Hamilemiyim

bence hamilesin testlerde 0-5 arası non-pregnant(hamile değil) yazıyor 5in üstü hamile diye biliyorum ben..inşallah hamilesindir:) doktorlar emin olmadan demek istemiyorlar ondan bir daha çağırmıştır

Eğer hamilelik kesinleşirse bi mucize yaşamış olucam. Hem kondomla korunup hemde geç döllenme ile hamile kalmış olucam. Çok büyük bi süpriz oldu şuan bu durum bize. Ama inşaallah gebelik devam eder :)))

Kızlar dün beta hcg testi yaptırdım sonuç 7,85 çıktı. Doktor sınırda dedi değer pozitif ama kesin hamilesin diyemiyorum haftaya testi tekrarlayalım o zaman kesin belli olur dedi.

aaa çok sevindim canım 2 gün sora bile tekrarlasan artması süper bi değer ama bana kalırsa sende var bişiler hadi bakalım hayırlısı inş.vardır

aaa çok sevindim canım 2 gün sora bile tekrarlasan artması süper bi değer ama bana kalırsa sende var bişiler hadi bakalım hayırlısı inş.vardır

Ben 12 martta adetimi 5 gün geçmişken yaptırmıştım 0, 100 negatif çıkmıştı 1 hafta sonra 19 martta adetim 13 gün geçmişken yaptirdim deger 7, 85 çıktı yani pozitif. Adet olacağım tarihte yumurtlamışım ve korunmaya rağmen hamile kalmışım. Ama kimyasal mı kesin gebelik mi zaman belirlicekmiş. Yarin tekrar test yapıcam başka hastanede bakalım değer artacak mı? inşaallah artar..

Ben 12 martta adetimi 5 gün geçmişken yaptırmıştım 0, 100 negatif çıkmıştı 1 hafta sonra 19 martta adetim 13 gün geçmişken yaptirdim deger 7, 85 çıktı yani pozitif. Adet olacağım tarihte yumurtlamışım ve korunmaya rağmen hamile kalmışım. Ama kimyasal mı kesin gebelik mi zaman belirlicekmiş. Yarin tekrar test yapıcam başka hastanede bakalım değer artacak mı? inşaallah artar..[/QUO
alala ya bide yumurtlama günü 14.gün bilmemne diolar şuna bak sen adet günü yumurtlamışsın ne ilginç yaa allahın işine bak ama benimki ortalardamı baştamı sondamı belli deil valla bi türlü denk gelmio :KK43:hayırlısı ama sende kesin bebek var korkma içini ferah tut bu doktorlarda felaket tellalı gibi benim arkadaşımın 4.haftada kesesini görememişti bebek deil demişlerdi şimdi 4 aylık oldu kızı maşallah hiçbi sıkıntısı yok sen içini ferah tut

:)sende sağol canım vallaa napim canıma tak etti artık bu 6.ayım uğraşıyorum birgün adetim 4 gün geçti tabi bende bütün belirtiler var midem bulanıo başım dönüo hatta sabah sabah canım kuru fasulye pilav istiyo aşeriyorumda sözüm ona :) normaldede hiç adetim gecikmezdi göğüslerim falanda şişmezdi ben hamile moduna girdim nerdeyse ilan edicem hamileyim die test yaptım negatif çıktı tabi idrar testlerinede güvenilmio die kendimi avutuorum hastaneye gittim kan verdim havalı havalı pozitif çıkcakya sonucu bi aldım 5.1 dünya başıma yıkıldı yemin ederim her adet olduğumda ağlıorum allah kimseye yaşatmasın ne zor bişimiş bu tabi bu arada adımıda kısıra çıkarttılar oda ayrı bi mevzu daha 1 senelik evliyim ya düşün gitmediğim dr.kalmadı hiçbi sorun yok dilerim rabbim kimseye yaşatmasın bunları inşallah hamilesindir canım

cnm hamilelik 5 den başlıyo senn 5.1 miş bi umut var bence geç döllenme filan olmuştur iki gün sonra gene yaptır bence

cnm hamilelik 5 den başlıyo senn 5.1 miş bi umut var bence geç döllenme filan olmuştur iki gün sonra gene yaptır bence

tatlım bu olay taa aralık aında olmuştu ondan sora bu ayla beraber 4.adetimi gördüm ...gerçi bi drla konuştum bana olmuştur tutunamamıştır dedi gerçektende ondan sora bidaha hiç adet gecikmesi yaşamadım normaldede yaşamam hiç

tatlım bu olay taa aralık aında olmuştu ondan sora bu ayla beraber 4.adetimi gördüm ...gerçi bi drla konuştum bana olmuştur tutunamamıştır dedi gerçektende ondan sora bidaha hiç adet gecikmesi yaşamadım normaldede yaşamam hiç

hmmm tarihe hiç bakmadım cnm ama dr katılıyorum bencede tutnamamış çünkü hiç çıkmazdı o zmn

hmmm tarihe hiç bakmadım cnm ama dr katılıyorum bencede tutnamamış çünkü hiç çıkmazdı o zmn

ewet canım ama biliomusun o ay 3 4 günde bir ilişkiye girmiştim bence benim eşiminde spermi galiba az çünkü ondan soraki aylarda bigün durup bigün yada hergün oldu ama bitürlü ihtimali bile olamadı tam günümde adet oldum :KK43: sen hamilemisin adaymısın olmayamı çalışıosun ne durumdasın :)

