Hamilemiyim

Adet bitiminden hemen sonra ilişkiye girdiğini söyleyip hamile kalan tanıdıklarım var
Erken yumurtlama olmus olabilir
Kimisi ayda 2 kez yumurtluyormus belki digeri normal adetten 15 gün öncede yumurtlama olacaktı ama ona gelmeden erken yumurtlama ile hamile kalmışsınız bence :)
Sonucu bilgilendirirseniz merak ettim: ))
Bilgilendircem

Kızlar <3 çıkmış ne demek ki bu
Ya gebelik çok yeni yada kimyasal oluyor. Bir iki gün sonra tekrar test yaptır bence. Normalde 5 ve üzeri gebelik kabul ediliyor ama 3 de çok yakın bir rakam sanki henüz yeniymis gibi. Takip etmen gerek. Kan verene kadar yarın mesela edve idrar testi yapabilirsin.

Ya gebelik çok yeni yada kimyasal oluyor. Bir iki gün sonra tekrar test yaptır bence. Normalde 5 ve üzeri gebelik kabul ediliyor ama 3 de çok yakın bir rakam sanki henüz yeniymis gibi. Takip etmen gerek. Kan verene kadar yarın mesela edve idrar testi yapabilirsin.
Yarin sabah ilk idrarla yapacam ama zaten evde yaptığım pozitif oluyo

Birde bu mide bulantısı sebebini bilmiyorum gebelik olsa bile bu kadar erken mide bulantısı olamaz diye düşünüyorum
Birde adet sancisi vekoku hassasiyeti feln bunların hepsi psikolojikmen sanırım

3ten küçük çıkmış referans aralığı 5 falan büyük ihtimalle yani negatif çıkmış kanda ama idrar testleriniz nasıl pozitif çıkıyor anlamadım aynı eczaneden mi aldınız bütün testleri hepsi mi hatalı yani

Bu sekilde pozitif cizgi

Eklentiler

• 1000055089.jpg
    1000055089.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 122
O zaman koyulaşma yok ama silikleşmesi yok. Ya sen kesin gebesin kanda daha çıkmıyor ya da bu testler yalancı pozitif ama bunun ihtimali de çok küçük normalde yalancı negatif olurda pozitif çok nadir
Bende anlamadım kaçtan yaptıysam pozitif o günden sonrada tekrar kan vermedim

X