hamilemiyim ???

Belirtilerimiz ayni canim bende ayniyim bekliyorum cuma günü kan testi yaptiricam hayırlısı

Kaşıntı yapmayan kokusuz çok açık yumurta akı kıvamında çamaşıra bulaşmayan sadece peçeteye azıcık bulaşan akıntı
Göğüsler tam iki katı oldu damarlarım yeşil yeşil renk olarak belirmeye başladı
Sağ kasığımda batma gerilme ve acı var
Idrar torbası kısmında hafif bi şişlik var rahim idrar torbasının tam arka hizasında orda ara sıra bi sızlama
Göğüslerde acayip bi acıma sızlama ve sertlik
Göğüs uçlarında sivrilik(normalde içe göçükler)
Göğüslerde kahve kısımda büyüme
Bağırsakta gaz ve bu sebeple karında şişlik
Yumurtlama tarihimden itibaren tam 9gün geçti(18.gün yumurtladı )
Adetime 3gün kaldı

Bunlar gebelik belirtisi diye düşünüyorum zira adetime yakın sadece kasık ağrım ve vajinadan sızlama olur benim saat şaşmadan adet olurum 28.gün sabah ilk tuvalette görürüm.başka hiç belirtim olmadı.yeni kullanmaya başladığım hiçbir belirtim yok
1hafta önce kum düşürdüm ve eser miktarda enfeksiyon vardı idrarda son tahlillerde 3gün önce tertemiz çıktı hepsi(şükür)

Ne dersiniz gebelik belirtisi mi sizcede?çok fazla bilgi sahibi değilim ama bebek düşünmeye başladım ve bu tarz farklılıklar olunca acaba dedim..,

Bende de bu belirtilerin hepsi var.Normal de martın 4 ünde adet olmalıydım ama hala olmadı ve belim de ağrı göğüslerim de ağrı ve acı var.Kan testi için erken diyorlar ama ben merak ediyorum.İdrar yollarımda enfeksiyon çıkmıştı geçen ay ama alt seviye de.Hiç gecikmem olmazdı benim.

Idrar yolu enfekaiyonu adet gecikmesine sebep olmaz.erken degil aslinda adetine 2-3gun kala yaptirip 280leri gorenler var.icin icini yiyecegine yaptir derim:)

kan testi için erken mi diyorlar kim diyor onu yahu :/ kan testi bebeğin rahime düşmesinden bir gün sonra bile doğru sonucu veriyor ki senin adetin de geçmiş şuan test yaptırsan %100 doğru sonucu alırsın..

Merhaba kizlar forumlarda okumustum esinizle iliskiye girdikten sonra o isten sonra ya saga yada sola donup yarim saat yatilirsa tabi belin altinda yastikta olacak kesin kaliniyo demislerdi kesinliginden emin degilim ama denemekte fayda vardir

Valla canim bilmiyorum ama hamilede labilirsin adet gununu bekle gelmezse kan tahlili yaptir

Idrar yolu enfekaiyonu adet gecikmesine sebep olmaz.erken degil aslinda adetine 2-3gun kala yaptirip 280leri gorenler var.icin icini yiyecegine yaptir derim:)

Ya ben bi yaptırmak istiyorum bi istemiyorum :) çünkü kilom çok fazla dr.kontrolünde diyet yapıyorum ama olsun da istiyorum daha sağlam olması için yarın sabah test alıp yapmam lazım o zaman tabi adet olmazsam.

kan testi için erken mi diyorlar kim diyor onu yahu :/ kan testi bebeğin rahime düşmesinden bir gün sonra bile doğru sonucu veriyor ki senin adetin de geçmiş şuan test yaptırsan %100 doğru sonucu alırsın..

Hiç gecikmem olmazdı.Bugün sabah yaptırmak istedim kan testini pazartesi alıcaktım sonucu dayanamam o güne kadar yaptırmadım.

Hiç gecikmem olmazdı.Bugün sabah yaptırmak istedim kan testini pazartesi alıcaktım sonucu dayanamam o güne kadar yaptırmadım.

senin adet günün geçtiğine göre evda yapılan idrar testi bile sonuç verebilir
kan testini de 3 saat sonra fln veren hastaneler var ben kaç kez yaptırdıysam bir kaç saat sonra sonucunu almıştım mesela..

bende belirtilerimi sayıyım bari :) Allah herkese nasip etsin uğraşmak zor gerçekten ama olacağı varsada oluyo ben evlendiğimde korunmadım 3 ay sonrada 4 haftalık fln hamileydim sanırsam ocakta adet oldum 2-3 hafta sonra göğüslerimde şişme oldu zaten bu normaldede olurdu bende adetime yakın bi zamanda ama değişik bişey daha vardı oda 1 hafta süren halsizlik öyle bir halsizlikki birşeyim yok ama adım atsam yoruluyordum sürahiyi kaldırıyordum kolum ağrıyordu neyse adet tarihim geldi ve ben adet olmadım ama benim adetlerimde düzensizdi bazen 15 günde bir bazen bir buçuk ayda bir bazende düzene girerdi ben hep kist var bende derdim tarih geldi adet olmadım o aralar düzenliydi çünkü bir kaç gün bekledim olmadım eşime söyledim hamile olmıyım dedim cumaya kadar olmazsam test al bakalım dedim perşembe günü annem aradı seni rüyamda gördüm hamileydin varmı öyle bir şey bana söylememezlik yapmıyosun dimi dedi yok anne nereden çıktı hamile falan değilim dedim kapadım telefonu eşimi aradım annem böyle böyle dedi sen gelirken test al dedim eve geldi öyle açken yok sabah falanda yapmadım direk testi yaptım ve pozitif çıktı 1 hafta sonrada hastaneye gittim 5 haftalık hamileydim zaten hastaneye gittikten sonra sabahları böğürmelerim başladı mide bulantısı değilde direk öğürüyordum kuru kuru. idrar enfeksiyonu geçirdiysen içtiğin ilaçlarlada alakalı olabiliyor adet gecikmesi. ve ben adetimden hemen önce hamile kalmışım zannedersem :s

senin adet günün geçtiğine göre evda yapılan idrar testi bile sonuç verebilir
kan testini de 3 saat sonra fln veren hastaneler var ben kaç kez yaptırdıysam bir kaç saat sonra sonucunu almıştım mesela..

Teşekkür ederim :) eve gidince bi tane test alayım da yapayım,yoksa sabrım kalmıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…