hamilemiyim ???

amin canım teşekkürederim test yaptırıcam ben pek zannetmiyorum ama umut işte sonucuda paylaşırım Rabbim isteyen herkesi cocuk sahibi yapsın sağlıkla

Mutlaka yaz sonucu bi suru dua etcem sana insallah hamilesindir tum kalbimle diliyorm :)

mrb arkadaşlr. evlendiğimiz 1 yıl olmak üzere evlendiğimizden bu yana hep yumurta takibi adetleri say kaçıncı günü hep öyle geçti.doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma var nedenini araştıralım dedi.adetin 5.günü gel dedi gittim adetle beraber gitmiş dedi.sonra bir daha bakmadı o konuya.seraphone verdi 5 gün kullandım çatlatma iğnesi oldum koldan.adete 5 gün kaldı herhangi bir belirti olarak arasıra karın ağrısı oluyor adet sancısı gibi üşütmektende olur tabide.birde aşırı duygusallık oluyo bende arada ağlıyorum sebepsiz .çatlatma iğnesiyle alakalı olabilirmi.aynı sorunu yaşayan varmı aranızda.uzun yazdım biraz kusura bakmayın.

selam kızlar,
adetim 30 günde bir oluyor her ayın 11 inde adet oluyorum ama bu ay 14 olmasına rağmen hala adet olmadım ayın 11nde ilişki sonrası çok çok açık pembe akıntı geldi sonrasında bir akıntı ya da adet başlaması olmadı 6 aydır bebek için çalışıyorum bir kaç tane de test yaptım negatif çıktı en son testimi pazartesi (10.03.2014) yapmıştım negatifti adet gecikmesi şubat ayının 28 gün olmasından kaynaklanıyor olabilir mi yani 31 gün tamamlanacak ve sonra adet kanaması gelebilir gibi bir nedenden mi gecikti acaba yoksa hamile olabilirmiyim gibi bir umuda da kapılmak istemiyorum korkudan bir daha da test yapmadım noolur bişeyler söyleyin moralim sıfırın altında

şubat ayı 28 gündü onu hesaba kattın dimi canım...bir kaç gün daha bekle test yap inşallah hayırlı haberler verirsin.şubat ayını sayarsak tam bugün 30.gün oluyor.inşallah adet olmazsın.

şubat ayı 28 gündü onu hesaba kattın dimi canım...bir kaç gün daha bekle test yap inşallah hayırlı haberler verirsin.şubat ayını sayarsak tam bugün 30.gün oluyor.inşallah adet olmazsın.

evet işte 30 gün tamamlanacak diye geciktiyse bugün 30. gün oluyor ve hamilelik için hiçbir belirtim de yok ne bileyim umutlanmak da istemiyorum ama dediğin gibi inşallah adet olmam da bebiş gelmiştir artık ki etrafımda herkes hamile benimle aynı ayda evlenmiş olan arkadaşlarım 5 aylık hamile ve ben hala çırpınıyorum moralim bozuluyor kendime engel olamıyorum sen de bebek istiyorsun sanırım rabbim cuma gününün yüzü suyu hürmetine isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah..

ahh canım istemezmiyim tabiki istiyorum.duygularımı bastırıyorum rabbime isyan gibi olmasın diye.hayırlısı artık olmazsa yapçak bişey yok allah öyle uygun görmüştür yada zamanı vardır.sende bu şekilde teselli et kendini artık takma allahın var bi bildiği hayırlı olmucak belkide ondan vermedi.doktora göründün mü peki iltahap olabilir yumurtan gelişmi olabilir.benim en korkutuğumda tüplerin tıkanıklığı inşallah öyle bi durum yokturda rabbim fazla bekletmez sağlıkla hayırlısıyla bizide evlat sahibi yapar inşallah.

