Hamileyim aldıgım kiloları nasıl verecegim :(

btlyur

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
1.420
788
Merhaba su an hamileyim 60 kiloyla hamile kaldım. Su an 77 kiloyum daha doguma var. Hem ben kilo alıyorum hem bebek kilolu. Bir hafta önde takip ediyor. Bu aralar sürekli bir seyler yemek istiyor canım gece bile fark etmiyor. Bebegim gelecek diye heyecanlıyım ama bu kiloları takıyorum nasıl verecegim bunları. Esim zayıf seviyor. Spor yaparsın demi sonra diyor. Zaten hamilelikten dolayı olmuyor giysiler ama hamilelikten sonra olmayacak bölgesel her yerim genişledi

Oo Can'ım daha hamilesin
Bunları düşünüp Zaman öldürüreceğine
Bebek gelişimlerine
Doğru emzirme yöntemlerine
Bebek gaz problemlerine bak onları araştır
Hem kafan dağılır
Ben doğum yapalı 3 ay oldu 25 kilo almıştım
10 kilom doğumdan sonra ki 1 hafta da gitti
İki haftadır 3 kilo almışım
Şuan 72 kiloyum
Pilatese gideceğim
Sende hele bi doğum yap kendine gel
Spora yazılırsın
Eşin de kendi zevki peşine düşmesin
Bi yavru vereceksin ona
Kolay değil öyle

Şeker olabilir bu kadar cabuk kilo almanızın sebebi. Sezeryan ile dogum yaparsanız 6 aydan önce spor yasak sadece yürüyüş

suanda spor yapabilirsiniz en azından yuruyuslere cıkın sanırım kullanılan vitaminlerde istah acıyormus
Aynen su an kullanmadığım sey kalmadı. Kan hapı,magnezyum, balık hapı aydan aya D vitamini. İştahım da bi acıldı aksam iki tabak yiyorum resmen. Her hamile böyle mi acaba.

Şeker olabilir bu kadar cabuk kilo almanızın sebebi. Sezeryan ile dogum yaparsanız 6 aydan önce spor yasak sadece yürüyüş
korkuyorum zaten sezeryandan su an yurt dısındayım burda dogum yapacağım insallah bebek 4 kiloyu gecince sezeryan yapıyorlar

Bundan sonra sık dişini, doguma kadar yogurt cevız vs kılo yapmayan aeyler ye. Dogumdan sonra emzırdıkce spora da gerek kalmadan gıdecek kıloların

Aynen su an kullanmadığım sey kalmadı. Kan hapı,magnezyum, balık hapı aydan aya D vitamini. İştahım da bi acıldı aksam iki tabak yiyorum resmen. Her hamile böyle mi acaba.
ben denk gelmistim internette hamile bir kadın vitaminleri doktor tavsiyesiyle bıraktım kilo almıyorum demisti vitamin taraması yaptırın eger vitamin duzeyi yeterliyse kullanmayın besinlerden alın gereken vitamini doktora bir danısmak lazım

Canım yorumun icin sagol. Bakıyorum sürekli bebekle alakalı seylere ama vücudumdan sogudum resmen bebekle birlikte kilo gitse bile kalacak yine. Esim sükür destekci ama o hep zayıf seviyordu zayıflarsın demi diyo ara sıra bende farkındayım kilo aldığımın böyle diyince kendimi kötü hissediyorum iste. Bebek dogunca nasıl spor yapcam diyorum esim bulunduğumuz yerde cok gec saatlere liradan calısıyor. Doguma kadar sanırım bende bi yirmi kilo alacagim.

Bende iştah 0. Ben de 34 haftadayım ve 7 kılo aldım dıye uzuluyorum. Sonucta dogum sonrası kuvvet de gerekıyor. Senin normalden 4 kilo kadar fazlan var suan. Dikkat et yemene. Kafaya da takma. Saglıkla al bebegını kucagına sonra verırsın zaten. Amaaan canım ne dertler var, sıkma bunun ıcın canını. Bir de ben hiçbalık hapı kullanmadım. Hata mı ettim :/ d vıtamını sydan aya demişsin. Gebe iken iğnesini verıyor mu drlar. Cok mu dusuktu degerın

Sıkma canını
Kiloların olsa da
Çok güzel bi anne olacaksın merak etme

Bundan sonra sık dişini, doguma kadar yogurt cevız vs kılo yapmayan aeyler ye. Dogumdan sonra emzırdıkce spora da gerek kalmadan gıdecek kıloların
Cok zor dayanıyorum cidden sürekli acım ya evet dikkat etmem lazım sizde hamilesinz sanırım sizde de böyle mi

Ayrıca.... Yakında bır cok arladasım dogum yaptı ve 15 ile 20 kilo arası alanlar vardı. İnan benegın 40 ı cıkmadan resmen cpgu kılolarını verdıler. İnsan hayret edıyor. Ama verılıyor. Zaten emzırırkem harcadıgın kalorı senin kac saat yapacagın spora denk olaxak.

Bende hamileyim daha cok yeniyim esim kilo alcan mi falan diye bi dokundurma yapar :) tatli hamur isi kizartma bunlardan uzak durun derim sonucta bebege faydasi yok.. hergun duzenli yuruyuse giderseniz bi nebze azalir kilo aliminiz.. ee geriside kalsin artik dogumda gidecek bi kismi bi kismi emzirirken gidecek bi kisminida spor yaparsiniz :) hic kafaniza takmayin derim.. saglicakla gelsin bebisiniz insallah

Hayırlı olsun simdiden bebeginiz. Siz iyi kilo almışsınız. D vitaminini ekmeğe kırıyorum yiyorum. Değerlerim iyiydi ama dogum sırasında kan kaybedebiliyormussun o yuzden kan hapı kullanıyorum. Magnezyumu da eklem ağrılarım cok oldugu icin kullanıyorum. Allaha sükür haklısınz büyük dert degil

Cok zor dayanıyorum cidden sürekli acım ya evet dikkat etmem lazım sizde hamilesinz sanırım sizde de böyle mi
Evet. 34. Haftadayız. Ben gebeliğin ilk 4 ayı 8 kılo verdım. Sonra da cok ıstahın acılmadı. Suaan 7 kilo almış durumdayım. Yani gebelik oncesi kıloma ancak ulastım. Bebegım iyi cok sukur ama ben cok halsiziö ve bunu az yememe baglıyırum. Oyuden uzulme. Kuvvet lazım. Tamam, senın bıraz fazlan var aöa dikkat edersen bı ıkı hafta, emin ol dıger bir cok gebe kadar kilo almış olacaksın . Veeee tekrarlıyorum. Erıyecek dogumdan sonra o yaglar kılolar:)

Tesekkurler hayırlısıyla bebeginizi kucağınıza alırsınız insallah. Bende basta cok kilo almadım türkiyeye bi geldim esimin ailesi sunu da ye bunu da ye dedi bana kilo aldırdı. Aslında ne yesem yarıyo su an. Saglıklı olsun diye meyve yedim o da kilo aldırdı sanırım.

Aynı benım gıbı kullanıyorsubux ilacları. Bu ay ekstra bitamin hapı verdı bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…