hamilemiyim ? negativ ve pozitiv testler bir arada :S:S

neslim9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2011
8
0
Bir cok test denedim, bunlardan 2 tanesi poziiv cikarken diger 4 tane negativ cikti. En son 1 temmuz adet gördüm ve ayni günde haplara basladim, yaklasik 14 temmuzda haplari biraktim ve hemen ardindan 2 günlük kisa bir kanamamoldu. Benim adetim genelde en az 3 gün sürerken bu sefer 2 gün ve az kan ile sürdü. Benim adetim en fazla 3-4 gün gecikirdi, hatta son aylar cok düzenliydi. Ondan sonra yaklasik bir ay boyunca hic korunmadik. 1 austos adet olmam gereken gündü ve 3-4 gün boyunca adet olucakmisim gibi belim agriyordu her ay oldugum gibi ama bisey cikmamisti. Süphelendigim belirtilerim bunlar :

- gögüslerde degisiklik, meme uclarinda
- adet gecikmesi
- karnimda agrilar, karnima dokundugumda agri hissediyorum bazen cok hafif
- cok sik idrare cikiyorum, hatta bu son zamanlarda geceleri 3-4 defa kalkip idrare cikiyorum, eskiden hayatta kalkmazdim geceleri idrar icin
- gögüslerin altinda kücük kücük noktalar
- agir seyleri tasiyamiyorum artik, hemen karnima ve belime ayni zamanda agri giriyor
- bazen belimin tek tarafinda agri hissediyorum, mesela bulasik yikarkene
- bazen mide bulantisi, hatta cikolatayi cok severken gecen yedim midem bulanti ve kustum
- arada siddetli bas agrisi, bayilacakmisim gibi hissediyorum
- canim cok eksi cekiyor limon, vs.
- bu son iki gündür karnimin tam alt kisminda siskinlik
- 2-3 gündür kilo veriyorum yemek tatli vs. yedigime ragmen

Yaptigim testler farkli markalardan yapilmistir ve sonuclari bunlar :

1. test ilk idrar kullandim - pozitiv silik cizgi cikti
2. test gece kullandim diger gün- negativ sonuc
3. test 2-3 gün sonra sabah idrari ile ve pozitiv sonuc yine silik cizgi
4. test bir kac gün sonra sbaha idrari ama negativ sonuc, tabi cok su icmistim
5. yaklasik 4 gün önce gece idrari ile - negativ sonuc
6. dün sabah idrari ilenegativ sonuc, tabi tam sabah idrari sayilmaz cünkü gece 3-4 kere idrare cikiom

piskolojikmi diye düsündümde imkansiz cünkü gercekten agrilarim var. ve suan ne düsüncemi anlamadim :S kan tahlili yaptiramiyorum cünkü sabah yolcuyum yurtdisina ve bu yüzden daha beklemek zorundayim.

Bana kalırsa hamile olma ihtimalin çok kuvvetli çünkü idrar testleri var olmayan bir hormonu gösteremezler, diğer testlerin negatif çıkması haklı olarak kafanı karıştırmış, bir an önce kan testi yaptırıp kesin sonucu alman lazım.İnşallah hamilesindir :97:

aslında hamile olma olasılığın çok yüksek çünkü sen de söylemişsin sabah idrarıyla test yapmışsın ama gece de idrara çıktığın için sonuç negatif görünüyor, sabah test uygulamak ilk idrar olacağı için söylenen birşey,ayrıca testlerin hamile olmayıp da pozitif sonuç göstermesi çok düşük bi olasılık diye biliyorum

o kadar karışıksın ki git bi kan testi yaptır için rahatlasın olmadı git doktoraa niçin olmuyosun adeti öğrenn

kimsenin net birsey soylemesi mumkun degilki? benimde bu ay adetime 2 gun kala yaptigim testte cok
silik 2. cizgi vardi. ertesi gun yaptim ve negatif cikti 1 gun sonrada adet oldum
tahminimce kimyasal bir gebelik yasadim. adetim 3 gunde kesilirdi 5. gun hala devam ediyor.
birkac gun sonra tekrarla testi o zaman kesin belli olur

canım bence en mantıklısı kan testi yaptırman o sana en doğru sonucu verecektir.
belki kimyasal gebelik olabilir bi doktora mutlaka görünmem gerekiyor.
ama inş sağlıklı bi gebeliktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…