teselli ediyorum kendimi ama işte çocukluğumdan beri hayattan en çok istediğim tek şey bir bebek sahibi olmaktı 29 yaşında ve sonunda evlendim artık bebeğim olabilir diye sevinirken aylardır bekliyor olmam moralimi bozuyor. ablam 40 yaşında ve 5 gün önce doğum yaptı diyorum yaşı ilerlemiş olanlar bile doğurdu ben niye bekliyorum acaba işte öle arada bi geliyorlar bana :)
doktora da 2 ay önce göründüm hiçbir problem yok hatta benden sağlıklısın 5-6 ay daha olmazsa eşinle birlikte gel geniş bir araştırmaya başlarız dedi bekliyoruz bakalım.. sen kaç aydır bekliyorsun canım?

normal olanl hiç bir sorunu olmayanlarda bile %25 miş gebelik şansı.doktorum baba diyorki 3 ay olmadan kendinize hamile teşhisi koymayın.her zaman adet bekleyin.eşinizle birliktelik anında çocuk olucak diye ilişki yaşamayın.bu konuları kimseyle konuşmayın eşinizle birbirinize senden kaynaklı olmuyor şikayeti kesinlikle yapmayın der her gidişte.1 yıl olmadan hamile kalınmıyor genelde bütün tanıkdıklarım evlendi 1 yılı doldurdu öyle hamile kaldı.doktorda ilgilenmiyor 1 yıl olmadan.adetin 14-15-16 günleri dene altına yastık koy.keçiboynuzu yiyin hiç sewmem :).köyde yaşayanlar evleniyo hemen hamile kalıyo doğal beslenmeden heralde.bn hiç korunmasım olmadı işte.çörek otu kürü flnda yaptım adetimi 2 gün geciktirdi yine bişey olmadı.

köyde yaşayanlar samanlıkta kocasıyla birleşiyo donunu çekiyo tarla sürmeye gidiyo yine de hamile kalıyo biz de yok yastık koy yok bacaklarına duvara dik yok kalkma yat bir saat fin ne yaptıysak olmadı benim denememin ikinci ayında baya bi kocakarı tavsiyeleri yaptım ama olmayınca bıraktım akışına 6 ay benim için bir sınırdı çünkü ablam da abimin eşi de 6. ayda hamile kaldıklarını söyleyince 6 ay sonra benim de olur herhal diye bekledim ama maalesef az önce adet oldum :)))) güler misin ağlar mısın..

allah iyiliğini versin güldürdün beni :))).bende ayın 19 da bekliyorum çatlattık yumurtayı ama yinede adet olurum gibi geliyo.çok sigara içtim bide .bizim yumurta çatlıyo döllenmiyo heralde.dur bakalım millet 3-5 yıl bekliyo 6 ay naptın sen :)).umutlarımız bir dahaki aya sen çalışıyomusun.

benim çatlıyor mu çatlamıyor mu yumurta oluşuyor mu oluşmuyor mu ondan da haberim yok doktor bekle dediği için sen en azından biliyosun ona göre tadavini uyguluyorsun bi de bile bile şu zıkkımı içmesek ( 6 ay bana 60.000 yıl gibi geldi yav
evet çalışıyorum.. sen? bi de nickteki 16 ne anlama geliyo bursalı mısın yoksa?

evet bursalıyım canım.sigarayı bırakmk zor uzun zamandır içiyorum (.bnm tedavimde yumurtam 14 mm oluyo sönüyodu.şimdi yumurta büyüttü hapla.iğneyle çatlattıda.çatladığı zaman çok felaket yumurtalık ağrıyo.ne tarafın ağrıyosa ordaki yumurta çatlıyo demek.14.yada 15.gün çatlıyo bnm öyle oldu.adetin geçerse gel dedi.adet olursan tekrar aynı işlem dedide.ben gitmeyi düşünmüyorum artık olcaksa nasipte varsa olur dedim.doktor fazla ilgilenmiyo.iyi bi doktor bulmak gereklide şimdi zamanım yok çalışıyorum.sen nerdensin.

