Hamileyim aldatildim yardim:(

Mutsuz_gebis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2018
11
13
31
Merhaba arkadaşlar. Ben 35 haftalık hamileyim esimle 7 yıl çıktıktan sonra severek evlendik. Evleneli 1 sene olacak.Hamileligim stresli geçti esim işinden oldu bir sure kendi annemde bir sure kayinvalidemde kaldik duzenli doktorumuz olmadı. Son aya girdik is buldu şehir degistirdik. Ev tasidim yerlestrdim ağlaya ağlaya geçti hamileligim anlayacağınız. Simdi tasinali 3 hafta oldu ise başlayalı da tabi bi yandan bebeğe hazırlık yapmak istedik beşiğini bile ikinci el aldık esimin elinde yok ailelerin durumu da belli kimse üzülmesin diye mütevazı davrandm bi kaç ay yatacak ikinci al alıp geçelim dedim. Çoğu şeyini almaşık bile .Bunun stresi ayrı dursun. Yinede küçük şeylerle mutlu olmaya çalıştım evde ona kendimce hazırlıklar yapıyorum. Konumuza gelecek olursak esimin beni aldattığını öğrendim tesadüf telefon faturasina bakiyordum bu ay en çok konuştuğu numara yabancı rehberine baktım kayıtlı değil kaydedip whatsaptan baktm bayan resmi. O uyuyordu. Aradım açmadı sonra msj attm müsait değil misin ben musaitim ac yazdm o da açtı ben esiyim kimsin dedim o da eşine sor dedi. Kapattm uyandirip sordum bu numara kimin diye ilk tanımıyorum dese de ben konuştum bayan eşine sor diyor kim dedim. İnstagramdan tanıştık sadece bir hafta konuştuk yüz yüze gorusmedik bile dedi. Hatta bana kızdı uste cikmaya calisti sen telefonumun nerelerine giriyorsun diye. Gecen pazar yüz yüze goruseceklermis ama engel çıkmış. Neyse kadın evli iki çocuğu var sadece dertlestik dedi. Benim kocamda beni aldatiyor pavyona gidiyor kızlar kucağına oturuyor ses cikarmiyorum dedi. İki hafta konusup mesajlasmislar . son bi kac gun konusmamislar.Esmde pisman oldum eve gelip seni bebegimizi dusundum dedi.Esim uç gündür yalvarıyor bi daha olmayacak kızımız için affet esseklik yaptım kopek gibi pismanim bize sans ver diye. En önemlisi de bu ilk değil daha önce de boyle konuşmalarını yakaladı. Evlendikten sonra herşeyi sildim o da bi daha asla olmayacak dedi. Evlendikten sonra bu ikinci oluyor . bana koyan da onca yaşadıklarımıza rağmen bana hatta bebegimle son haftalarda bize yaptığı. Ben affetmekten Yoruldum her defasında ayni sözler. Bu sefer çok pişman belli ama affetmek istemiyorum. Bosansam bi kaç haftaya bebeğimiz geliyor.napacagm bilmiyorum.

Son düzenleme:
canım şuan karnın burnunda nasıl boşanıcaksın ? bence çocuğunu bi doğur sağ salim sonra ailenin yanına taşın bebeğinle birlikte. ve bence affetme çünki bunun devamıda gelir. baksana 2 . yapışı diyorsun yine karar senin canım

Zor bir durumdasınız evet,ama kendiniz söylüyorsunuz daha önce de oldu diye, adam alışkanlık hale getirmiş resmen, evleneli daha bir sene bile olmamış bir de, bebeğinizi böyle bir babayla büyütebilecek misiniz, en önemlisi bu adamla aynı evde yaşamaya hala devam edebilecek misiniz bir şey olmamış gibi ?

Demekki uslanmamış yazık!
Nedenilir ki buradan ben bile bir cümle yazmaya utanıyorum böyle adamalara.
Allah sizi bir sesle kurtarsın.
Yavrunuza bağışlasın.
Şuan da çok duygusalsınız anlıyorum ama sanki son olmayacak gibi aldatmaya meyilli gibi.
Günah alamam ama çok ciddi karar vermeniz lazım.
Öyle yada böyle iyice düşünün.

