hamileyim ama annem beni iş makinası gibi görüyor:(:(:(:(

cnm ya evinde kalabilceğine inanaıyorsan evinde kal tabi daha rahat daha huzrlusundur jkendi evinde ama problemli hamilelik geçiriyomuşsun sınuçta evdede yalnız olmaman gerekir
yanında kalabilcek seni anlıyabilcek yakın olduğun biri varsa rica et ondan evine geç. annenler konusunda da seni çok ii anlıyorum şimdi senin hasaslığında büyük etken belki normalde sana ters gelmicek en basit olay bile bu konumda içinden çıkmaz hal alıyor fakat bunları düzletmekde biraz sana düşüyo rahat olmaya çalış yani sonuçta hamileliğide herzaman yaşayamıcaksın özel zamanlardan biri onunda sana işkence olmasından çok tadını çıkart derim ben.

bazen öyle iyi davranıyorki bazende sanki evlenip gittim diye laf söylemeye hakkım yokmuş gibi davranıyor çok kırılıyorum belli etmemeye çalışıyorum ama artık bugün bııktığımı hissettim umarım hamileliğimden dolayı böyle hissediyorumdur

canım biliyorum ki sen seve seve yardım edersin. bence iyi niyetini kullanıyorlar annen kızkardeşinle beraber yardımlaşarak yapın diyeceğine birde sana mı yakınıyor sonuçta sen iki canlısın biraz daha anlayışlı olması lazım . annen ve kızkardeşinle bu durumu konuş.. annenlerin yaptığını kaynanan yapmış olsa ne yaparlar

aman şekerım onların bıdıbııdıları bıtmez wala cok zor, dedıgın gıbı yap işte
sımdı bıraz daha rahatladın mı pekı hihoyyyt

çok haklısın ama söylediğim zaman sizde o dönemden geçtiniz diyor ablam için hiç buşekilde düşünmüyor ben kaynanama çok haksızlık yaptım şimdiye kadar tamam beni istememişti ama en azından ona gittiğim zaman soframı önüme koyar elimi bile sürdürmez montumu bile giyerken kendi tutar istemesemde zorla yapar eşime hep diyorum annene çok kızıyorum ediyorum ama kendi annemden görmediğim şeyleri annen bana yapıyor hoşuma gidiyor diyorum zaten eşimde bana kızıyor farkında çünkü kardeşim ona bile terbiyesiz tavır takınıyor uyarsamda fayda etmiyor aynı şeyi kaynanamlar bana yapmış olsa söylenmeyen kalmaz hata bende ortayı bulamadım kayınvalidem başında beni istemedi diye hep ona zıt gidip ailemle oldum halbuki her iki taraflada mesafeli olsaydım belki daha çok özlenirdimsenağlamaşimdi süt içicenmi yapıyımmı diyor ama benim için bunun anlamı yok şu anda nasılolsa yine aynı olucazsenağlama

bence ailene biraz tavrını belli et hamilelikten bu alınganlığı yapmadığını bu durumun seni üzdüğünü anlasınlar kızkardeşin eşine terbiyesizlik ediyor annen bu durumada mı birşey demiyor canım. senin gibi yalnız olupta evde olan birçok kişi var. seni üzüyorlarsa tepkini belli et evde otur komşun bir yakının senin yanında kalsın

zaten bu akşam dönüyoruz canım evimize bundan sonra eşim erken gelicek rahatsızlığımıda açık açık söyliycem çünkü bu şekilde kendimi yiyip bitirmektense en mantıklısı bu ya kardeşimin tavırlarına bir çare bulsunlar tabiki gençkız oluyor onada hak veriyorum ama terbiyesizlik yapmasına göz yumamam heleki eşime aksi halde gerçekten kendi annemde olsa mesafemi koyucam

boyle annelerde mi var cok uzucu, cok yipraniyorsun evine don sen yanliz degilsin unutma Allah seni gorur ve gozetir aklina kotu seyler getirme canim....

cnm senin şımartılmaya ihtiyacın var.hakkında genelde tam tersi olur anneler.kıyamaz kızlarına bu dönemde pek ama.sizin durumunuz.biraz farklı.sanıyorum anlamıyorlar sizi.yinede kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum.sizde ihtiyacınız olan tüm ilgiyi eşinizden isteyin ozaman.güçlü olun ayrıca.hamile olmak demek.hastayız.zordayız.anlamına gelmiyor.insan bazen kendi kendine yetmeyi öğrenmeli.sağlıklı ve hayırlı bir doğum diliyorum:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…