Hamileyim aldıgım kiloları nasıl verecegim :(

sakin moral bozupta diyete falan girmeyinde :)

İnsallah canım sende biraz ye bence bebege bol bol vitaminli şey lazım :) evet benimde dikkat etmem lazım hamur isi falanda cok tüketmiyorum aslında nasıl bu hale geldim anlamadm

Peki ağırlık durumun nasıl. Ben uyuyamyorum gecelerı. Suan yattım ama karnımda bacagımda kasıgımda bildigin adet agrısı gıbı agrı ve gaz sanırım. Haline sukret dıye yazıyorum; benegım asagıda, suyum cok cok fazla, erken dogum rıskım var. Agrım cok. Oyle işte... Derdin kilo olsun:)

Boyum 170 görenler cok kilo almamıssın diyor. Bölgesel aldım kiloyu.

Canım benım gece uykusu kalmadı resmen. Sürekli tuvalete gidiyorum cok su iciyorum. Benim bebek daha yukarda su an. 36. Haftadan sonra dogumda risk yok diyorlar ama. Sabah bi kalkıyorum ayaklar şişmis zaten su an yüzüm ellerim her yerim sis. Tuzda tüketmşyprum nerden geldi bu ödem anlamıyorum.

Sen mankenmişsin zaten:) balık etli olmuşsundur zaten:) masallah
doksan kiloyu bile kaldırır sanırım bu vucut:) aynen su an cok asırı göze batan yerim yokta esim zayıf seviyor diye takıyorum.

sakin moral bozupta diyete falan girmeyinde :)
Aynen düşünmüyor değilim. Bu seferde bebegimi ac bıraktım diye kızarım kendime. Karatay diyetine alışkınım aslında nerden alıyorum bu kiloyu anlamıyorum. Cok ekmekte tüketmem aslında.

Evet aslında baktırmak lazım en azından bu son haftalarda fazla kilo almam.

İnsallah veririm bende canım. Moral oldun tesekkurler.

Üzme tatlı canını.ilk gebeliğimde 65 ile başladım 89.... kusur hadı 90 dıyelim.doguma gırdım.....ödemlerimi görsen haline şükrederdin.niye öyle olsu bilmiyorum vucudum resmen sapıttı.sezeryan ile dogum yaptım .bebegim ters gelmişti.ilk gece 10 kilo gitti.ödemlerim çok uzun süre sonra tamamen indi.klan 15 kilonun 10 kılosuda emzirme ve insan dışı uykusuzluk ile gitti.hemde spor yok yuruyuş yok vs .kaldı beş kilo:)şimdi ödemlerim daha az ama sanırım yıne çok fena kloluyum:)bunuda verırım dıyorum .hele bi buyuyup parklara götüreyım ıkısını bırden ....daha zayıf olmay ümid ediyorum.hamilelik sonrası kilo almamakda cok onemli bu arada.bi çok arkadas hamilelik döneminde değilde sonrasında ciddi kilo aldı.sut yapsın dıye yıye yıye.:)

60 kiloyla hanile kaldim
85 kiloyla dogum yaptim dogumdan sonra 6 ay gecti 77 kiloydum
Birgün bir fotografta kendimi görünce dankk etti ve hemen diyete spora basladim
Suan 57 kiloyum dogumdan sonra rahat rahat verirsin kilolari yeteeki iste...

Aslında süt yapsın diye saglıklı sey ye yeter diyorlar. Bebegimi daha cok merak ediyorum az kaldı baya. Ama bir taraftan da zayıflayabilecek miyim diyorum. Dogumda benim on kiloya yakın gitse bile yine üstümde kalcak. Eltim gördü beni nasıl kilo almışsın diyor bana bende saol dedim cok destek oldun. Siz masallah cok iyi vermissiniz.

Masallah siz de iyi vermissiniz dogumu hayırlısıyla atlatalım da insallah veririm kalan kiloları da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…