Çok üzüldüm senin adına ama malesef yapılacak şey belli. Anlamıyorum bu erkekleri bu kadar sıkıntıdan sonra nasıl düşünebiliyorlar nasıl yapabiliyorlar hele de siz hamileyken.. Bence doğuma kadar annenizin yanına taşının destek olacaklardır eminim doğumdan sonra bebek biraz ele avuca gelince çalışmaya başlarsınız. Affetmeyin affederseniz aynı şeyleri yaşamaya devam edersiniz

İki tarafta mide bulandırıcı pislik yapmışlar resmen.

Ne karakter kalmış ne onur ne şeref.

Çok üzüldüm evladın ve sana Rabbim yardımcın olsun.

Siz bir süre ailenizin yanında kalın bence. O bir anlasın yaptığı hayvanlığı. Siz de kendinizi dinleme fırsatı bulmuş olursunuz. Bebiş geldikten sonra zaten düşünemeyeceksiniz. Bir süre yalnız kalmanız hayrınıza, sağlıklı karar vermeniz adına. Sağlıkla kucağınıza alın inş.

Bu neymiş arkadaş ya ayranı yok içmeye... Bebeğinin beşiğini eşyasını zar zor alacak durumda şu yaptığına bak. Nasıl eşime destek olurum yavrum için ne yaparım demiyoda dertleşmişmiş. Ağzının üstüne çarpıcaksın elinin tersiyle.Tövbe yarabbii. Sorsan da yok geçim sıkıntısından bunaldım da, yabancı biriyle dertleştim de sadece bilmem ne der, cebinde beş kuruş yok maşallah aklı uçkurunda. Seni üzmek istemiyorum ama çok sinirlendim. Kesinlikle affetme derim, biliyorum çok zor bu durumda ama ailen destek olursa boşanmayı haketmiş. Aldatmak başta beyinle olur benim gözümde

Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor bir durumdasın. Allah'tan korkusu olmayan bir insan her zaman aldatır. Demek ki isteği insan ile evlenip bebek beklemek yetmiyor adama hayatında sürekli bir boşluk var ki doldurmaya çalışıyor başkaları ile. Kendini bilmez hayatı anlamamış bu adam. Şu saatten sonra affetsen ne affetmesen ne hep buruk olacak için, bebeğini kucağına aldığında bile aklında olacak bu En iyisini sen bilirsin hep dua et Allah en güzelini versin hakkınızda.

Allah yardımcınız olsun gerçekten çok üzüldüm. Çok mide bulandırıcı bir durum. hayırlısıyla evladınızı kucağınıza alın ondan sonra sağlıklı şekilde ne yapacağınıza karar verin. en doğrusu bu

öncelikle ikinci el yatak aldığınız için hiç üzülmeyin.
imkan olsa bile böyle şeyler paylaşılıyor.
ben de verdim ve aldım..
iş değişikliği şehir değişikliği bunlar da olabilir.

eşinizin yaptığına ise ne denir ki..
ahlaksızlık..
ama mantıklı davranın. bebeğiniz dünyaya gelecek, onu maceraya sürüklemeden planınızı yaparak ilerleyin.

Yakalaninca pisman olmus ya resmen. Yakalanmasa emin olun tekrsr bulusma organize ederdi. Bir defa affetmissiniz hazirlikli olmaliydiniz tekrarina. Ailenizin yanina donup dogumu orada yapin sonra da davanizi acin derim

Hamileleğinizin sonlarına gelmişsiniz. Tartışmaktan, sinirden, stresten kaçının bence. Adamı affedin demiyorum tabii ki. Ailenize doğum için yanınıza geldim deyip gidebilirsiniz. Eşinizden uzak durmak daha iyi gelir size. Şimdi hep gözünüzün önünde adam siniriniz bozulacak gördükçe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…