ewet canım ama biliomusun o ay 3 4 günde bir ilişkiye girmiştim bence benim eşiminde spermi galiba az çünkü ondan soraki aylarda bigün durup bigün yada hergün oldu ama bitürlü ihtimali bile olamadı tam günümde adet oldum :KK43: sen hamilemisin adaymısın olmayamı çalışıosun ne durumdasın :)

ben hamileyimmm cnm dün gördüm kesemizi bizimkide karışık ben pkoluyum kiloluydum 17 kilo verdim eşimn hızında vardı biraz bir dahaki ay aşılamam vardı bu ay hiç takmadım aşılama olucak diye ne yattım ne bacaklkarımı kaldırdım nasıl oldu valla anlamadık hayla şoktayız ama bu ay eşime keçiboynuzu yaptım sende bi dene derim

meraba kızlar bnm bgün adet olmm lazmdı henüz bşey yok dün test yaptım ikinci çzgi acık pembe ama belli szce hamişmyım :KK49:

ben hamileyimmm cnm dün gördüm kesemizi bizimkide karışık ben pkoluyum kiloluydum 17 kilo verdim eşimn hızında vardı biraz bir dahaki ay aşılamam vardı bu ay hiç takmadım aşılama olucak diye ne yattım ne bacaklkarımı kaldırdım nasıl oldu valla anlamadık hayla şoktayız ama bu ay eşime keçiboynuzu yaptım sende bi dene derim

öncelikle tebrik ederim allahım eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bi evlat olarak kucağına almayı nasip etsin ...zaten hep kafaya taktığımız için olmuyo ya bak sende diolsun ne yastık ne bacağı yukarı dikmek hep hikaye aslında ama bi umut işte bu arada keçiboynuzunu bende aldım bugün eşime akşam içircem canım kendimede soğan suyu içicem bana dua ett ne olur hamilelerin duası kabul olurmuş

öncelikle tebrik ederim allahım eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı bi evlat olarak kucağına almayı nasip etsin ...zaten hep kafaya taktığımız için olmuyo ya bak sende diolsun ne yastık ne bacağı yukarı dikmek hep hikaye aslında ama bi umut işte bu arada keçiboynuzunu bende aldım bugün eşime akşam içircem canım kendimede soğan suyu içicem bana dua ett ne olur hamilelerin duası kabul olurmuş

aminnnnnnn cnm dua etmem mi ederim allah tüm isteyenlere versin inşllh

zaten insanlar tuhaf sevgili olursun ne zaman nişan, nişanlı olursun ne zaman düğün ,evlenirsin ne zaman çocuk, beklersin 1 sene kocanla hayatın tadını çıkartcam diye onlar senin adını çıkarır aynısı bende merak etme sadece karşılarında durmayı bilceksin istemiyoruz de geç deniyoruz olmuyo deme
bendede aynı seyler var ama bız 4 yıllık evlıyız 4 yıldırda korunuyoruz bıraz maddı sıkısıklıklar vardı aılesı destek vermedı esımın bı gun kaynanamlardayım sobaya yaslandım ne guzel sıcak felan dedım kaynanam demzmı cocugu olmayanları sıcaga oturturlarmıs benım sınır bastı dıyecektım oglunun götü düzelmedi borc:KK43::KK43: borc bende cocuk yapmasını blıorum neyse dedım aradan bı kac saat gectı vay bızım komsunun cocugu olmuyoda sızıde goturelım o doktora demezmı sınırlerım hopladı yıne cektım kocamı kenara bak annenle konus kalbını kırıcam yoksa dedım ankaraya dondum evıme dr. gıttım herhalgı bırsey cıkmadı yanı bebek sahıbı olabılırsın dedıler bende gozlerıne soktum sonucları aradan bıraz zaman gectı kardesı demezmı lan yksa sende dayım gıbı kısırmısın dıe ne kadar zoruma gıttı ınsanı hıc bırsey uzmuyorda bu laflar cok uzuyor bu ay adetım 10 gun gectı ama hala korunuyoruz umıtlendım 7.gun test yaptım negatıf cıktı hayırlısı ınsan cok bekleyınce hevesıde kalmıyo evlılıgın ılk zamanları daha cok heves edıyor ınsan artık hayat monotonlaştı akşama kadar ev işleri akşamda koca yemek yer yatar ee cocukla baş edecek sensın sadece hızmetçi gibisin boyle bı hayata nasıl alışır insan bılmıyorum kızlar :KK43:
:KK43::KK43:

inşallah canım ara ara yaz bebeğin durumundan haberdar et bu arada bi belirtin varmıydı hamile olduğunu nasıl anladın

belirtilerim vardı cnm ama psikolajiktir diye takmıyodum göğüslerim çok şişti ağrıyolar bide bnm kalçama ağrı giriyodu bu aralar sol kasığıma giriyor midemde daha tık yok ben test yapmamakta ısrarlıydım hayla adet olucam diye annem test almış gelmiş cnm bide bu ay çok rüya gördüm kendimi hamile gördüm kuş yumurtluyodu meyveler gül ağaçları daha bir sürü

X