ben istanbuldayım ama bursalıyım hemşeri çıktık :)
doktorun ilgilenmiyorsa dediğin gibi başka iyi bir doktor bulmalısın tedaviye başlamışken yarım bırakma bence..
benim ağrım sızım hiçbi haltım olmuyo yumurta oluşmuyor mu çatlamıyor mu merak içindeyim ama yapacak bişey yok eşimin bu da mı gol değil bee deyişine karşılık aşkım bu ay da babalığı tek çizgiyle kaybettin diyorum dalgaya vurduk napalım :)

bizde öyle valla hemşo :)).çalışan olunca daha rahat geçiyor evde olunca insan bunalım yapıyo.bnm eşim 35 yaşında bn onun için istiyorum daha çok .bakalım şu adet gelsin geçsinde bakıcam duruma göre.bide adet olmazmışım şok şok hahahah

Bu işler kısmet işi galiba kızlar, Allah ne zaman ol derse o zaman oluyor. Yok yastık koy, yok kalkma 1 saat, ayaklarını dik falan hepsi laf. Ben evlenmedem 5 ay önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Aralık ayında düğünüm oldu, 29 Ocak doğum günümdü, eşim o gece bebek istediğini söyleyince çok sevindim. Ama o sırada da hapı kullanmaya devam ediyordum. 7 Şubatta adet olacaktım ve en son hapım 8 şubat günüydü. 7 Şubat günü adet olunca son hapı almadım ve ilacı bıraktım. Doktora gidip çocuk istediğimi söyledim, sorun yok dedi. Ama doğum kontrol hapı kullandığım için ilk bir kaç ay olmayabilir üzülme dedi. Bizde ilk bir kaç ay zaten olmaz diyerek, ne yastık ne 1 saat yatmak falan hiç yapmadım yani.

Sonra ufak bir lekelenme oldu, aşırı bel-sırt ağrısı ve göğüslerimde şişlik oldu. Doktora gittiğimde 3 hafta 2 günlük hamileydim. Doktor bile şaşırdı. Bu işi görev gibi yapmamak gerekiyor sanırım. Sürekli tarih saat takip ederek yapıldığında strestan dolayı olmuyor.

Allah isteyen herkese versin inşallah. Tüm dualarım bu şekilde sizler için.

Bir de ayrıca, ben eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı ama kan tahlilinde pozitif çıktı. O yüzden idrar testleri erken gebelik sonucunu göstermiyor.

ben evde olsam hiç aklıma gelmiyor ev işinden düşünecek fırsatım kalmıyo boş zamanlarda da açıyorum film izliyorum evde daha kolay benim için iş yerinde daha çok düşünüyorum ne hikmetse bende ters yani.
ay hadi inşallah olmazsın da ne güzel birlikte seviniriz :)) bana mutlaka haber ver ama merak ederim tamam mı?

bnde yeni başladım çalışmaya 3 ay evde kafa izni yaptım :)).tabiki canım olur yada olmaz haber veririm mutlaka.19 yada 20 si adet günüm bakalım artık ne olck :)

bnde yeni başladım çalışmaya 3 ay evde kafa izni yaptım :)).tabiki canım olur yada olmaz haber veririm mutlaka.19 yada 20 si adet günüm bakalım artık ne olck :)

ohh ne güzel ben kafa izinimi en son balayımda yapmıştım :) hadi inşallah güzel hayırlı haberlerini bekliyorum Rabbim yardımcın olsun ben de inşallah sana taaaaaa Nisan 15 gibi bir haber veririm ahahahaha

ohh ne güzel ben kafa izinimi en son balayımda yapmıştım :) hadi inşallah güzel hayırlı haberlerini bekliyorum Rabbim yardımcın olsun ben de inşallah sana taaaaaa Nisan 15 gibi bir haber veririm ahahahaha

:)) hadi inşallah allah yardımcımız olsun çalışmaya devam :)).sonuç içinde hayırlısı olsun hayırlı değilse olmasın ne diyim artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…