hamilemiyim ???

adakizi1907

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
190
2
34
Merhaba arkadaşlar ben bu ay cok farkli hissediyorum kendimi karnimin alti ve kasıklarım da ara ara batmalar oluyo göğüslerim aciyo daha önce hic bir adet belirtisinde yasamadim yumurtlama gunlerinide tutturduk sanirim adetime 6 gun kaldi hamile olabilirmiyim sizce

Cok umutlandirmiyimda bendede ksiklarimda batma olmustu

allah her isteyeni tez vakitte bebek sahibi yapsın inşallah..

naçizane önerim ne olur yumurtlama günü vs çok planlı proglamlı gitmeyin öyle alakasız zamanlarda hamile kalan arkadaşlarım var ki.. en hayırlı zamanda gelecek diyerek aman stres yapmayın..

ben hamile kaldığımda hiç belirtim olmamıştı sadece içime doğmuştu.. emindim adeta.. ama bünye ile alakalı olabilir.. inş. öylesinizdir..

Sen suan beni gorsenn gozlerim dolu dolu dokunsam aglicam o kadar cok istiyoruzki guzel Rabbim kimsenin kucağıni boş bırakmasın

Amin canim, cok agladim ama cok sukur en sonunda Rabbim sevincten aglatti insaallah seninde oyle olur ben evliligimin 3 yili korundum
1 yili askinda olmadi, dusun hislerimi. İnsaallah su anki duygusalligin bebisden kaynaklaniyor olsun annesi

Amin canim, cok agladim ama cok sukur en sonunda Rabbim sevincten aglatti insaallah seninde oyle olur ben evliligimin 3 yili korundum
1 yili askinda olmadi, dusun hislerimi. İnsaallah su anki duygusalligin bebisden kaynaklaniyor olsun annesi
Inssss insss canim o kadar ihtiyacım varki o habere ahh ahhh bi anne oluyosun dese doktorr kosup sarılcam yani o derece

Ben ilk defa bu duygular icerisindeym sancim var batmalarim var fakat umrumda değil aci falan oyle guzel geliyoki sancilar anlatamam inss Rabbim her bakabilecek olana gercekten isteyene nasip etsin

Ben ilk defa bu duygular icerisindeym sancim var batmalarim var fakat umrumda değil aci falan oyle guzel geliyoki sancilar anlatamam inss Rabbim her bakabilecek olana gercekten isteyene nasip etsin

hadi inş. güzel haberler verirsiniz buradan:)

ama ne olur değilseniz de kısmet diyip moralinizi bozmayın.. stresle çok ilgili maalesef..

Arkadaslar SATim 1 şubat adet dongum 34 gunde bir. BAT IM 6 MART Subatin 15 inden beri goguslerim aciyor 17 subattan bu yanada kasik agrim var siddetlenerek artti. 3 gundurde bel agrim var. Sabahlarida hafif migde bulanrltim var. Sik sik idrarada cikmaya basladim. Idrarimda rengi koyu sari. Yani bircok belirtiyi yasiyorum. Dun esimin israriyla kaset test yaptim negatif cikti. Sizce erken miydi

1-.2 gun daha bekle bnce canm

Cnm benim inşallah hamilesindir. Belirtiler sanırım gebelik icin uygun da hislerin ne diyo :) ben de 2 gün kaldı ama adet olcam gibi hissediyorum. O batmalar yok o batmalar her ay umitlendiriyo beni. Ama ondan başka belirtim de yok

Arkadaslar iki gun de bir iliskiye girerek tam da yumurtlama gunumde (eczaneden test alaram yaptim)deniyoruz suan adetime 4gun var.daha once asla olmayan en bariz belirtim goguslerimdeki asiri ama asiri sanci batma sizi kasinti ve kahve kisimlarda kabarcijlar var.sag kasigimda batmalar var.2 gundur cok uykum var.sirtimda yanma var icerden alev aliyo gibi.bunlar hamilelik belirtisimi????yumurtlama gunum de tam 8 gun onceydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…