Hamilemiyim

Dün verdim bugün cikti hadi erken gebelik testleri yanıltıcı oluyor gerçekten olmasada silik çıkıyor bu kaset testlerdedemi oyle
Kan verdiğiniz yerde sıkıntı olabilir mi ? Sağlık ocağında falan mı yaptırdınız. Eğer öyleyse özel hastanede yaptırın.

Kan verdiğiniz yerde sıkıntı olabilir mi ? Sağlık ocağında falan mı yaptırdınız. Eğer öyleyse özel hastanede yaptırın.
Devlettede daha önce verdim
Aaa benim testlerdennn bende de var o testlerden de.. kimisine yalancı pozitif çıkmış kimisine de doğru çıkmış ikisindende olan var ama sen başka marklar da yaptığın için negatif olamaz mümkün değil
Evet değişik bi kac marka denedim bi kişide şey demişti adet oncesi yapınca pozitif cizgi çıkıyormuş

Vallahi sıkıldım aslında bu durumdan günüm gecerse tekrar yaparım test bundan sonra zaten adet oncesi test yapmayi düşünmüyorum hele erken gebelik hiç almam artik

Bilemiyorum saskinimmm
Bir şey dicem ben bu artimed kastlerin yalancı pozitif çıkardığına inanmıyorum. Öyle diyenler büyük ihtimalle kimyasal gebelik geçirdiler. Cunki bozuk olsaydı bende de seninki gibi koyu çıkardı bendekiler silik neden çünkü herkeisn değerine göre ölçüyor. Bende aynı markadan yaptım. Bak çok aşırı silikler ama görünüyor hepside ilk dakikalarda çıktı sondaki ilklere göre daha koyulmuş gibi.
IMG_20240902_084559.jpg

Buda son testimdi 1 Eylül olan

IMG_20240902_190607.jpg

Bir şey dicem ben bu artimed kastlerin yalancı pozitif çıkardığına inanmıyorum. Öyle diyenler büyük ihtimalle kimyasal gebelik geçirdiler. Cunki bozuk olsaydı bende de seninki gibi koyu çıkardı bendekiler silik neden çünkü herkeisn değerine göre ölçüyor. Bende aynı markadan yaptım. Bak çok aşırı silikler ama görünüyor hepside ilk dakikalarda çıktı sondaki ilklere göre daha koyulmuş gibi.
Eki Görüntüle 3475041

Buda son testimdi 1 Eylül olan

Eki Görüntüle 3475040
Rvet madem öyle sende niye çıkmamış daha az vallahi şimdi bir daha yapacam

X