlık başladı,anlamadım ben de mi bir sorun var.üstelik kesem gözüktü,bu ne şimdi,korkmaya başladım.

kişiden kişiye değişiyor bazılarında belirti olmuyor belki sende ilerleyen zamanlarda olur
bu arada tebrik ederim

ne güzel kuşum daha ne istiyosun ama merak etme başlıycak geçte olsa hamiş olmanın ne olduğunu anlıycan ne güzel:)))))))))))))) gelişmelerden hbrdar et

canım şanslısın işte..
bendede hiç bulantı ağrı sızı baş dönmesi vs hiç bişi olmadı
çok hafif iştahsızlık yaşadım
ama çok rahat bi 3 ay qeçirdim
inşallah sende öyle rahat bi hamişlik dönemi qeçirirsin..
korkulcak bi durum yok tamamen bünye meselesi

canım, baş dönmesi vb. kan hacmine vs ye gore degisir illa olacak diye bir sey yok, bende olmadı, bulantıları 11-14. haftalar arası yasadım ben, 6 haftada henuz erken bir ara hormonlar tavan yapacak o ara baslar bulantılar farkedersin zaten bişeylerin değiştiğini, çok acıkma çok yeme sonlara dogru o da kişisine göre olur, başlarda iştahsızlık kilo kaybı vs normal, illa olacak kurallar değil bunlar önemli olan doktor muayenelerinde doktorun ultrasondan gördükleri ve onun söyledikleri,
yoksa çoğu genelleme yanlış benim gördüğüm kadarıyla gebelik ile ilgili, gece yarısı dondurma veya sucuk/ekmek çekti canım diye de uyanmayacaksın baştan söyleyim :) bu arada tebrikler canım, sağlıkla doğar inşallah,

slm bende tam tersi cnm adetim 10 gün gecti 6. günde idrar testi yapmıştım negatif cıktı. bütün belirtiler var bendede mide bulantısı dışında acaba hamilemiyim yaa belirsizlik cok kötü bide bu sabah çok hafif pembemsi bi akıntı oldu acaba hamileysem yerleşme kanaması olablimi cvr yazarsanız sewinirim lütfenn çok merak ediyorum

Canım pembe leke gelmişse arkasından büyük ihtimalle adet kanaman gelecektir yakında, ama bi ihtimal geç döllenme olup da şu an yerleşme kanaması yaşıyor da olabilirsin, bu durumda kanda henüz çıkmamış olması da normal tabi, inş. hamilesindir... Bu lekelenmenin ardından bir iki gün içinde adetin gelmezse tekrar test yaptır bence, hayırlısı olsun canım.... :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…